Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Smartfon do 1600zł


18 odpowiedzi w tym temacie

#1 mati15v

mati15v

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 29 kwietnia 2014 - 03:41

Witam chcę zakupić nowego smartfona cena 1600zł . Początkowo myślałem nad Xperia Z1 i SGS4 , ciężki wybór .W moim smartfonie powinien znajdować się Dobry aparat który robi piękne zdjęcia i nagrywa w full hd , powinien mieć szybki i wydajny procesor na pewno 2gb ram  , smartfona używam do robienia zdjęć ,nagrywania ,grania w gry ,pisania sms ,rozmawiania i oczywiście przeglądania stron internetowych.  Dzięki za pomoc ;)



#2 Szymus

Szymus

    ten...no informatykier!

  • Użytkownik
  • 548 postów

Napisano 29 kwietnia 2014 - 03:48

iPhone 4s masz za 1200zł nowy. Całkiem wydajny procesor. Nie możesz patrzeć tu na ram bo korzysta on z iOS a nie z Androida. Ma dobry aparat, wyświetlacz retina (najlepszy wyświetlacz) i wiele innych funkcji. Jeśli możesz to dozbieraj do 5c (1800), zabójcza prędkość. Mankament to wyświetlacz :)Miałem (tydzień) iPhona 4, 5c i iPada Air. Mogę gorąco polecić.
Z Shitsungow to masz note 2 albo galaxy s3 albo s4


Użytkownik Szymus edytował ten post 29 kwietnia 2014 - 03:51

http://www.youtube.com/user/TheMOTP Mój skromny kanał ^^









 


#3 mati15v

mati15v

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 29 kwietnia 2014 - 03:54

To tak iphone 4s raczej nie , ponieważ siostra go ma i jest troszkę za mały ale jest super , a co do 5c to nawet nie wiem . Co myślisz o Sony Xperia Z1 ?



#4 Szymus

Szymus

    ten...no informatykier!

  • Użytkownik
  • 548 postów

Napisano 29 kwietnia 2014 - 04:00

Jest w porządku. Kolejny przemijający szał jak rok temu s3 czy htc one. A właśnie HTC One jest super, bardzo mi się podoba. Korzystałem z niego w sklepie, ale zrobił na mnie spore wrażenie ;)


http://www.youtube.com/user/TheMOTP Mój skromny kanał ^^









 


#5 Zdichck

Zdichck

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 29 kwietnia 2014 - 04:03

Ja mam Z i jestem w pełni zadowolony. Czyli z Z1 byłbym jeszcze bardziej a co dopiero z Z2.


GPU: Asus GTX 760 Mars base clock CPU: i5 4690k 3.5Ghz MOBO: Asrock H97 Performance COOLER: HR Macho Black White RAM: 4GB Geil Value Plus 1600MHz CL9 HDD: WD Blue 1TBPSU: Cooler Master G650M 650W CASE: Gelid Darkforce fans: 2x Corsair AF120 White LED(quiet edition) TG: Gelid GC-Extreme Mouse: Logitech G500 Keyboard: Logitech G105 Audio: Superlux HD681


#6 mati15v

mati15v

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 29 kwietnia 2014 - 04:04

HTC ONE M8 co o nim myślicie . Podajcie jeszcze jakieś inne modele ;)



#7 maciek34211

maciek34211

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 29 kwietnia 2014 - 09:52

ip5, nexus 5, xperia z1, htc one, note 3



#8 motodc

motodc

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 29 kwietnia 2014 - 11:48

Proponuje s4 i9506 z prockiem 2.3Ghz w budżecie się spokojnie zmieścisz.

http://allegro.pl/li...category-132171



#9 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 01:33

HTC ONE M8 co o nim myślicie . Podajcie jeszcze jakieś inne modele ;)


HTC zawsze na propsie za maszynki wysokiej klasy.

Popatrz na testy topowych modeli i wybierz to co najbardziej Ci odpowiada. Każdy flagowiec jest szczegółowo opisany i przetestowany na necie. Znajdziesz dużo materiałów.
Ja bym wybierał między samsung Galaxy S4, a HTC ONE.

Sygnaturka.png


#10 maciek34211

maciek34211

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 09:01

jezeli samsung to tylko note. S4 to badziew, ktory przy odblokowywaniu sie zacina. Mialem s4 i xperie z. Na zetce zero scin



#11 MarTum

MarTum

    Jestem ALFA I ROMEA

  • Użytkownik
  • 9 415 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 09:10

No bez przesady. Eski to flagowce. Zawsze wybajerowane po brzegi i mocarne sprzętowo.
Nie można galaxy nazwać badziewiem bo zjada większość innych fonów.

Sygnaturka.png


#12 mati15v

mati15v

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 10:21

Wybrałem Sony Xperia Z1 dobry aparat szybki procesor wyświetlacz średni bajerów średnio . A SGS4 jest też bardzo dobrym telefonem tylko szkoda że w trzech wersjach z tym procesorem mogli zrobić jedną , miałem SGS2 i SGS 3 mam do tej pory i jest super aparat nie taki zły dużo bajerów ekran najlepszy z dostępnych na rynku według mnie , ciężki wybór . Ale dzięki za pomoc jeszcze pomyślę.


Użytkownik mati15v edytował ten post 30 kwietnia 2014 - 10:22


#13 Dezan

Dezan

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 494 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 10:26

Hahahahaha Galaxy jest badziewie jakich malo. S4 sie lubi zaciac, jest strasznie plastikowy. Ja bym myslal o HTC ONE/M8. Robisz duzo zdj tak? W tej kwesti Iphone jest chyba jednym z lepszy telefonow, ma on doskonaly aparat, wedlug mnie. Nexusa 5 bym raczej nie kupowal bo jakosc ich zdj jest raczej srednia. Jakas lumia miala swietny aparat, ale nie moge sobie przypomniec jaki to byl model. W kazdym razie jeden z wyzszych.

 

EDIT: Lumia 920 ma fajny aparat. Generlanie ja bym wybieral miedzy Lumia 920/925, Xperia Z/Z1, HTC ONE/M8, a Iphonem 5/c. To sa moje takie faworyty. 

Przypomnnialo w sumie mi sie o telefonie co jest teoretycznie stworzony do robienia zdj. Czyli Glaxy S4 zoom, ale jak to robi zdj to nei wiem. Bo ani razu nie mailem z tym stycznosci. Tylko, ze jest on bardzo okrojony pod wzgledem technicznym. Bo ma 1.5gb ram i 2x core xD


Użytkownik Dezancik edytował ten post 30 kwietnia 2014 - 10:33


#14 mati15v

mati15v

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 10:34

Nie SGS 4 jest wyśmienity to co z tego że przy odblokowaniu się przytnie ale ogólnie chodzi świetnie . Htc one m8 za drogi . Iphone 4s ma moja siostra i robi gorsze zdjęcia od mojego SGS3 . Nexusa 5 też na pewno nie wezmę . Lumi nie chcę . Jeszcze zobaczę czy w komisie nie ma SGS4 LTe jak będzie to go na pewno biorę . Dzięki wszystkim z odpowiedzi i pomoc ;)



#15 Dezan

Dezan

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 494 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 10:39

Jeszcze nokia 808 pure view jest dobra do robienia zdj. Ja bym nie bral S4 bo jak ja juz pisalem i inni lubi sie zaciac. Kupel kupil jakis czas temu S4 z mysla, ze bedzie to plynie chodzilo. A po nagraniu okolo 19gb filmow i okolo 6gb zdj telefon nie wiedzial co sie dzieje. 

 

EDIT: Jest jeszcze Lumia 1020. To juz Telefon na wypasie co robi lepsze zdj niz nie jeden aparat cyfrowy. Fakt tani nie jest. Ale mozna do niego podlaczyc dodatkowa baterie czy cos takiego. Generalnie jest to chyba w tej chwili najlepszy smartphone dla milosnikow zdjec 


Użytkownik Dezancik edytował ten post 30 kwietnia 2014 - 10:43


#16 mati15v

mati15v

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 10:57

Biorę SGS4 LTE nie chcę żadnej noki 1020 wiem ,że ma najlepszy aparat , a ty ciąglę tylko o aparacie to i tamto , aparat nie jest aż tak ważny dla mnie jak myślisz  i że sgs4 się przycina nie chcę twoich propozycji . Dzięki za pomoc i Temat można zamknąć .



#17 Dezan

Dezan

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 494 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 11:05

W moim smartfonie powinien znajdować się Dobry aparat który robi piękne zdjęcia i nagrywa w full hd 

Tu piszesz, ze ma robic piekne zdjecia. A nagle, ze nie jest to wazne. Wiec gdzie tu logika? 

 

Mniejsza


Użytkownik Dezancik edytował ten post 30 kwietnia 2014 - 11:05


#18 Szymus

Szymus

    ten...no informatykier!

  • Użytkownik
  • 548 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 01:53

Według mnie kiepski wybór, ale twój wybór. Samsung to straszny plastik, nie czuć że trzymasz w ręce porządny smartfon. Sg4 pozwala się zaciąć uwierz, bogaty kolega ma w szkole, wystarczy bardziej wymagająca gra w tle i android wariuje. Inaczej ma się sprawa z iOS, iPhone 4 swój wiek już ma w dobie smartfonow, więc czasami można poczuć lekki lag. 5c jest według mnie najlepszy, dostajesz bardzo dobre etui, na zewnątrz guma, wewnątrz skóra. Wbrew pozorom to etui z wyciętymi kółeczkami nie jest wcale tandetne jak casy na samungi. W 5c udało im się osiągnąć fajny efekt, tył telefonu jest z plastiku, i nie wygląda to tandetnie jak powinien plastik :) 


http://www.youtube.com/user/TheMOTP Mój skromny kanał ^^









 


#19 motodc

motodc

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 30 kwietnia 2014 - 03:46

Dezancik polecasz do zdjęć HTC który ma aparat 4m,dobrze się czujesz?





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL