Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Zestaw do 3 000 zł


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 afanta

afanta

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 27 stycznia 2013 - 02:00

Hej chciałbym nagrywać na yt gry[bf3,league of legends,dota2]
Dlatego poszukuje jakiegoś kompa do 3 tysięcy złoty [jeżeli oczywiście za taka sumę kupie coś sensownego do nagrywania ]
PS Jeśli już kupie takiego PC to jak go dalej updatowac ?:exclamation:
PPS Czy możliwe było by na nim robienie liveow?:exclamation:

#2 Johny

Johny

    the race...

  • Użytkownik
  • 599 postów

Napisano 27 stycznia 2013 - 03:27

RAM: Corsair Low Profile 2x4gb 1600mhz CL9 1,5v
PSU: XFX CORE 550w
GPU: gtx 660ti
CPU: i5 3570k
CASE: Brutus 430 SilentiumPC
Nagrywarka: obojętnie jaka do 60zł
MOBO: AsRock Pro 3 z77
DYSK: EZEX 1T WD BLUE

Ten sprzęt to kocur w swojej klasie. Będziesz na tym nagrywał bf w co najmniej 50 klatkach na najwyższych. Do tego live bez problemu. Mam identyczny zestaw kupiony miesiąc temu. Wszystko śmiga cud miód. Pod tym linkiem dodałem filmik jak gram w FarCry 3. W opisie umieściłem liczbę klatek podczas recordingu oraz bez.

MOBO:AsRock Pro3 CPU:i5 3570k RAM:LowProfile Corsair Venegance 1600 2x4GB GPU:gtx660ti phantom gainward ZASIŁKA:XFX 550w OS:Windows8
[align=center]

*Mój kanał na YouTube*[/align]

#3 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 03:17

Od dzisiaj wszyscy użytkownicy forum ITPC maja możliwość zakupu zestawu komputerowego w tanim sklepie morele.net ,z darmową wysyłką i montażem lub pendrive za 1 zł.

Co zrobić?

1. Jeśli chcesz montaż: wrzuć razem z podzespołami do koszyka usługę montażu http://www.morele.ne...ementow-266770/ . W pole "Wpisz kod promocyjny" wpisz kod:VXW8NJNXKE. Pamiętaj - wartość koszyka musi przekraczać 1500 zł aby promocja zadziałała!
2. Jeśli chcesz pendrive za 1 zł: wrzuć razem z podzespołami do koszyka pendrive ( musi to być dokładnie ten: http://www.morele.ne...-czarny-196953/ . W pole "Wpisz kod promocyjny" wpisz kod:LPD1T8BDOF. Pamiętaj - wartość koszyka musi przekraczać 1500 zł aby promocja zadziałała!



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL