Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

SAMSUNG GALAXY S8 SM-G950F nie wykrywa potrząsania


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 womanizer2023

womanizer2023

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 grudnia 2023 - 11:28

Znalazłem wyrzucony w śmietniku telefon SAMSUNG GALAXY S8 SM-G950F z popękanym ekranem z przodu i pękniętą obudową z tyłu ale działający i pomijając pęknięcia ekranu, ekran jest ładnie widoczny.
 
W tym Smartfonie był zainstalowany Android w wersji 9 i zaktualizowałem tego Androida też do wersji 9 ale trochę nowszego
 
 
Na tej stronie https://www.sammobile.com wybiera się kraj dla wersji pobieranego Androida to czym się różni wersja dla tego czy innego kraju?
 
Zainstalowałem sobie program Speaking Clock: TellMeTheTime https://play.google....me.App&hl=en_US i gdy ustawiłem żeby gadał zegar poprzez potrząśnięcie to nie chce działać. Na starszym Smartfonie ten program działał na potrząśnięcie. Zainstalowałem w tym Smartfonie SAMSUNG GALAXY S8 SM-G950F różne aplikacje do monitorowania potrząśnięć i gdy potrząsam telefonem to nic nie wykrywają te aplikacje.
 
Da się sprawić żeby ten Smartfon wibrował ale nie da się tak zrobić żeby Smartfon reagował na potrząsanie.
 
Czy to jest wina uszkodzonego Smartfona czy wina Androida?
 
Jak można zrootować tego Smartfona żeby używać programu Autorun Manager Pro?
 
Próbowałem zrootować tego Smartfona programami Superuser i KingoRoot poprzez Windowsa gdy telefon był połączony z komputerem i się nie dało. Próbowałem też zrootować tego Smartfona tymi programami w wersję APK na Androida i wyskakiwał napić że te programy są na starsze wersje Androida.
 
Czy da się tak ustawić ustawianie regulacji głośności żeby każde wciśnięcie przycisku głośności z boku telefonu w górę albo w dół to żeby zmieniała się głośność co 1% zamiast co 7%?

Użytkownik womanizer2023 edytował ten post 03 grudnia 2023 - 11:28




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL