Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Tablet tracer ovo lite GT


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 BestHooks

BestHooks

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 06:30

Witam w tym temacie chciałbym poruszyć temat dostałem od qmpla tablet  którego parametry są umieszczone pod tym linkiem 

 

 http://www.help.trac...o-lite-gt-black

 

Z tego co się dowiedziałem na internecie to rok temu był to Carrefurowy potwór za 449 zł ale nie oto w tym chodzi dostałem go na androidzie z tego co pamietam 4.0.4 . Po mojemu tablet z górnej półki to nie jest ale coś tam z niego można wyciągnąć teraz do was kieruję pytanie czytelnicy forum blacka ;] Jakiego androida i w jaki sposób na niego wgrać aby wyciągnąć z niego jak najwięcej



#2 Szymus

Szymus

    ten...no informatykier!

  • Użytkownik
  • 548 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 07:30

Zostawiłbym ten co jest. Zainstaluj sobie od razu clean master z play store które będzie Ci czyścił ram i zabijał aplikacje w tle jeśli chcesz. Ma to samo. Tzn. procesor 1ghz 512ram i android 4.0.4. tylko ze na Sony Ericson Live :D


http://www.youtube.com/user/TheMOTP Mój skromny kanał ^^









 


#3 BestHooks

BestHooks

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 07:42

Tylko że ten tablet strasznie muli ;]

 

Dopiero wyciągnięty z pudełka a on już nadwyręża moją cierpliwość


Użytkownik BestHooks edytował ten post 02 kwietnia 2014 - 07:42


#4 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 07:44

Poszukaj na ten tablet sobie Cyanogenmoda 

Powinien on dać Ci dostęp do sporej ilości nowych opcji np.podkręcanie CPU oraz przyśpieszyć lekko ten tablet.

Patrzyłem na forum androida, ale jest kilka wersji tego tabletu tak więc dogrzebanie którą wersje masz pozostaje na Twoich barkach. 


Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 02 kwietnia 2014 - 07:45

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#5 BestHooks

BestHooks

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 07:46

Tylko że ten tablet strasznie muli ;]

 

Poszukaj na ten tablet sobie Cyanogenmoda 

Powinien on dać Ci dostęp do sporej ilości nowych opcji np.podkręcanie CPU oraz przyśpieszyć lekko ten tablet.

Patrzyłem na forum androida, ale jest kilka wersji tego tabletu tak więc dogrzebanie którą wersje masz pozostaje na Twoich barkach. 

Jakaś strona gdzie mógłbym tego poszukać ?



#6 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 07:55

Informacje o wersji tabletu albo znajdziesz w tablecie lub na opakowaniu.

Zaś tutaj masz opisane trzy wersje tego tabletu 

http://forum.android.com.pl/f527/


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL