Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Tutaj się witamy


664 odpowiedzi w tym temacie

#151 FilipQox

FilipQox

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 26 grudnia 2012 - 09:52

Fan rapu jak coś ;)
5 lat jak naprawiłeś 1 kompa powiadasz? IMHO niemożliwe ;)


No to było tak że wtedy wszystko rozkręcałem no i otworzyłem raz budę no i potem zobaczyłem jakieś srebrne druciki z szarą mazią no i mamie pokazałem i potem pojechaliśmy do serwisu z kompem i pan powiedział że to przez to nie działa dvd i dał mi cuksa za spostrzegawczość :D

No historia z życia wzięta
Mój Sprzęt :D AMD X4 640 3.00GHz | AMD HD5770 | 4GB RAM DDR3 1333MHz GoodRam | ASRock N68-GS3 UCC | HDD TOSHIBA 320GB | LOGIC-500ATX (niedługo zmiana na OCZ CoreXStream 500W) | SHARP LC-22LE510E

#152 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 26 grudnia 2012 - 10:14

To to nie jest naprawa ;)

Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#153 FilipQox

FilipQox

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 26 grudnia 2012 - 10:21

To to nie jest naprawa ;)


Oj tam, oj tam :D
Mój Sprzęt :D AMD X4 640 3.00GHz | AMD HD5770 | 4GB RAM DDR3 1333MHz GoodRam | ASRock N68-GS3 UCC | HDD TOSHIBA 320GB | LOGIC-500ATX (niedługo zmiana na OCZ CoreXStream 500W) | SHARP LC-22LE510E

#154 Brian

Brian

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 03:31

Witam wszystkich.:] Jestem Brian, mam 17 lat. Na forum wbiłem z tego względu iż skadam nowy komputer i lubie temat komputerów. Mieszkam w Polsce, lubie motoryzacje, cwicze na atlasie, uprawiam sport. Uczę się w LO. Pozdrawiam.:]

#155 NeOnGamer93

NeOnGamer93

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 04 stycznia 2013 - 10:40

Witam wszystkich serdecznie. :)
Nazywam się Dawid i mam 19 lat.
Interesuję się motoryzacją, elektroniką i informatyką. Mam nadzieję że czasem będę mógł w czymś pomóc na forum. ;)
Mój kanał YouTube: KLIK !

Moja Strona : http://www.gameplayer.ugu.pl/ Zapraszam !

#156 SilenS

SilenS

    Master

  • Użytkownik
  • 929 postów

Napisano 04 stycznia 2013 - 10:41

Witamy.. Wódeczką i Ogóreczkiem :E

#157 Maanta

Maanta

    Kuc Informatyk ;3

  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 05 stycznia 2013 - 09:48

Hejka
Jestem Maanta mam 12 lat. Moje zainteresowania to komputery(Hardware,OC) . Na forum trafiłem przez któryś z filmików Black'a i tak siedzę tu przez 60% mojego czasu spędzonego przed komputerem :D

#158 NeOnGamer93

NeOnGamer93

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 05 stycznia 2013 - 03:34

Witam Cię Maanta :)
Mój kanał YouTube: KLIK !

Moja Strona : http://www.gameplayer.ugu.pl/ Zapraszam !

#159 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 05 stycznia 2013 - 03:35

Witam na pokładzie.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#160 Akashino

Akashino

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 08 stycznia 2013 - 08:14

Witam wszystkich:D mam jeszcze 19 lat:D trafiłem tu przez kanał Blacka:D interesują mnie troche tematy komputerowe:D

#161 Eleanaar

Eleanaar

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 19 stycznia 2013 - 05:33

Witam Serdecznie.

Mam na imię Mariusz lat 26. Z zamiłowania jestem ''komputerowcem'', lecz nie mam wykształcenia w tym kierunku. Jak wiadomo nie jest ono konieczne do lubowania się w komputerach ;) W tematyce komputerów jestem od około 20 lat. Jestem samoukiem i uwielbiam grzebać w sprzęcie i uczyć się nowych rzeczy. W tematyce komputerowej najbardziej kocham sferę sprzętową co wcale nie znaczy, że odnośnie software jestem w tyle, lecz to, co mnie ''kręci'', to jest właśnie sprzęt i wszystko, co się z tym wiąże ;) Od jakiegoś czasu oglądam materiały wideo Dawida, jak i Blacka i tak oto dotarłem tutaj. Panowie tak trzymać i jestem głodny dalszej wiedzy i materiałów filmowych związanych z komputerami. Jeżeli chodzi o to co robię, na co dzień, to jestem szarym pracownikiem, który, na co dzień dorabia, gdzie się da, jak i również pomaga z tematyką komputerową, czy to serwis, czy inne czynności z tym związane. Kto wie może kiedyś otworze swój mały skromny biznes? Sprawia mi, to ogromną przyjemność i satysfakcje. Pożyjemy zobaczymy. Gdy moja frustracja codziennymi absurdami życia codziennego związanego z wiązania, ledwo końca z końcem osiągnie stan krytyczny pewnie ewakuuje się na wyspy ;) Lecz do tego czasu nie ma co narzekać, lecz cieszyć się z tego co się ma :) Mam nadzieję, że wspólnie spędzimy miłe chwile na pogawędkach i rozwiązywaniu problemów komputerowych. Kto wie może, gdy będę miał sprzęt umożliwiający mi nakręcenie filmów również zacznę wrzucać swoje skromne cegiełki do już istniejącej budowli.

Tymczasem Pozdrawiam :)
Mariusz.

#162 swietyhome

swietyhome

    .

  • Użytkownik
  • 144 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 01:25

Witam wszystkich mam na imię Kamil mieszkam w Szczecinie interesuję się komputerami składanie komputerów itd a głównie karty graficzne. Trafiłem przez kanał pana Blacka. I to tyle co chciałbym powiedzieć.

#163 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 01:46

witamy na pokladzie

#164 mati197

mati197

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 11:31

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Mateusz, mam 15 lat i jestem niepełnosprawny, a mianowicie nie mam lewej ręki, urodziłem się tak.
Interesuję się koszykówką, komputerami oraz grami.
Może to niektórych dziwić jak sobie radzę ale jak widać jakoś mi idzie.
Aktualnie trenuję w Astorii Bydgoszcz, w wolnych chwilach, poza nauką zajmuję się moim kanałem YT.

MateuszŚ -PC rozpakowania/recenzje/gameplaye i wiele więcej:
http://www.youtube.c...E1Kl1D4Aw-YUj2w
MOBO Gigabyte 880gm-d2h || CPU AMD FX 4100 (BOX) || RAM Goodram Play 2x2gb || GPU Gigabyte GTX660Ti 3Gb WF3 || HDD Sagate Baracuda||PSU OCZ ZS 550W|| CASE SILENTIUMPC GLADIUS X80
Zapraszam na Mój Kanał YT

#165 NeOnGamer93

NeOnGamer93

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 11:59

Witaj mati197
Mój kanał YouTube: KLIK !

Moja Strona : http://www.gameplayer.ugu.pl/ Zapraszam !

#166 GES35

GES35

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 12:12

Witam
Jestem Grzegorz,mam 34 lata,za kilka miechów 35.Komputerami interesuje się od lat 80tych.Lubię wiedzieć co w trawie piszczy.Lubię czytać książki sf,fantasy,komiksy i nareczcie mogę w coś pograć na nowym kompie:) Pozdrawiam Forumowiczów.

#167 looouchito

looouchito

    Niemiec płakał panie

  • Użytkownik
  • 411 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 01:04

Witam :) Jestem Krzysiek, mam 15 (już prawie 16) lat :D Mieszkam niedaleko Kielc. Tematem komputerów zainteresowałem się jakieś 4 lata temu, kiedy to mój poczciwy komputer robił mi figle, szkoda już było kasy na pseudoinformatyków wgrywających pirackiego windowsa xp za 100zł. Zacząłem małymi krokami coś tam grzebać w obudowie, rozkręcać, skręcać i takie tam :D W swoim krótkim życiu złożyłem jak dotąd kilka komputerów, u siebie dwa i dla znajomych kilka :) Bardzo mnie denerwuje to, że szkoła musi mieć kurde komputery od firmy bo ich sprawdzają, a nie od kogoś kto kupiłby dobre... Czaicie że za laptopa z i5 dwu rdzeniowym 2.5ghz, 2 gb ram itp zapłacili ponad 3000zł sztuka? Bez sensu, można było kupić taniej a resztę na dyskoteki przeznaczyć hehe :D Teraz odbiegnę od tematu komputerów. Oprócz tego uwielbiam grać w tenisa stołowego, a i siatkówką też nie pogardzę. Grałem jakiś czas w klubie w tenisa, ale jest za daleko i dużo przesiadek było podczas dojazdu więc musiałem zrezygnować i gram tylko w szkole :( Od września planuję iść do szkoły na elektryka, ale mam burzę mózgów jeśli chodzi o to :D

#168 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 01:12

Witam na forum.Elektryk to nie głupi pomysł domy się budowało i buduje robotę będziesz na pewno miał.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#169 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 03 lutego 2013 - 11:01

Yo,
Jestem Marcin, mam 18 lat za kilka miesięcy 19. Interesuje się motoryzacją, sportem, informatyką i lubię sobie pograć :)

#170 NeOnGamer93

NeOnGamer93

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 06 lutego 2013 - 11:55

Witaj Marcin. ;)
Mój kanał YouTube: KLIK !

Moja Strona : http://www.gameplayer.ugu.pl/ Zapraszam !

#171 Borgman28

Borgman28

    Stały bywalec. ;)

  • Użytkownik
  • 587 postów

Napisano 19 lutego 2013 - 06:17

Witam was wszystkich zapewne kojarzycie mnie już z tego forum, gdyż odwiedzam je już od dłuższego czasu a dokładniej od około 2,5 miesiąca, staram się pomagać jak również sięgać po waszą pomoc gdy jest mi ona potrzebna mam na imię Maciek mieszkam na śląsku a dokładniej w Bytomiu oraz mam czternaście lat. Jak się rozpiszę to zajmuje mi to bardzo dużo miejsca! xD Jestem szalony na punkcie komputerów a dokładniej hardware'u. Jestem wiernym widzem Black'a (na pewno już to zauważyłeś :D) na jego kanał trafiłem poprzez mojego kolegę a z jego kanału na to forum. Bardzo lubię spędzać czas na tym forum, i to by było chyba na tyle. : ))

#172 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 20 lutego 2013 - 09:53

O proszę, umysł ścisły z żyłką do lekkiego pióra :)
Witamy na pokładzie :)

Top Secret :)


#173 GagateGrd12

GagateGrd12

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 874 postów

Napisano 11 marca 2013 - 05:50

Witam. Nazywam się Sebastian. Jestem od pewnego czasu już na forum. Mam 16 lat i interesuję się komputerami. Poza nimi lubię jeszcze sport (najbardziej piłka nożna i koszykówka). Lubię oglądać filmy na yt (zwłaszcza komputerowe i blacka). Na forum trafiłem z filmu blacka jak je polecał. Przygodę z komputerami zacząłem z 3 lata temu. Byłem kompletnym lajkiem. Gdy nadarzyła się okazja, aby zmienić komputer, trafiłem właśnie tutaj i ofiarowano mi pomoc :) Od tego momentu zaczęła się moja ''mania'' komputerowa i cieszę się, że jest tu wiele wspaniałych użytkowników. Wiele się tutaj nauczyłem i mam nadzieje, że zostanę tu jeszcze na długo.

CPU: AMD Ryzen 5 1600 3.85GHz COOLER: Scythe Mugen 5 Rev.B MOBO: MSI X370 SLI PLUS GPU:Gigabyte GTX 560Ti RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x8GB, 2800MHz SSD: GoodRam IRDM Pro 240GB HDD: Toshiba P300 1TB PSU: XFX TS Single Rail 650W CASE: Sharkoon TG5 RGB AUDIO: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition


#174 kubi123-98

kubi123-98

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 23 marca 2013 - 07:41

Hej mam na imię Jakub. Lat 15.

Lubie informatykę i wędkarstwo. :)

#175 AngryGamer

AngryGamer

    Gracz Konsolowy

  • Użytkownik
  • 841 postów

Napisano 23 marca 2013 - 08:14

Dobra to i ja się dołączę:D Witam mam na imię Sebastian i mam 18 lat, komputery po prostu kocham ale bardziej od strony hardware'u bo software jest dla mnie nudny. Obecnie mieszkam na wyspach i chodzę do college'u gdzie robię kurs tzw. science czyli fizyka,chemia,biologia i matematyka a potem planuje zrobić kurs elektronika. W przyszłości chce pracować w branży komputerowej.
Inne zainteresowania tez mam lubię motoryzacje i grac w gry komputerowe.
P.S nienawidzę oglądać sportu w tv:P Wole sam pograć w piłkę:D

i5 4670K | Corsair H115i | MSI Z87 GD65 Gaming | Corsair Vengeance LP 16GB 1600Mhz 4x4GB | EVGA GTX 980 SC | Crucial MX100 256GB | Kingston V+200 60GB | Crucial MX200 500GB | Corsair AX760 | NZXT Noctis 450

 


#176 Waryjat

Waryjat

    AUDIO: wzmacniacz Renkforce HVA-8050 i kolumny ALTUS 110 !

  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 04 kwietnia 2013 - 10:05

To i ja czasne :D Witajcie :) mam na imię Artur mam 19lat(stara du pa ze mnie ;D) zacząłem się interesować komputerami(to moje największe hobby) od prawie 4lat. Jakieś własne naprawy itp.itd Lubie majstrować przy swoim PC i wyciskać z niego co się tylko da xD. Mieszkam w małej miejscowości o nazwie Węgrów prawie 100km od Warszawy :) Chodzę do Zasadniczej Szkoły Zawodowej zawód mechanik :D Planuję po szkole iść na zaoczne do Technikum/Liceum a potem lecę do wojska na zawodowego :). Z czasu dorabiam sobie naprawiając znajomych znajomym komputery (Ojciec mnie poleca każdemu :D) bo zawsze coś się na tym znam.Inne zainteresowania to motoryzacja i najważniejsze muzyka z lat 90-disco polo ;D THE BEST :D to chyba tyle ode mnie troszkę się rozpisałem. Pozdro xD

#177 Rebeliant32

Rebeliant32

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 241 postów

Napisano 13 kwietnia 2013 - 03:24

No to i ja się z Wami przywitam.Bogdan lat 39,mieszkaniec południa Polski,mała córka od października:)Zainteresowania to:historia,ekonomia,astronomia,nieco nauka i tam jeszcze parę innych:)Aha,i jeszcze zacięty wielbiciel i fan Battlefield 3:).Zawodowo nie wiem co będę wkrótce robił,bo trochę się u mnie rzeczy zmienia,i obecnie nad tym pracuję.Trafiłem tu dzięki filmom Blacka,które bardzo sobie cenię.No i jeszcze fascynują,mnie komputery,choć się na nich nie znam:(a bardzo chciałbym się poznać:)i mam nadzieję że mi w tym pomożecie:) To chyba by było tyle.
Pozdrawiam Wszystkich:)

MOBO Asus P8Z68 Deluxe Gen3, CPU I5 3570K 4,7Ghz , COOLER Raijintek Nemesis, RAM Crucial Ballistix Sport 1,5V 2x4GB 1600 Ghz, GPU Palit GTX 1060 JetStream, PSU Cooler Master G550M, SSD Crucial  M500 120Gb ,A-DATA   sp550 240gb, HDD WD Caviar Blue 1TB Ezex, CASE Własnej produkcji.


#178 andzus12

andzus12

    Major

  • Użytkownik
  • 3 979 postów

Napisano 13 kwietnia 2013 - 03:28

Witajcie na pokładzie :D

CrewRank-britain-1.pngsignature.png

 

Major


#179 xKaczor

xKaczor

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 035 postów

Napisano 13 kwietnia 2013 - 07:38

Witam wszystkich :)

CPU: i5 3570K + AC Freezer 13 MOBO: ASRock Z77 Pro3 RAM: Crucial Ballistix 2x4gb 1600Mhz 1,5V GPU: GTX 660 Gigabyte WF2 CASE: Corsair Carbide 300R + 2x Spc Zephyr 120mm HDD: Seagate ST500M002 ODD: Liteon iHas 120-04 PSU: SilentiumPC Deus G1 500W OS: Windows 7


#180 XastPL

XastPL

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 26 kwietnia 2013 - 06:09

Czeeść

Jestem Jakub (XastPL) No i tak mam 13 lat , Interesuje się komputerami a dokładniej grafiką grami itp.

Pzdro.

#181 Domestos

Domestos

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 28 kwietnia 2013 - 01:59

Siema, nazywam się Patryk lat prawie 15 (20 maja urodziny) Interesuje się grami, komputrami, troche sprzętem no i grafiką komputerową ( od głupot w gimpie po intra na yt.

#182 Waryjat

Waryjat

    AUDIO: wzmacniacz Renkforce HVA-8050 i kolumny ALTUS 110 !

  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 28 kwietnia 2013 - 02:04

Witamy na pokładzie :)

#183 MrHaribo

MrHaribo

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 648 postów

Napisano 28 kwietnia 2013 - 07:38

Siemaneczko na imię mam Artur i mam 15 lat . Komputerami interesuję się od nie dawana , bo od 8 miesięcy , czyli jestem świeży :D Dzięki temu że się szybko uczę i mam się od kogo uczyć dobrze mi idzie dokształcanie się w tej dziedzinie ;) Od zawsze byłem fanatykiem w dziedzinie mechaniki po prostu to uwielbiam i z tym wiążę przyszłość :D Uwielbiam jeździć z moim tatą holownikiem i pomagać ludzią w ciężkich opresjach :D A gdy nie jest tak źle z autem (gdy nie nadaję się na złom) staramy się to naprawić :D Moja przygoda z mechaniką zaczęła się od 5 roku życia gdy uczyłem się wszystkich marek samochodów . Gdy się ich tak uczyłem postanowiłem poszerzyć wiedzę o samochody ciężarowe i zaczęło się kolejne hobby czyli oglądanie pojazdów ciężarowych moim ulubionym jest Scania R :) Ale się rozpisałem :D Dodam jeszcze że jestem fanem serii Euro Truck Simulator ;)
Pozdrowienia ! :D

Mój sprzęt :
CPU: I5 4460 /MOBO: MSI B85 G43 /GPU: R9 390 Gigabyte /RAM: Crucial Balistix 2x4Gb 1600mhz / HDD:WD Blue 1Tb EZEX / PSU: Thermaltake SE 630W / CASE: SilentiumPC Gladius x80
 


#184 Bocieek

Bocieek

    Wrózbita Karol

  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 12:12

Cześć!
Nazywam się Karol, mam 15 lat i mieszkam w Szczecinie. Interesuje się sportem i ogólnie elektroniką. W komputerach "siedzę" od jakiś 2 lat, lecz ciąglę sie dokształcam :). Na forum jest już od jakiegoś czasu, lecz dosyć żadko się udzielam, często wynika to z tego, że ktoś mnie uprzedził albo mi się po prostu najzwyczajniej w świecie nie chce. Trafiłem tutaj z czystej ciekawości, gdyż chciałem zobaczyć co się tutaj wyprawia. Hmm, co by tutaj jeszcze... O wiem! Blacka oglądam od momentu jak miał jakoś niecałe 1k widzów i pamiętam, że film, w którym pan Blackwhite321 dziękował za 1000 widzów był jednym z pierwszych, które obejrzałem na Jego kanale.
To chyba na tyle, tak krótko o mnie.
Pozdrawiam ;)

#185 chartkor

chartkor

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 05:12

Hej, na imie mam Sebastian i jestem chartkorem.
To na tyle.

>>ASUS PRIME X570-P>Ryzen 3600X>Corsair H100i v2>GIGABYTE RTX2060 Super OC 3X>4x4GB Corsair Vengeance>XPG SX8200Pro 1TB>Obsidian 750D>Seasonic Platinum 760>2x DELL UltraSharp 24">G305>BlackWidow 2013>>


#186 Bocieek

Bocieek

    Wrózbita Karol

  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 06:06

Krótko zwięźle i na temat ;)

#187 firnpl

firnpl

    Młody wyjadacz

  • Użytkownik
  • 680 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 09:26

Siemanko :D Jestem Tomek, mam 14lat w czerwcu 9 będzie 15. Chodzę do gimbazy. Komputerami oraz audio interesuję się od 8 roku życia. Wtedy naprawiłem pierwszy komputer:D Zamierzam iść na Informatyka wojskowego, a jeżeli się uda i dobrze w szkole będzie mi szło to na światłowód. Forum poznałem dzięki kanałowi Black'a. Lubiłem oglądać jak składa komputery bądź coś naprawia. Gram głównie w FPS'y, symulatory, wyścigówki i gry typu Far Cry, World of tanks.

#188 karski1

karski1

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 12:57

Witamy witamy :P Potrzebne mi są sale konferencyjne więc jeśli ktoś by posiadał, dobrze jakby dał znać!

#189 jasiopatryk

jasiopatryk

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 05 maja 2013 - 02:35

No i ja witam wszystkich. Chyba większość z forum IDG mnie jeszcze kojarzy, ale przedstawię się pozostałym.

Patryk, 22 lata, aktualnie studiuje sobie we Wrocławiu Transport i Spedycje. Nadal pasjonat gier wideo, szczególnie konsolowych. Swoją pasją postanowiłem dzielić się z innymi i aktualnie prowadzę kanał na YouTube. Dzięki niemu trafiłem na Blacka, DawidaN20, MarTuma no i tak tutaj się znalazłem. Nawet nie wiecie jak miło zobaczyć znowu te stare nicki i avatary. Stare, dobre młodzieńcze czasy się przypominają.
Xbox 360 250 GB Slim | PS3 Super Slim 500 GB | Dell Inspiron 15R 5520| Mój kanał na YouTube

#190 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 05 maja 2013 - 07:12

bo teraz taki stary jesteś.. :P ja Cię kojarze.. witam :)

#191 TheOwocowy

TheOwocowy

    Geek

  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 05 maja 2013 - 01:23

Witam !
Mam na imię Szymon, 15 lat, w październiku 16, tego roku kończe gimbazjum, Moje dwa największe zainteresowania jak narazie w życiu to Hardware i Muzyka.
Lubię grać w Piłkę nożną i siatkową, lecz nie specjalnie się nimi interesuje :P
Zamierzam iść do Ogólniaka a potem się zobaczy co dalej :D
Hardware'm zaraził mnie BlackWhite321, DawidN20, PatrykBednarskiPC i traktuje hardware jako hobby a nie jako zajęcie na przyszłość.
Aktualnie zbieram na Rakiete swoich marzeń :P
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Dołączona grafika

#192 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Autor tematu
  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 05 maja 2013 - 04:05

Witamy na pokladzie

#193 karski1

karski1

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 06 maja 2013 - 07:32

Witam !
Mam na imię Szymon, 15 lat, w październiku 16, tego roku kończe gimbazjum, Moje dwa największe zainteresowania jak narazie w życiu
to Hardware i Muzyka.
Lubię grać w Piłkę nożną i siatkową, lecz nie specjalnie się nimi interesuje :P
Zamierzam iść do Ogólniaka a potem się zobaczy co dalej :D
Hardware'm zaraził mnie BlackWhite321, DawidN20, PatrykBednarskiPC i traktuje hardware jako hobby a nie jako zajęcie na przyszłość.
Aktualnie zbieram na Rakiete swoich marzeń :P
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.


witamy :) Fajnie , że tak młodzi ludzie też tu przychodzą.

#194 Hypia

Hypia

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 22 maja 2013 - 09:52

Lepiej późno niż wcale :D Witam. Nazywam się Szymon, lat 16. Lubie hardware, lecz software nie jest mi obcy. Od roku interesuje się informatyką i planuje kontynuować swoją naukę w Technikum Informatycznym. Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

#195 Gadzio

Gadzio

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 maja 2013 - 11:55

Witam wszystkich....
Skoro jestem tutaj nowy to wypada sie przedstawic.... Na imie mam Mariusz i wiosen mam ponad 30 :D Komputery PC zagoscily w moim zyciu hmmm ponad 16 lat temu i sporo tego bylo od tamtego czasu..... Pierwszy sprzet jak dobrze pamietam to byl Pentium (jeden rdzen - tak tak kiedys tylko takie byly :P ) ktory mial 100Mhz :D Pamiec RAM o ile sie nie myle wynosila AZ 8 MB ... Takze film Blackwhite'a w ktorym umiescil zdjecie swoich dawnych sprzetow ( plyty Abita to bylo cos) byla dla mnie motywacja aby tutaj sie zarejestrowac.... Oczywiscie przed PC byl takze Commodore 64 z kaseciakiem..... Godzin sprzedonych przy ustawianiu glowicy nikt mi juz nie zwroci :P
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

#196 rotek824

rotek824

    Porwóciłem

  • Użytkownik
  • 898 postów

Napisano 26 maja 2013 - 06:32

Witam
Mam na imię Szymon, mam 15 lat. Interesuje się jak większość forumowiczów Hardwarem, a także grami. Lubię piłkę nożną, siatkową, jazdę na rowerach itd...
Jestem z okolic Torunia/Inowrocławia i mi z tym dobrze xD
Niedawno kupiłem moją ukochaną maszynę i jestem z siebie dumny :blush:
Hardwarem zainspirowany jestem głównie od Blacka, Patryka Bednarskiego, DawidaN20. "prawdziwą" przygodę ze sprzętem zacząłem jesienią zeszłego roku, kiedy zacząłem zbierać pieniądze na komputer.
Powoli zbieram na nowy monitor, myszkę, mikrofon ew. słuchawki :D

i5 3570k, HD7950, 16GB RAM, 1TB Ezex i inne bajery
Mój kanał na YouTube :D


#197 looouchito

looouchito

    Niemiec płakał panie

  • Użytkownik
  • 411 postów

Napisano 30 maja 2013 - 10:02

Witam :)

@up mam to samo co ty tylko że ja już po wymianie monitora :D

image-2737.jpg


#198 Angor

Angor

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 30 maja 2013 - 11:49

Witam. Mam na imie Damian. Mam 15 lat. Informatyka interesuje się od kiedy dostałem mój pierwszy komputer na gwiazdkę w wieku 8 lat. Lubie rozkrecac rozbierac naprawiac i ogolnie bawic sie w komputerach. W tym roku koncze gimnazjum i wybieram sie do technikum elektronicznego na profil informatyczny.
Pozdrawiam ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

image-3723.jpg


#199 karski1

karski1

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 01 czerwca 2013 - 02:34

Witaj Damianie :) Zajmujesz się tylko sprzętem, czy też lubisz np. coś programować, itd.?
Napisz nam tutaj o swoich zajęciach.

#200 Angor

Angor

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 01 czerwca 2013 - 11:51

Na tą chwile tylko sprzęt no i oczywiście granie :) Programowaniem chcę się zająć w najbliższej przyszłości (no już nawet będę się tego w szkole uczył ;).W tym momencie jestem ograniczony co do spędzania czasu przed komputerem i poglębianiem wiedzy odnośnie informatyki ale to niedługo się zmieni i będę chciał zacząć coś nowego, mam na myśli programowanie ;)
Pozdrawiam

image-3723.jpg




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL