Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Ogladacie anime?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
430 odpowiedzi w tym temacie

#401 Usagi

Usagi

    Początkujący

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 05 września 2014 - 08:57

Okej, dołączam się ;) Nie jestem jakąś wielką fanką anime (może jeszcze nie jestem?), tak do tej pory to oglądałam Sailor Moon <3 - moja bohaterka z dzieciństwa, Death Note - uwielbiam, dawno temu K-ON! i nawet miałam z tego cosplay robić :D Dość długo też oglądałam Naruto. Miałam zamiar obejrzeć Code Geass ale jakoś nie było okazji do tej pory. A, i jeszcze Elfen Lied, też naprawdę mi się podobało mimo bycia dosyć...specyficznym anime :P 


CPU: i5-4670k @3.4GHz
COOLER: be quiet! Dark Rock 2

MOBO: Asrock Z87M Extreme4

GPU: Gigabyte GeForce GTX760 4GB OC

PSU: Corsair CX600M 600W

RAM: Kingston HyperX Predator DDR3 2x8GB 1866Mhz CL10

HDD: 2x WD RED 2TB w RAID1

SSD: Kingston V300 240GB

OBUDOWA: Fractal Design Define R4

 


#402 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 05 września 2014 - 09:20

Death Note podchodziłem trzy razy jakoś mnie nie przekonało nigdy nie mój klimat. 

Naruto anime porzuciłem jakiś czas temu wolę czytać mangę której węszę powolne zakończenie. 

Osobiście to ja jestem liga amatorska w anime Czarny to profesjonalista :P

Jeszcze minie sporo czasu zanim odhaczę tyle tytułów co Czarny jak na razie dobijam pod dwie setki.


Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 05 września 2014 - 09:21

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#403 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 06 września 2014 - 10:14

A ja przez cały czas męcze One Piece mam aktualnie 400. odcinek. Cóż taki urok tasiemców, ale tak mnie to wciąga, że na liczbe odcinków nie zwracam uwagi :) 



#404 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 06 września 2014 - 10:41

Mnie jakoś tasiemce nigdy nie pochłaniały. 

Obejrzałem niby Bleach czy D.Gray-Man, ale One Piece oraz Fairy Tail mi nie przypadły do gustu.

Chyba zbyt mało brutalne.   


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#405 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 07 września 2014 - 05:45

Ivan, to ja na odwrót. One Piece i Fairy ciągle oglądam, a reszty nie ruszam.


Spoiler

ns40yz-2.png


#406 Jester

Jester

    Advanced Member

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 12 listopada 2014 - 04:59

 

Niezły cover :) jedna z lepszych piosenek, po dżapońsku jaką słyszałem


Użytkownik Jester edytował ten post 12 listopada 2014 - 05:00


#407 Jendru

Jendru

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 14 listopada 2014 - 03:24

Ja fanom serii takich jak elfen lied lub hellsing mogę polecić dość nową, równie krwawą serie Tokyo Ghoul. Co prawda na razie jest 12 odcinków ale fabuła i kreska są na najwyższym poziomie.


fja0.jpg

Zapraszam do sklepu z wyposażeniem łazienki http://www.armahome.pl

Nowinki i inne informacje na temat Nvidia Shield http://www.nvidia-shield.pl


#408 chartkor

chartkor

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 06 grudnia 2014 - 07:40

Dzisiaj w w Japoni byla oficjalna premiera Naruto The Movie The Last :E

Pewnie troche czasu minie zanim dostaniemy przyzwoita kopie z jakims sensownym subem :( ;(

 

Jedyny film Naruto ktory bedzie warty obejzenia


>>ASUS PRIME X570-P>Ryzen 3600X>Corsair H100i v2>GIGABYTE RTX2060 Super OC 3X>4x4GB Corsair Vengeance>XPG SX8200Pro 1TB>Obsidian 750D>Seasonic Platinum 760>2x DELL UltraSharp 24">G305>BlackWidow 2013>>


#409 nokiaspl

nokiaspl

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 06 grudnia 2014 - 08:07

Całkiem nie dawno skończyłem oglądać Dragon Ball'a całego łącznie z filmami .Obecnie oglądam One Piece i jestem przy odcinku 672.


qh9ge0-6.png

dj2tvs.png

3zt4va-6.png

dugdqx-2.png


#410 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 28 grudnia 2014 - 07:39

Odświeże trochę temat ;) Co tam ciekawego oglądacie teraz? Ja nadal męcze One Piece :P Jakoś nie mogę się wziąć za inne anime póki nie będe z nim na bieżąco :)
 



#411 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 28 grudnia 2014 - 07:41

Aktualnie zasiadłem nad Trinity Seven całkiem ok.
Nie zachwyca, ale też nie odrzuca od co zwykły harem.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#412 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 28 grudnia 2014 - 08:02

Ja teraz korzystam i oglądam odcinki masowo, bo jak wrócę do szkoły to już czasu nie będe miał aż tyle :)
Swoją drogą w One Piece dopiero teraz akcja się rozkręca (jestem na 432 odcinku).

Nie oglądałem go w ogóle od wakacji a tu już tyle kolejnych odcinków. Masakra jakaś 



#413 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 28 grudnia 2014 - 08:09

Ja mam teraz bardzo rzadko czas coś oglądać.
Jak już to parę odcinków co parę tygodni.
Zawsze jest coś do roboty i czasu brak.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#414 nokiaspl

nokiaspl

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 29 grudnia 2014 - 09:53

Ja teraz korzystam i oglądam odcinki masowo, bo jak wrócę do szkoły to już czasu nie będe miał aż tyle :)
Swoją drogą w One Piece dopiero teraz akcja się rozkręca (jestem na 432 odcinku).

Nie oglądałem go w ogóle od wakacji a tu już tyle kolejnych odcinków. Masakra jakaś 

 

Jakie masz odczucie w trakcje oglądania One piece .

Ja teraz oczekuje tylko napisów do odcinków.


qh9ge0-6.png

dj2tvs.png

3zt4va-6.png

dugdqx-2.png


#415 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 29 grudnia 2014 - 11:27

Jakie masz odczucie w trakcje oglądania One piece .

Ja teraz oczekuje tylko napisów do odcinków.

Mi się bardzo podoba. Czuję jakby więź z głównymi bohaterami, interesują mnie ich dalsze losy, co może się wydarzyć. Mimo, że minęło sporo czasu od obejrzenia pierwszych odcinków nadal wszystko pamiętam jakby to było wczoraj ;) Ciekawy jest też sam świat, bardzo zróżnicowany tak jakby akcja miała miejsce w różnym czasie - różne epoki. Ogólnie bardzo lubię oglądać to anime ;)

 



#416 chartkor

chartkor

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 11 lutego 2015 - 07:15

Skonczylem wlasnie ogladac niedawno Yuru Yuri :E

Swietna komedia, z lekkim zabarwieniem Yuri jak sama nazwa wskazuje :E (bardzo lagodnym)


>>ASUS PRIME X570-P>Ryzen 3600X>Corsair H100i v2>GIGABYTE RTX2060 Super OC 3X>4x4GB Corsair Vengeance>XPG SX8200Pro 1TB>Obsidian 750D>Seasonic Platinum 760>2x DELL UltraSharp 24">G305>BlackWidow 2013>>


#417 AndeR

AndeR

    Jestem mlody , ale potrafie ;)

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 11 lutego 2015 - 08:02

Ja sie strasznie wkrecilem w Tokyo Ghoul , jestem oczywiscie przy 2 sezonie , brakuje mi tylko element treningu Kanekiego , jak czekam na odcinki co czwartek to ogladam Kuroko no Basuke , skaczylem dopiero 1 sezon , zapowiada sie epicko.



#418 ktosiek

ktosiek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 16 lutego 2015 - 04:13

Kiedyś oglądałem ogromne wręcz ilości. Teraz brakuje czasu, ale szczerze mówiąć wciąż, jak mam oglądać jakiś serial albo film, to wolę sobie usiąść przy dobrym anime. Moim zdaniem niektóre serie anime niosą za sobą dużo więcej przesłania niż normalne filmy.



#419 Skillsymam

Skillsymam

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 23 lutego 2015 - 09:25

Genialny ten cover gitarowy <3 <3 <#



#420 rafael

rafael

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 24 lutego 2015 - 07:44

Jeżeli chodzi o anime to tylko tylko w postaci komiksów.



#421 AndeR

AndeR

    Jestem mlody , ale potrafie ;)

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 19 kwietnia 2015 - 12:22

Co myslicie o Akame Ga kill ? Dopiero zakonczylem te serie, i mysle ze zakonczenie nie jest podobne ale ma elementy ktore wystepuja w Guilty Crown, co do samego zakonczenia

... Jak sie robi spoiler ? :P


Użytkownik AndeR edytował ten post 19 kwietnia 2015 - 12:23


#422 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 19 kwietnia 2015 - 12:35

Wpisujesz takowy kod [.spoiler.][./spoiler.] tylko bez kropek w nawiasach.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#423 AndeR

AndeR

    Jestem mlody , ale potrafie ;)

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 21 kwietnia 2015 - 04:10

 

Spoiler



#424 AndeR

AndeR

    Jestem mlody , ale potrafie ;)

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 25 czerwca 2015 - 02:49

Zna moze ktos anime z OP glownych bohaterem ? Najbardziej mnie interesuja supermoce itd :D



#425 ipnet

ipnet

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 26 czerwca 2015 - 06:49

Clannad :)


auto zastępcze


#426 chartkor

chartkor

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 05 sierpnia 2015 - 06:47

Skonczylem wlasnie ogladac Initial D :wub: 

Teraz nic tylko kupic sobie Toyote AE86 Sprinter Trueno :E


>>ASUS PRIME X570-P>Ryzen 3600X>Corsair H100i v2>GIGABYTE RTX2060 Super OC 3X>4x4GB Corsair Vengeance>XPG SX8200Pro 1TB>Obsidian 750D>Seasonic Platinum 760>2x DELL UltraSharp 24">G305>BlackWidow 2013>>


#427 Meliodas

Meliodas

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 04:08

Siemanko obejrzalem calego Tokyo Ghoul i Tokyo Ghoul _/A (tzn 2 serie) i tak nie bardzo rozumiem to anime xD Czy jest cos co powinienem jeszcze obejrzec ? Anime ogolem mi sie bardzo spodobalo ale konczy sie 

Spoiler
A np. jak wbijam na wikie to zastanawiam sie czy mangi od poczatku nie przeczytac. W ogole o co biega z tym "Haise Sasaki" i czy manga duzo sie rozni od anime ? I czy warto czytac ? 


When do you think people die ?

When they are shot by a pistol ? NO !

When they are ravaged by an incurable disease ? NO !

When they eat a poisonous mushroom ? NO !

It's when... They are Forgotten !


#428 MATIG

MATIG

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 04:30

A ja tak jak wyżej kolega, również obejrzałem dwie serie DB i DBZ [RAW] oryginalne odcinki po japońsku z napisami.  Miałem nadzieję że DBS będzie, w starym stylu czyli ze starą kreską z DBZ lub chociaż z DBGT ale się myliłem...  


Channel YT : https://www.youtube.com/user/Mati5936

 

 

CPU : AMD PHENOM II x4 B55  SSD :   Crucial MX100 256 GB

MOBO : ASRock 870 Extreme3 R2.0  HDD :  WD Green 500 GB

GPU : Palit Jet Stream GTX 670 2 GB      PSU :  OCZ SXS2 500W

RAM :  Kingston HyperX 4GB 1600MHz  CASE : SPC Regnum L50


#429 XarduneK

XarduneK

    Dupek

  • Moderator
  • 3 405 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 07:21

Oj i to bardz… niestety :(

#430 MATIG

MATIG

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 08:13

Szczerze, to pierwsza seria DB ( ta co ma 153 odc. ) bardziej mi się podoba pod względem kreski, jak i nawet te walki na tenkaichi budokai haha :D


Channel YT : https://www.youtube.com/user/Mati5936

 

 

CPU : AMD PHENOM II x4 B55  SSD :   Crucial MX100 256 GB

MOBO : ASRock 870 Extreme3 R2.0  HDD :  WD Green 500 GB

GPU : Palit Jet Stream GTX 670 2 GB      PSU :  OCZ SXS2 500W

RAM :  Kingston HyperX 4GB 1600MHz  CASE : SPC Regnum L50


#431 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 10:29

Ja obejrzałem parę odcinków DBS i wstrzymałem oglądanie czekam, aż wyjdą wszystkie epizody.
Kreska zaś jest podobna do tej z Dragon Ball Kai i jestem przyzwyczajony już do cyfryzacji.
Meliodas z tego co wiem to sporo osób narzekała na wiele różnic między mangą, a anime Tokyo Ghula.
Ja osobiście skreśliłem to anime po czterech odcinkach dla mnie jest słabe.

Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 19 sierpnia 2015 - 10:30

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL