Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Strona internetowa, ryzykować zakupy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 SW13ZY

SW13ZY

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 18 sierpnia 2017 - 08:04

Witam,
Przeczytaj do końca.
Mam pytanie, pewnie To forum nie jest od tego albo ten dział, ale nie wiem gdzie napisać. Chce kupić sobie buty których w Polsce nie mogę znaleźć, a jak są to brak w magazynach. Przez przypadek znalazłem strone internetową i nie wiem czy jest bezpieczna ( czy buty są oryginalne itp ) Można to jakoś ocenić? Trochę to dziwne ze nigdzie na ma tych butów, a na tej stronie są WSZYSTKIE rodzaje, na tej strone... odkryłem 3 takie same strony z innymi linkami tylko. O to strona: http://www.rodekruis...etteren.be/pl/ 
Buty To Jordan Flight 97. W Polsce po 500-600zł nowe o ile są gdzieś jakieś, a na tej stronnie tylko 308. Proszę o poradę, czy warto ryzykować i kupować, czy niej. Ja nie kupuje 1 pary tylko 3 na raz ( bo taniej xD #cebula )


#2 Wolnygosc

Wolnygosc

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 226 postów

Napisano 22 sierpnia 2017 - 08:59

Daj sobie spokój z tym sklepem :

 

1) Widać że to "surówka" koszyk nawet nie funkcjonuje

 

2) Po zajrzeniu do zakładki płatność i dostawa - treść wskazuje,że nie wiadomo czy ten twór internetowy funkcjonuje - z resztą baner wskazuje że to sklep demonstracyjny

 

3) Całe FAQ na beszczela przetłumaczone translatorem

 

4) W jednym z punktów FAQ jest napisane aby składać zamówienia przynajmniej na 3 tygodnie wcześniej więc pozwala to podejrzewać że wysyłka właściwie nie wiadomo skąd - nigdzie nie zawarto tej informacji


Calm Down And Get The Beer In Bro

 

Setup:

CPU: i5-6600K

Cooler: SPC Fortis 3 v2

MB: ASRock Z170 Extreme 4

RAM: Corsair DDR4, 2x8GB, 2400MHz, CL14 Vengeance,

SSD Crucial MX200 250GB+HDD 1TB WD BLUE+Toshiba P300 1TB 

GPU: XFX Radeon RX 480 GTR Black 8GB  

Case: SPC Gladius M35

PSU: Corsair CX550M 550W

K+M: Logitech Orion Spectrum G910+Logitech G402

Monitor: LG 34UM68-P

 

 


#3 ozzi

ozzi

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 23 sierpnia 2017 - 12:35

Bałbym się kupować w tym sklepie. W Polskim internecie nie znalazłem żadnej opinii, co skłania mnie do myślenia o tym, iż jest to sklep, który warto... omijać.


Blog http://poradnikkredy...2.blogspot.com/. A w nim ciekawostki finansowe, porady, informacje i wasze komentarze. Polecam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL