Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Laptop do gier

laptop gamer

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 laerox

laerox

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 29 sierpnia 2014 - 08:49

Planuję kupić sobie nowego laptopa do gier . Mój budżet wynosi 2700 i chciałbym się poradzić . Mile widziana byłaby wersja z systemem lecz i bez niego jakoś da radę . Do tej pory zastanawiałem się nad takim czymś http://www.ogit.pl/p...nus-wart-500zl- . Jeśli ktoś miałby jakieś propozycje to chętnie ich wysłucham .



#2 Emulgator

Emulgator

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 29 sierpnia 2014 - 10:45

Bez systemu Lenovo y510p z i5 + gt755 ( grafika ok 50% mocniejsza niz radeon 8750)

i7 4 rdzeniowe ma sens przy grafikarz od gtx760 wzwyż

 

Z systemem Dell inspiron 3537 z i7 ulv + radeon 8850

wydajnościowo wypada troche gorzej niż Lenovo.. System jest, dobra gwarancja i lekka obudowa.



#3 laerox

laerox

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 30 sierpnia 2014 - 10:20

Te laptopy mają grafikę dedykowaną + grafę zintegrowaną . Nie stanowi to problemu ? Mój kolega ma taki laptop i nie jest zadowolony ponieważ mimo iżma dobra kartę graficzną ma mało fps'ow w grach za sprawą intel hd graphics



#4 PiotrQ

PiotrQ

    AS Monaco FC

  • Użytkownik
  • 2 129 postów

Napisano 30 sierpnia 2014 - 11:21

Bo jak gra w jakąś nowszą gierkę to musi się przełączyć na grafikę dedykowaną. Swoją drogą to też zależy jaką ma karte graficzną i w jaką gierkę chce pograć na jakich ustawieniach.
Teoria jest wtedy gdy wszystko wiemy, a nic nie działa.
Praktyka jest wtedy gdy nic nie wiemy, a wszystko działa.
A tera połączmy teorie z praktyką. Nic nie wiemy i nic nie działa.

#5 Emulgator

Emulgator

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 30 sierpnia 2014 - 12:49

Te laptopy mają grafikę dedykowaną + grafę zintegrowaną . Nie stanowi to problemu ? Mój kolega ma taki laptop i nie jest zadowolony ponieważ mimo iżma dobra kartę graficzną ma mało fps'ow w grach za sprawą intel hd graphics

Przykro mi to stwierdzic ale nie istnieje obecnie laptop z grafika dedykowaną który by nie miałintegry. Integra jest zaimplementowana w procesorze i jest to nieodłaczny element.....

JEsli twój kolega ma problemy widac nie umie poprawnie zainstalowac sterowników.





Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, gamer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL