Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Obudowa do 400zł


55 odpowiedzi w tym temacie

#51 PyszU15

PyszU15

    Pyk Pyk

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 03 stycznia 2014 - 02:48

Z wymienionej dwójki wybrałbym Noiseblocker'a ze względu na ciszę, lecz rozważyłbym zakup wersji PK2 oferującej wyższe maksymalne obroty, więc jeszcze wyższą wydajność.

Wyryte przez SGS X

Wysłane z mojej Xperii P za pomocą kończyn chwytnych zwanych rękami, zakończonych dziesięcioma palcami w tym dwoma kciukami przeciwstawnymi , pozycja ciała „siedząca”, majtki w kratkę, bez skarpetek, goła klata, żel na włosach.
Dołączona grafika

#52 adas194

adas194

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 03 stycznia 2014 - 10:30

Zestawiając ze sobą PK2 i BLUE VORTEX 14 pod względem wydajności przy tych samych RMP Prolimatech będzie wydajniejszy ale możliwe że odrobinę głośniejszy.

#53 BigZ

BigZ

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 03 stycznia 2014 - 05:06

To już nie wiem co mam wybrać
 
Chyba zakupie wentylatory od Prolimatecha , po przeczytaniu tego artykułu http://chlodzenie.ne...i-fakty-cz-v/9/
Niech się jeszcze ktoś wypowie :)

Nocą wyłażą wszystkie zwierzęta. Kur*y, alfonsy, peda*y, transwestyci, narkomani, dilerzy. Pewnego dnia spadnie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten brud

 

 


#54 BigZ

BigZ

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 08 stycznia 2014 - 09:21

A mam jeszcze jedno pytanie która obudowa będzie lepsza SPC X80 czy ARC Midi ? :)

Nocą wyłażą wszystkie zwierzęta. Kur*y, alfonsy, peda*y, transwestyci, narkomani, dilerzy. Pewnego dnia spadnie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten brud

 

 


#55 PyszU15

PyszU15

    Pyk Pyk

  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 08 stycznia 2014 - 10:32

Moim zdaniem dużo lepsza będzie ARC Midi nie tylko ze względu na o wiele lepszą jakość wykonania,więcej miejsca na zarządzanie okablowaniem, możliwość instalacji wentylatorów 140mm w każdym miejscu, grubsze blachy ale również ze względu na wiele lepszą cyrkulację powietrza w obudowie co z pewnością przełoży się na niższe temperatury.
Dołączona grafika

#56 BigZ

BigZ

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 09 stycznia 2014 - 04:25

A jak jest z przodem w ARC midi bo ludzie mówią że wygląda i jest zrobione tandetnie i wejścia usb i słuchawkowe itp. też

Nocą wyłażą wszystkie zwierzęta. Kur*y, alfonsy, peda*y, transwestyci, narkomani, dilerzy. Pewnego dnia spadnie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten brud

 

 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL