Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Temat o ubezpieczeniach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 filemon

filemon

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 maja 2012 - 08:42

Niedługo planuję zakupić swój pierwszy samochód o poj. do 1.6 ccm. Zastanawiam się też nad wyborem ubezpieczenia, na razie znajomy polecił mi benefię i sprawdziłem w ich kalkulatorze ile kosztuje oc. Ceny ogólnie są dośc wysokie dla młodych kierowców bez zniżek. Na razie tam wychodzi mi najtaniej, ale chce jeszcze sprawdzić kilka firm. Którego ubezpieczyciela możecie polecić? wiadomo przy oc liczy się tylko cena, auto casco nie biorę. Dzięki za odp.

#2 mariusz_1004

mariusz_1004

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 558 postów

Napisano 18 maja 2012 - 11:09

Jeśli chodzi o ubezpieczenia to poza firmą ma znaczenie pośrednik.
Spotkałem się z takimi przypadkami że u dwóch pośredników inne firmy wychodziły najtaniej.
Na koniec napiszę że najtańszą ofertę musisz znaleźć sam.
Każdy ubezpieczyciel ma swoje stawki dla każdego regionu Polski (w zależności od ilości wypadków), które mogą się między sobą różnić.
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy
Core2Duo E7300 / MSI P45 NEO3-FR / OCZ Titanium 4x2GB / Gainward GTS 450 1Gb DDR5 / HDD: Samsung SP2004C 200GB + HD103UJ 1TB / Samsung SyncMaster 930 BF / Tagan U15 530W / SB Audigy / Modecom MC-HF40/ Cyborg RAT 5
Samsung R540-JA07PL

#3 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 19 maja 2012 - 12:27

Ja mam w PTU, ale to nic nie znaczy (wtedy mieli promocję, że od pewnego wieku ma się 60% zniżki, nawet jak nie uzbierało się ich). Polecam pójść do 2-3 pośredników, którzy reprezentują najwięcej firm - zwykle około 15.

Spoiler

ns40yz-2.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL