Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Homoseksualizm - za czy przeciw?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Me_how

Me_how

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 01:34

Na IDG potrafiły, do czasu, zdarzać się rzeczowe dyskusje, to i tu przecież możemy, a co!

http://www.rp.pl/artykul/418088.html

Pytanie jak w temacie - mile widziane dłuższe wypowiedzi przedstawiające tok rozumowania.

Enjoy!

#2 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 01:53

Nie jestem ani za, ani przeciw. Rasistą nie jestem, homo też se może być.
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#3 leven

leven

    moder bios Nvidia

  • Użytkownik
  • 3 480 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 11:51

Taka dewiacja jest co najmniej wstretna.
Jeden facet drugiemu czysci komin :E
Lolki w kupie utytlane, ktore potem sobie nawzajem obciagaja.
Do tego dochodzi moralnosc zwiazku, ktory nie jest normalny bo jednakowych plci.
To jeszcze nic.... takie pędaly zakladaja rodziny i adoptuja dzieci !
Ciekawe tylko, ktory z nich jest zona a ktory mezem nie mowiac o matce i ojcu ?
Jednym slowem, gdybym mial mozliwosc, to wytepilbym tych zbokow do zera.
Nieco inaczej przedstawia sie to u kobiet, ktore sa poprostu piekne i przyjemnie jest sie popatrzec na ich figle :)
Armored Warfare - kliknij na link, a wejdziesz na nowe forum o czołgach :)

http://www.forum.armoredwarfare.pl/

#4 Czerwony

Czerwony

    https://ls-rp.net/profile/143618-expandera/

  • Moderator
  • 263 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 02:56

W Polsce dwoch ''mezczyzn ale nie fanatykow'' na ulicy sie nie dostrzeze - to moze swiadczyc o negatywnym stosunku spoleczenstwa o takich wybrykow. Mieszkajac w niemczech jest ich na peczki bo zaakceptowali to. Nasze mieszkanie jest nawet wynajmowane od pary gejowskiej - od razu matka zarzadzila remont generalny i wszystko zostalo odswiezone. Jestem zdecydowanie przeciw akceptowaniu zwiazkow gejowskich. Jak powiedzial Cejrowski to jest choroba jak kazda inna i powinno sie ja leczyc.

Levan - a nie mogles pominac szczegolow? Ja sobie tego robic z facetem po prostu nie wyobrazam napawa mnie obrzydzeniem.

#5 waglik_22

waglik_22

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 168 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 03:46

Jestem przeciw! W dodatku jeszcze jakieś parady odwalają.

Cejrowski dobrze powiedział ;)
Akai MPC 500 + AKAI S1100 + E-mu 0404 PCI + Stanton T.120 + Stanton SA.3 + Technics SX-K700
http://soundcloud.com/ferniko || http://facebook.com/fernikonabitach

#6 unitrax

unitrax

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 04:05

moim zdaniem homoseksualizm cz to męski czy żeński nigdy nie bedzie traktowany jak cos normalnego i typowego.
Ja osobiscie mam za duzo wlasnych problemów abym sie tym jakos przejmowal. wisi mi to co kto robi w sypialni, aby tylko sie z tym nie afiszowal i byl cicho bo ja chce spokoju. dwie lesbi całujace sie publicznie tak samo wzbudza we mnie zdenerwowanie jak te parki calujace sie po katach w szkole . do licha zanik dobrych manier i fundowanie innym doznan wzrokowych wbrew ich woli czyli zero taktu, tak samo jestem przeciwny loveparades jak i innym formom strajku manifestacji czy ruchu .

moze to wzbudzi gniew katoli ze przytocze taki przykład ale np. pielgrzymki coroczne blokuja ruch na drogach i sa manifestacjami ktore wzbudzaja sprzeciw ateistów i innowiercow a mimo wszystko sa organizowane. strajki w szpitalach pielegniarek i lekarzy przeszkadzaja mi w umowieniu sie na wizyte lekarska- ale cale szczescie mozna umowic sie prywatnie. to samo kieruje do "zielonych" ktorzy to blokuja kazda inwestycje jaka mogła by zaszkodzic populacji nieistotnych zwierzaków czy roslinek, - rospuda dobrym przykładem. to co przytoczylem pozwala stwierdzic ze jestem negatywnie nastawiony do wszystkiego co probuje cos na mnie wymóc jakies dzialanie , badz zaburza mój porzadek swiata.

wracajac do gejow i lezbijek - ja patrze na człowieka , nie na jego seksualizm . zauwazcie ze wiele z gejow jest wybitnymi artystami , naukowcami, politykami . jednemu z nich zawdzieczamy dzisiejsze komputery w takiej formie jak sa - nie pamietam jego imienia i nazwiska lecz był leczony na homoseksualizm i popełnił samobójstwo . Ja nie skresle człowieka za to ze jest gejem czy lezba , moge go skreslic za zachowanie - lepiej zgubic sie z kims madrym niz z kims głupim.

takze twierdzenie ze homosie nic poza seksem nie robia wydaje mi sie z lekka chore .

dobra koncze ten wywod, co chcialem to przekazalem. nie znaczy to ze nie zmienie zdania jutro lub za pol roku.

Życie..


#7 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 04:38

Ja tam do nich nic nie mam pod warunkiem, że będą swoje skłonności ujawniać poza miejscami publicznymi, czyli w swoich domach i pubach czysto gejowskich. Inna sprawa hetero też powinni się do tego dostosować, bo boli mnie jak widzę zajebistą laskę z jakimś dupkiem.

Spoiler

ns40yz-2.png


#8 extrater

extrater

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 04:42

zauwazcie ze wiele z gejow jest wybitnymi artystami , naukowcami, politykami . jednemu z nich zawdzieczamy dzisiejsze komputery w takiej formie jak sa - nie pamietam jego imienia i nazwiska lecz był leczony na homoseksualizm i popełnił samobójstwo.

Alan Turing

Za swej strony proponuję zamknięcie wątku. Na IDG podobna dyskusja zakończyła się multibanem, a tu już mamy pierwsze wypowiedzi kwalifikujące się do tego

gdybym mial mozliwosc, to wytepilbym tych zbokow do zera



#9 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 04:50

takze twierdzenie ze homosie nic poza seksem nie robia wydaje mi sie z lekka chore .

Wiele par tego nie robi. Są ze sobą nie dla seksu, a dla kontaktu emocjonalnego. Zresztą to co w łóżku oni robią nie jest niczym niezwykły. "Anal", "Hardcore" czy "grupowe", to już jest dziwniejsze...

W Polsce tolerancji nie ma, homo - zabić, żyd - do pieca z nim, muzułmanin - terrorysta. To co napisaliście mniej więcej przedstawia co na ten temat myśli 90% ludzi w Polsce.
Lesbijki - ujdzie, wśród dziewczyn to że okazują sobie uczucia - przytulają się, całują - jest normalne i nikt na to większej uwagi nie zwraca. A wystarczy, że spotkają się przyjaciele i na powitanie się uściskają, to już krzywe spojrzenia i komentarze na ich temat lecą.

Na wojnie wybili nam większość ludzi inteligentnych, zdolnych, odważnych, a pozostawili szuje które współpracowały, donosiły, czy się ukrywały. Dodatkowo niemcy jaki i ruscy, rozpili nasz naród. Z powodu tego ci którzy zostali, stworzyli nam takie a nie inne przekonania, wszystko co inne od naszego jest złe.
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#10 leven

leven

    moder bios Nvidia

  • Użytkownik
  • 3 480 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 05:21

zauwazcie ze wiele z gejow jest wybitnymi artystami , naukowcami, politykami . jednemu z nich zawdzieczamy dzisiejsze komputery w takiej formie jak sa - nie pamietam jego imienia i nazwiska lecz był leczony na homoseksualizm i popełnił samobójstwo.

Alan Turing

Za swej strony proponuję zamknięcie wątku. Na IDG podobna dyskusja zakończyła się multibanem, a tu już mamy pierwsze wypowiedzi kwalifikujące się do tego

gdybym mial mozliwosc, to wytepilbym tych zbokow do zera


Nie no nie badz taki optymistyczny człek.
Wszystko co jest wynaturzone powinno byc tepione.
A co bys zrobil, gdyby taki pedryl wykorzystal Twojego synka ?
Niedojz, ze pedal to jeszcze pedofil.
Wszystkie takie mutacje nie maja prawa bytu w normalnym spoleczenstwie.
Podasz takiemu reke wiedzac, ze wczesniej grzebal nia komus w tylku ?
Jestem stanowczo na nie dla gejow.
Armored Warfare - kliknij na link, a wejdziesz na nowe forum o czołgach :)

http://www.forum.armoredwarfare.pl/

#11 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 05:52

Inna sprawa hetero też powinni się do tego dostosować, bo boli mnie jak widzę zajebistą laskę z jakimś dupkiem.

:kufel:

co do homo to nie mam nic przeciwko, skoro istnieja tacy ludzie to trzeba to zaakceptowac, kazdy jest pod jakims wzgledem inny

raczej uwazam ze problem to maja ci co obrazaja takich ludzi ( mowa o tych w watku i innych)

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#12 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 05:59

I pomyśleć, że 300 lat temu pedofilia i homoseksualizm były normalną rzeczą dla inteligencji.

Spoiler

ns40yz-2.png


#13 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 06:14

tak samo jak jeszcze 300 lat temu kobieta byla traktowana jak........... wszyscy wiedza jak, byla sluzaca facetow, bez prawa do nauki i glosowania

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#14 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 06:40

Kwestia kraju. Moim zdaniem w Polsce dawniej lepiej traktowano kobiety, teraz męska część społeczeństwa zbyt schamiała.

Spoiler

ns40yz-2.png


#15 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 06:44

Czasem teraz kobiety sa chamsko traktowane, ale moga zasiadac w sejmie, w rzadzie, studiowac
co kiedys bylo niemozliwe
przeciez taka Zofia Wasiljewna Kowalewska musiala pod drzwiami podsluchiwac na uniwerku wykladow z matmy, bo sluchac oficjalnie jej nie bylo wolno, ale to jej wystarczylo zeby jeszcze raz od poczatku wyprowadzic po swojemu cala trygonometrie ( pomijajac ze byla ona calkowiecie zgodna juz wtedy istniejaca)

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#16 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 09:05

Po to Bóg stworzył faceta i kobiete, zeby Ci wspolzyli ze soba a nie inaczej.
To nie moja sprawa, czy ktos jest gejem czy lesbijka , niech robia co chca, dopuki nie afiszuja sie z tym publicznie.
Zgroza jest rowniez przyznawanie praw rodzicielskich dla homoseksualistow - to powinno byc karane bo zpaczaja dziecko , ktore prawdopodobnie wyrosnie na homo.
Juz bylo tutaj wczesniej wspominane - to jest choroba i trzeba ja leczyc, a nei wmawiac sobie, ze sie z tym urodzilo.

#17 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 09:14

nie zgodze sie z toba
poza tym jak napisal Czarny, ani hetero ani homo nie powinni sie afiszowac publicznie
nie zgodze sie rowniez z tym ze dziecko wychowywane przez homo bedzie homo, dowodow nie mam wiadomo, ale powiedziane to nie jest
po drugie, czy chlopak ktory wychowuje sie w rodzinie gdzie ojciec bije matke bedzie napewno bil kiedys swoja zone ?

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#18 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 09:19

ktore prawdopodobnie wyrosnie na homo.

To nie jest prawda. No chyba że taki dzieciak obraca się w środowisku tylko i wyłącznie Homo nie mając żadnych innych wzorców, a tego robić takim parom nie wolno. Seksualność jest wrodzona i nie da się jej zmienić.
Jak koleś ma pociąg do facetów, to mógłbyś go bić, "nawracać" czy nawet zabić, a on i tak nie zmieni swoich upodobań. Może się taki koleś dostosować do środowiska za pomocą takich działań, ale nie będzie z tego powodu szczęśliwy, to coś w stylu wybierania męża dla kobiety która kocha innego.
W "rodzinie Homo", panują raczej partnerskie kontakty i tak samo jak w normalnej o sprawach łóżkowych itp. się nie mówi (przy dzieciaku...). Najczęściej, gdy uda się parze adoptować dzieciaka, ten jest pod opieką psychologa.

Homoseksualizm nie jest taki zły jak wam się wydaje.

Nikt, ani Hetero ani Homo nie powinien afiszować się publicznie. Z tym że jak Hetero sobie na to pozwoli, to nikt się nie czepia, w przypadku Homo - Awantura...
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#19 Czerwony

Czerwony

    https://ls-rp.net/profile/143618-expandera/

  • Moderator
  • 263 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 09:30

Odmienności zawsze będą dyskryminowane. Ale czy to tak wielki problem nie lizać się bądź nie chodzić publicznie za rękę po ulicy dla pary geji?

#20 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 09:33

Dla większości to nie jest problem. Zawsze znajdzie się grupa ludzi pokazująca to specjalnie.
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#21 Czerwony

Czerwony

    https://ls-rp.net/profile/143618-expandera/

  • Moderator
  • 263 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 09:45

I takich właśnie należy tępić - reszta proszę bardzo żyjcie po swojemu.

#22 joordano

joordano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 10:40

Bóg dał wolną wolę.
Co kto robi w sypialni to jego sprawa .Aby nie krzywdził !!! .
To jest kwestia czyjegoś sumienia ,temperamentu i innych czynników..
Nie chcę i nie muszę tego oglądać.
Również w miejscach publicznych.
Odnosi się to tak samo do homo jak i hetero.
Kwestia smaku i dobrego wychowania.

Jest jeszcze sprawa mowy nienawiści .A jest to kwestia porozumienia czyli istotna.
Osobiście , rozmawiając z wieloma ludźmi,zauważyłem iż dużo jej wychodzi z ust ludziom uważających się za tolerancyjnych.
Tyle że w swym odruchu nie zauważają iż w obronie tolerancji zaczynają przemawiać mową nienawiści,szkodząc bardziej w ten sposób prawdziwym homosiom ,którym zależy na spokojnym współegzystowaniu w normalnym społeczeństwie.
Im nie zależy na rozgłosie ,jaki wokół nich zrobiono.
Dobrze było jak było kiedyś.Były sprawy tabu o których ludzie dobrze wychowani nie rozmawiali.Bez względu na orientację.
Pewnie będziecie zdziwieni jeżeli powiem że w PRL-u były specjalne kluby gdzie mogli sie spotykać ci tzw "indywidualiści" ?.

Heh ... historia mi się przypomniała - z woja :P .

Mianowicie przyjechała na odwiedziny do mnie razu pewnego moja dziewczyna i oczywiście porwałem ją na zwiedzanie Gdyni (tam służyłem ojczyźnie :D ).
Oczywiście wędrówka po ciekawszych zakątkach wśród których trafił nam się właśnie takowy "klub".
Tyle że dowiedziałem się tego dopiero od taksówkarza ,który nas odwoził :shock: .
W środku pełna kultura ,żadnych obscenicznych scen.Przynajmniej takich ,zwracających specjalna uwagę.
No dobrze ,podziwiłem się trochę a w między czasie sałaciarz dojechał na dworzec gdzie ,oczywiście wsadziłem mą lubą do pociągu ,a w tym czasie wysiadający zajęli wszystkie taksówki i odjechali w siną dal.A była godzina ok 00.30.Ostatni autobus do jednostki odjechał ,a jakże !!- też pięć minut wcześniej :x
Nic to że do pokonania ok 10 km i capstrzyk kończy się za 5 godzin.
Morale świeże i silne ;) .Marsz !! :D
Gdzieś po 10 minutach marszu zatrzymuje się gość autem i proponuje podwiezienie.
Chwila konsternacji.Trochę to dziwny przejaw altruizmu.Cała droga przede mną.Od rana służba na mesie :x .Żołnierza i tak nie ma z czego okradać :D
Zaglądam przez szybę -jest sam. Dam radę jak by ,"coś" ;) .
Wsiadam .Wsiadam i czaję ,co i jak.
Jedziemy !! :D ,dobra nasza.Z każdą minutą coraz blizej.
Chłop po chwili rozmowy proponuje mi pracę i zakwaterowanie na Heweliuszu .
Aaa-ha! - myślę -zapłata już jest!
- a co w zamian ?-się pytam ...(coraz bliżej celu)
Chłop z mostu łapie mnie za kolano i zerka w oczy ...
A ja mu w twarz !!
- śmiechem.Takim końskim - wiecie jakim...
Nnie... , dziękuję za ofertę ,ale wolę dziewczyny.
Odrobinę się zmieszał i zmilkł.
I właśnie dojechaliśmy pod jednostkę. :D
Podziękowałem za powiezienie i smykiem w kojo 5 minut później.
I tak się skonczył mój wieczór z pedałami.Zabawnie.
Ale i jednej rzeczy się dowiedziałem o sobie.
Nie ma we mnie lęku i agresji do takiej inności .

Rzecz ma sie z goła inaczej jeżeli chodzi o wypowiedzi niektórych ich reprezentantów w mediach.
Przypomina to często gadkę z bezrozumną i upartą przekupką na wiejskim targu.
Generalnie ,myślę że są to ludzie gdzieś wewnątrz siebie zaplątani i zagubieni.
Pełni lęków i kompleksów wynikajacych z bycia nieakceptowanym.
I to właśnie te lęki i kompleksy pomnażają różne ,mocno kontrowersyjne zachowania wąskiej ich grupy.A te z kolei są najbardziej nagłaśniane i nakręcają spiralę nienawiści nie pozwalając dostrzec prawdziwej natury rzeczy.Jedną z takich rzeczy ,tak myślę ,jest sprawa adopcji przez pary homo.Wie ktoś jakie są rzeczywiste liczby ?.
Myślę że celowo wsadza się kij w mrowisko ...


Często w swym dawnym parafialnym kościele słyszałem: Kto bliźnim gardzi - ten grzeszy, szczęśliwy - kto z biednym współczuje

Takie jest moje zdanie na ten temat.
Jako chrześcijanina i człowieka.

edit;
Heh ,trochę się rozgadałem.Wybaczcie. :roll:
Owoc żywota Twojego jeZUS
AMD Phenom™ II X4 B40 , 3014 MHz /ASRockM3A770DE /Corsair HX450W /ATI Radeon HD 4850 /2x2GB GoodRam DDR3 /HD F3 103SJ 1TB / Seagate 160 GB [/b]
win 7 64 ,win xp sp3

Pentium 4 Northwood HT(2605.9 MHz) ,1536 MB DDR,Abit IS7/na/IS7-G , 7300 GT ,Chieftec 400W

#23 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 10:49

Wreszcie jakieś mądre słowa.
Historyjka przednia...
Większość ludzi ma wyobrażenie o takich homo barach wzięte prosto z filmów, np. Akademia policyjna.
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#24 foh23

foh23

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 280 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 11:53

Jeżeli o mnie chodzi to jestem mało tolerancyjny wobec gejów (mało znaczy że nie ma we mnie totalnego braku tolerancji). Wprawdzie dopuszczam ich istnienie ale nie chciałbym mieć przyjaciela geja, nie toleruje tego że chcą prawa takie jak pary heteroseksualne. Nie toleruje tego że chcą być uważani za normalnych. Nie toleruje tego że niektórzy z nich afiszują się ze swoim homoseksualizmem.

Moja niska tolerancja oznacza między innymi że wg mnie nie warto ich leczyć. To nic nie da. Wystarczy popatrzeć na siebie samego. Jeżeli podobają ci się kobiety, podniecają ciebie to nie ma możliwości byś nad tym zapanował. Nikt nie będzie wstanie przekonać ciebie że powinni ciebie pociągać mężczyźni (taki chory przykład ale najlepiej oddaje istotę problemu).

Jeżeli podniecają ciebie duże piersi to będą podniecać i kropka, jeżeli podnieca ciebie biała bielizna to będzie i kropka, jeżeli podniecają ciebie pończochy to będą i kropka. Tak samo jest z nimi. tego nie wyleczysz aczkolwiek jest to zboczenie.

Moja niska tolerancja oznacza że nie będę ich prześladował o ile nie będą dla mnie zagrożeniem. Nie przeszkadza mnie jeżeli 2 facecików będzie sobie w tyłek wsadzać czy obciągać ale będą to robić we własnej alkowie. Nie robią przecież ani mnie ani nikomu innemu tym krzywdy. Robią to ze sobą świadomie za obopólną zgodą.

Natomiast będę tępił tych homo co domagają się dzieci do adopcji, tych którzy robią parady, tych którzy chcą w szkołach uczyć dzieci że homoseksualizm jest czymś normalnym.

Jak dziecko ma normalnie się rozwijać w takiej rodzinie? Przecież wiadomo że rodzice okazują sobie czułość a dziecko to widzi. Normalne jest że może się zdarzyć że dziecko przyłapie rodziców na tym jak się razem kochają. A teraz jaki wpływ będzie miało na dziecko obserwowanie związku dwóch tatusiów czy mamusi?

Poza tym żyjemy w społeczeństwie, które nie jest tolerancyjne. Wyobrażacie sobie jak przerąbane będzie miał taki dzieciak w szkole jeżeli inni się dowiedzą że jest wychowywane przez homo?

Dlatego dla mnie wygląda to tak -> niech sobie żyją, mnie nie przeszkadzają ale dopóty dopóki nie będą domagali się praw takich jak mają pary hetero, dopóki nie będą rzucać się w oczy, dopóki nie będą próbowali udowadniać że to normalne.

#25 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 11:55

w akademii policyjnej to nie ma nic powaznego wiec to inna kwestia
ale post joordano milo sie czytalo ;)

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#26 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 09:03

właściwie miałem się nie wypowiadać, bo by dokładnie wyjaśnić było by zbyt dużo pisania.
ale wkurza mnie takie dziecinne podejście jak Twoje Leven.
nie jesteś w stanie strawić dwóch facetów, bez zastanowienia szydzisz z tego. by było śmieszniej z tego co piszesz, akceptujesz związki lesbijskie z punktu podglądacza (ładnie wyglądają). może patrzysz się po prostu z punktu samca, panienki cię kręcą , faceci nie, więc panienek nawet 10 sztuk zaakceptujesz, bo cię kręcą.
większość tych akcji co podałeś między facetami, może mieć miejsce pomiędzy parami hetero czy lesbijskimi, więc dlaczego krytykować te same zachowania w akceptowalnych związkach.
kto jest mężem, kto jest żoną, mogą po prostu być partnerami i tyczy to się wszystkich upodobań. nawet w heteroseksualnych nie zawsze facet jest facetem i na odwrót.
i Leven, nie mieszaj w homoseksualizm pedofilii, to są dwie różne rzeczy

a by odpowiedzieć na zadane pytanie w wątku.
nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym, uważam że należą im się większe prawa niż na dzień dzisiejszy mają w Polsce, jednocześnie część zachowań powinno być surowo tępione.
akceptuję same związki, uważam że takie pary powinne mieć prawo legalizacji związku (nie ślub tylko legalizacja ), po legalizacji możliwość wspólnego rozliczania się, dziedziczenia i wszystkiego co jest związane z tym.

nie akceptuję
adoptowania dzieci, podkreślania swojej "inności", marszów i tym podobnych zgrupowań.
bo jaki to ma sens robić paradę homo. jest to reklamowanie tego zachowania a widział ktoś parady heteroseksualne tylko i wyłącznie pod tym hasłem.
domagania się szczególnych praw dla tej grupy.
jak wszyscy mają mieć równe prawa to niech mają

#27 kamassss

kamassss

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 03:23

Taka dewiacja jest co najmniej wstretna.
To jeszcze nic.... takie pędaly zakladaja rodziny i adoptuja dzieci !
Ciekawe tylko, ktory z nich jest zona a ktory mezem nie mowiac o matce i ojcu ?
Jednym slowem, gdybym mial mozliwosc, to wytepilbym tych zbokow do zera.
Nieco inaczej przedstawia sie to u kobiet, ktore sa poprostu piekne i przyjemnie jest sie popatrzec na ich figle :)

Czasami mam ochotę rozszerzyć pojęcie prawda Godwina, albo stworzyć podobne z uwzględnieniem kilku pozycji...
A mnie napawają obrzydzeniem te dwie "laski" (nie lubię tego słowa). Jesteś zboczony?

Jak powiedzial Cejrowski to jest choroba jak kazda inna i powinno sie ja leczyc.

Bardzo szanuję Cejrowskiego, ale to niestety jest bzdura :)

Podasz takiemu reke wiedzac, ze wczesniej grzebal nia komus w tylku ?
Jestem stanowczo na nie dla gejow.

Umył? Czemu nie. Kobieca dupa jest mniej dupiasta od męskiej? A jaką masz pewność, że ktoś komu podajesz rękę (facet hetero) nie onanizował się minutę temu?

To nie moja sprawa, czy ktos jest gejem czy lesbijka , niech robia co chca, dopóki nie afiszuja sie z tym publicznie.
Zgroza jest rowniez przyznawanie praw rodzicielskich dla homoseksualistow - to powinno byc karane bo zpaczaja dziecko , ktore prawdopodobnie wyrosnie na homo.
\

Natura, dobro zawsze zwycięża ;)

Osobiście , rozmawiając z wieloma ludźmi,zauważyłem iż dużo jej wychodzi z ust ludziom uważających się za tolerancyjnych.

Tak a propos, zawsze mnie to dziwi, gdy ktoś uważa się za tolerancyjnego, a po 5 minutach jeździ po katolach jak po burej suce- to nie jest nawiązanie do kogoś, tylko z tym się spotkałem w życiu ;)

I reszta moich poglądów podobna do Uniego- zwłaszcza 1 akapit.

#28 yellowfox

yellowfox

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 08:20

http://pl.wikipedia.... ... eksualnych

Wiem zbyt mało by oceniać

Bezsprzecznie jestem natomiast za tępieniem głupoty, leven jesteś liderem w tym wyścigu
<<> Archlinux
Dołączona grafika
Patryk

#29 Kidler

Kidler

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 08:57

jestem neutralny w tej sprawie... każdy niech żyje jak mu się podoba, ja nic nie mam do tego. ważne żeby on był szczęśliwy :)
Moja wizytówka: http://zamkowski.net
Transport Sanitarny w Radomiu: http://medi-car.pl

#30 Crea7ive

Crea7ive

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 09:45

Osobiście jestem przeciw. I to bardzo ;)
Za każdym razem gdy słysze jak Ci "ludzie" a w zasadzie odmiency, domagają się praw, żeby wszystko było im wolno to poprostu obrzydza mnie to. Taki odruch wymiotny.
Dlaczego.?
Nie jestem w stanie całkowicie uzasadnić swojej wypowiedzi, może ktoś mnie zjedzie za to wypisuje trudno, taki mam pogląd; popieram to faktem, że robią wszystko by móc się wyjawniać, pokazać światu "JESTEŚMY GEJAMI! / LESBIJKAMI!! PATRZCIE NA NAS" niestety, przykre to. Tak samo geje jak i lesbijki mnie odrzucają, ich odmiennictwo próbują uzasadniać uwarunkowaniami genetycznymi, śmieszy mnie to wręcz...
Jak dlamnie, związki homoseksualne powinny być zakazane pod każdym względem - zarówno te "niewidoczne" jak i te znane z parad. Ale to tylko moje skromne zdanie, którego raczej staram sie nie wypowiadać na codzien ;)

E8400 & 8800GT xD


#31 chartkor

chartkor

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 11:15

Ten wątek wydaje się trochę bezsensowny i niepotrzebny, taki pseudo ambitny. Na PcLabie nazwali by to kolejnym przejawem pędu do posiadania własnego tematu zbiorczego. Zresztą to tylko kwestia czasu moim zdaniem, jak forum się rozrośnie a wątek przeobrazi w paradę nienawiści, yellowfox już zaczął.

>>ASUS PRIME X570-P>Ryzen 3600X>Corsair H100i v2>GIGABYTE RTX2060 Super OC 3X>4x4GB Corsair Vengeance>XPG SX8200Pro 1TB>Obsidian 750D>Seasonic Platinum 760>2x DELL UltraSharp 24">G305>BlackWidow 2013>>


#32 joordano

joordano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 12:00

To nie jest wina tematu .
Takie tematy tzn.kontrowersyjne muszą czasami zaistnieć aby nadwyżki pary miały którędy uchodzić.
No i w sporach kryje się prawda :)

yellowfox Wiem zbyt mało by oceniać

Bezsprzecznie jestem natomiast za tępieniem głupoty


Tak mi właśnie przyszło do głowy że faktycznym wrogiem nie jest odmienność ale właśnie głupota.
A głupotą jest nie dogadać się ,będąc rozumem obdarzonym.
Zgadza się ; głupotę należy tępić .
Owoc żywota Twojego jeZUS
AMD Phenom™ II X4 B40 , 3014 MHz /ASRockM3A770DE /Corsair HX450W /ATI Radeon HD 4850 /2x2GB GoodRam DDR3 /HD F3 103SJ 1TB / Seagate 160 GB [/b]
win 7 64 ,win xp sp3

Pentium 4 Northwood HT(2605.9 MHz) ,1536 MB DDR,Abit IS7/na/IS7-G , 7300 GT ,Chieftec 400W

#33 Me_how

Me_how

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 09:46

Ok, znalazłem chwilę, żeby ogarnąć wszystko, co zostało tu napisane. Pojawia się prośba - mógłby ktoś stwierdzający o chorobie podać mi jakieś wiarygodne źródło, które potwierdziłoby tę tezę? Najlepiej ze wskazaniem, w jaki sposób rozprzestrzenia się, bo nijak nie jestem w stanie wyobrazić sobie odpowiedniej formy, która zgadzałaby się z tym, co widzę.

Padło stwierdzenie o Labie - szczęśliwie ich podejście nie jest jedynym słusznym.

#34 chartkor

chartkor

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 24 stycznia 2010 - 07:16

To chyba tylko teorie domorosłych ekspertów. Uwarunkowania genetyczne nie przenoszą się drogą kropelkową, czy jakąkolwiek inną. Chorobą psychiczną też bym tego nie nazwał.
O ile dobrze mi się wydaje to konserwatywne pro-kościelne środowiska lekarskie w USA często starają się udowodnić że to choroba. Część tych prób przenika do prasy, inne nie.

>>ASUS PRIME X570-P>Ryzen 3600X>Corsair H100i v2>GIGABYTE RTX2060 Super OC 3X>4x4GB Corsair Vengeance>XPG SX8200Pro 1TB>Obsidian 750D>Seasonic Platinum 760>2x DELL UltraSharp 24">G305>BlackWidow 2013>>


#35 Angus1989

Angus1989

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 03 grudnia 2011 - 04:46

odpowiedź jest bardzo prosta ;D
lesbijki tak, geje nie ;D
"Wspomnienia i możliwości są bardziej przerażające niż rzeczywistość."

#36 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 03 grudnia 2011 - 05:20

a niby czym się te dwie grupy różnią, tym że jak sie liza dwie panienki to cię kreci a dwóch facetów napełnia obrzydzeniem?
może warto wyjść zza obrazów serwowanych przez pornusy, czysto z łóżkowego podejścia i popatrzyć się na te osoby jak na ludzi.

wszystko zależy od tego kto jakim jest człowiekiem a nie z kim śpi

#37 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 09 grudnia 2011 - 12:14

Odpowiadając na pytanie zadane w temacie jestem:
Przeciw, aczkolwiek nie mam nic przeciwko... Czyli nie chciałbym aby homoseksualizm się "szerzył", jednak nie mam nic przeciwko jego istnieniu.

Uzasadniając swoje zdanie aby nie było niedomówień, jest na świecie mnóstwo par homoseksualnych które sobie żyją i nikomu nie zawadzają, jednak są też tacy co go szerzą, głoszą jakieś bzdurne hasała, próbują zmieniać prawo czy manifestują swoją inność w sposób obraźliwy.
Nie mam nic przeciwko zawieraniu małżeństwa przez takie pary, jednak kwestie adoptowania dzieci wolałbym zostawić profesjonalistą (i nie mam tu na myśli polityków). Jedno wiem na pewno, jeśli dziecko jest heteroseksualne, to niezależnie od tego w jakim społeczeństwie by się wychowało, dalej zostanie heteroseksualne. Przykładem mogą być tutaj osoby transseksualne, które pomimo wychowania w urodzonej płci i tak wiedzą, że są tymi "drugimi".
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#38 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 09 grudnia 2011 - 07:50

małżeństwa - nie, umowy cywilno prawne, dające takie same przywileje i obowiązki jak w małżeństwie - tak.
adoptowanie dzieci - nie. choć tu jest bardziej pokrzywdzona część męska, damska może sobie sama załatwić i nic nikomu do tego, niestety.
a jeśli była by zgoda na adopcję to tylko i wyłącznie na równych zasadach, procentowo w odniesieniu się do starających się par heteroseksualnych, by uniknąć takich cyrków że para homoseksualna wykorzystuje swoją orientację do walki by ugrać coś dla siebie.
traktowanie osób homoseksualnych na równi z osobami hetero seksualnymi - tak. więc żadnego obnoszenia się ze swoją "inną"seksualnością, marsze itp, bo to już jest podkreślanie swojej inności a nie szukanie równouprawnienia.

#39 Bennedo

Bennedo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 10 grudnia 2011 - 12:00

małżeństwa - nie, umowy cywilno prawne, dające takie same przywileje i obowiązki jak w małżeństwie - tak.

Kiedy podamy palec, zechcą dostać całą rękę, następnie pochłonią nas żywcem.


traktowanie osób homoseksualnych na równi z osobami hetero seksualnymi - tak.

Zauważ abi, że zaprzeczyłeś tym zdaniem reszcie Twojego wpisu.

-----

Nie mogę pojąć, jak bardzo zdegradowaną moralność należy posiadać, aby przyzwalać na akceptację tak ciężkiego wykroczenia przeciw Bogu.
Nie muszę przypominać czym skończyły się sodomickie eksperymenty w czasach starożytnych.

Warto zaznaczyć, że problem homoseksualizmu nie ogranicza się jedynie do kwestii tolerancji.
Jest to jeden z elementów ogólnoświatowego ataku, wymierzonego w podstawowe wartości chrześcijańskiej cywilizacji.
Do czego może on doprowadzić widzimy obecnie np. w Kanadzie, gdzie wspomniane lobby osiągnęło najbardziej zaawansowane stadium.
Należy sięgnąć wzrokiem dalej, aby zauważyć jak destruktywne konsekwencje przynosi za sobą akceptacja żądań owego lobby.

Nikt nie może zabronić wszelkiej maści dewiantom ulegać swojemu zboczeniu w swoich własnych mieszkaniach, natomiast jakiekolwiek publiczne propagowanie tego zboczenia bądź też przyznawanie im praw przysługujących małżeństwom tradycyjnym nie może mieć miejsca!
Ciumars

#40 fajtower

fajtower

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 10 grudnia 2011 - 12:12

Nikt nie może zabronić wszelkiej maści dewiantom ulegać swojemu zboczeniu w swoich własnych mieszkaniach, natomiast jakiekolwiek publiczne propagowanie tego zboczenia bądź też przyznawanie im praw przysługujących małżeństwom tradycyjnym nie może mieć miejsca!


Zgadzam sie w 100% , lecz gdybym miał wybierać pomiędzy gejem a złodziejem wybrał bym tego pierwszego .
/Coolmaster ATCS840 /Asus Rampage 2 Extreme / i7 920 @ 4.0 Ghz / 6gb Corsair XMS3,PC3-12800/
EVGA 670 FTW/256GB Plextor M5 Pro Extreme/Corsair AX 1200w ATX /WIN Pro7 64bit/Klawiatura Razer Lycosa/
SteelSeries IKARI Laser/Słuchawki QPAD QH-1339/DELL U2410



Dołączona grafika

#41 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 10 grudnia 2011 - 12:14

Złodziej to nie dewiant, oprócz tego on swoje czyny wykonuje poza swoim domem, ergo nie trafiony przykład. Co do samego tematu to nie planuję się wypowiadać.

Spoiler

ns40yz-2.png


#42 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 08:18

na początek odniosę się do cytowanych wycinków.
[quote="Bennedo"][quote="abi"]małżeństwa - nie, umowy cywilno prawne, dające takie same przywileje i obowiązki jak w małżeństwie - tak.[/quote]
Kiedy podamy palec, zechcą dostać całą rękę, następnie pochłoną nas żywcem.[/quote]

dlaczego mamy zabraniać wspólnie żyć tym osobom. żyją pary heteroseksualne bez uregulowanego statusu, mogą też żyć i homoseksualne. ale jeśli pary homoseksualne chcą i są na tyle dojrzałe by tworzyć stały związek (nie tak jak przedstawisz że wszyscy żyją na kupę ze wszystkimi i panuje ogólna orgia ;) ), to dlaczego im tego zabraniać. my bierzemy ślub oni zawierają kontrakt, otrzymują takie same prawa jak my, prawo dziedziczenia, wspólnego rozliczania się, decydowania o partnerze w czasie choroby, czy sposobie pochówku a niestety bardzo często partner nie jest w stanie dowiedzieć się o stan partnera w szpitalu. bo nie jest rodziną. choć tu już się troszeczkę poprawiło, jeśli wcześniej się poda kto może dowiadywać się o stan zdrowia. niestety ta procedura nie działa w przypadku nagłych wypadków gdzie nie przeprowadza się szczegółowego wywiadu lekarskiego.


[quote="abi"]traktowanie osób homoseksualnych na równi z osobami hetero seksualnymi - tak.[/quote]
Zauważ abi, że zaprzeczyłeś tym zdaniem reszcie Twojego wpisu.[/quote]

nie widzę zaprzeczenia w tym co napisałem.
- jeśli chodzi ci o dzieci to zauważ że tu wchodzi osoba trzecia, dziecko ale mimo wszystko to już osoba trzecia.
- jeśli chodzi ci o "dyskryminację w procentach" w stosunku do adopcji to tylko i wyłącznie z powodu naszego prawa które jest u nas wykorzystywane, głównie w sporach z pracodawcami ale bardzo łatwo przenieść je na grunty adopcyjne. ( w przypadku odmowy adopcji przez parę homoseksualną pojawiły by się pozwy do sądu o dyskryminację i dodatkowo o odszkodowania. tak jak w prawie pracy nie możesz zatrudnić ładnej blondynki jako asystentki bo brzydka stara pudernica może podać cię do sądu że była dyskryminowana za wygląd, wiek, płeć itd. tylko po to by wyciągnąć odszkodowanie od "pracodawcy")

[quote="Bennedo"] Nie mogę pojąć, jak bardzo zdegradowaną moralność należy posiadać, aby przyzwalać na akceptację tak ciężkiego wykroczenia przeciw Bogu.
Nie muszę przypominać czym skończyły się sodomickie eksperymenty w czasach starożytnych.[/quote]
Boga zostawmy w niebie, tu jest ziemia i powinniśmy się opierać na tym.
sodomici - wykończyli starożytność?, może czas zastanowić się jakie prawdy niesie stary testament i na jakich baśniach się opiera.
[quote="Bennedo"]
Warto zaznaczyć, że problem homoseksualizmu nie ogranicza się jedynie do kwestii tolerancji.
Jest to jeden z elementów ogólnoświatowego ataku, wymierzonego w podstawowe wartości chrześcijańskiej cywilizacji.
[/quote]
a co to jest chrześcijańska cywilizacja, to że w danym okresie istniało chrześcijaństwo nie znaczy że ono jest właścicielem zdobyczy cywilizacji, a jeśli tak jest, to niech też weźmie całkowitą odpowiedzialność za wszystkie zbrodnie przeciwko ludzkości i naturze. śmietankę każdy chce spijać a fusów nie ma komu posprzątać.
[quote="Bennedo"]
Do czego może on doprowadzić widzimy obecnie np. w Kanadzie, gdzie wspomniane lobby osiągnęło najbardziej zaawansowane stadium.
Należy sięgnąć wzrokiem dalej, aby zauważyć jak destruktywne konsekwencje przynosi za sobą akceptacja żądań owego lobby.

Nikt nie może zabronić wszelkiej maści dewiantom ulegać swojemu zboczeniu w swoich własnych mieszkaniach, natomiast jakiekolwiek publiczne propagowanie tego zboczenia bądź też przyznawanie im praw przysługujących małżeństwom tradycyjnym nie może mieć miejsca![/quote]

nie "zboczeńcy" jak ich nazywasz są odpowiedzialni za ta sytuację a chorzy skrajni niedowartościowani politycy.

to uważasz że pedofil może w domu molestować, a na ulicy już nie. to już postęp, Hitler ich wszystkich mordował. ty pozwalasz im żyć w domu.

zgadzam się z Tobą tylko i wyłącznie z przesadnym demonstrowaniem swojej "inności" ale z innego powodu. Ty im zabraniasz a ja mówię że jak chcą równości to niech się nie wybijają ponad tą równość

#43 Bennedo

Bennedo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 06:11

dlaczego mamy zabraniać wspólnie żyć tym osobom. (...) jeśli pary homoseksualne chcą i są na tyle dojrzałe by tworzyć stały związek (nie tak jak przedstawisz że wszyscy żyją na kupę ze wszystkimi i panuje ogólna orgia ;) ), to dlaczego im tego zabraniać. my bierzemy ślub oni zawierają kontrakt, otrzymują takie same prawa jak my. (...)


Pisałem wcześniej, że wspólnego życie par homoseksualnych pod jednym dachem nie może być zakazane.
Naruszylibyśmy takim czynem wolność jednostki (jakkolwiek ich zboczenie byłoby naganne moralnie, nie ma żadnych podstaw prawnych, aby owych aktów im zakazać).
We własnym domu (o ile nie naruszam czyjejś wolności) mogę sobie robić co mi się podoba i nikt nie może mi tego zakazać.

Mój sprzeciw pojawia się w momencie, kiedy ktoś chce nadać takim parom jakiekolwiek prawa przysługujące małżeństwom.
Jest to jawna legalizacja grzechu i demoralizacji, pociągająca za sobą wiele poważnych skutków, o których już wspominałem.

Boga zostawmy w niebie, tu jest ziemia i powinniśmy się opierać na tym.
sodomici - wykończyli starożytność?, może czas zastanowić się jakie prawdy niesie stary testament i na jakich baśniach się opiera.


Pomijając Boga w tej dyskusji, nie mielibyśmy o czym dyskutować.

Starożytności nie wykończyli. Wykończyli samych siebie w sposób dość wymowny.
To, że ktoś nie rozumie ST, nie znaczy wcale, że jest on niezrozumiały dla innych.

a co to jest chrześcijańska cywilizacja, to że w danym okresie istniało chrześcijaństwo nie znaczy że ono jest właścicielem zdobyczy cywilizacji, a jeśli tak jest, to niech też weźmie całkowitą odpowiedzialność za wszystkie zbrodnie przeciwko ludzkości i naturze. śmietankę każdy chce spijać a fusów nie ma komu posprzątać.


Patrząc na konkretne cechy społeczności danej cywilizacji możemy dojść do wniosku, że właśnie cywilizacja oparta o wartości chrześcijańskie prowadzi do harmonii w relacjach z Bogiem, jak też w relacjach międzyludzkich.
Jest ona próbą wypełnienia Bożego planu, dając jej członkom pełnię szczęścia.
To, że w danym momencie istnieje chrześcijaństwo, nie znaczy, że cywilizacja w ramach której funkcjonują chrześcijanie jest cywilizacją chrześcijańską.
Jeżeli ktoś w jej imieniu popełnia czyn haniebny, pretensje proszę kierować od czynników chcących tę cywilizację usunąć.

nie "zboczeńcy" jak ich nazywasz są odpowiedzialni za ta sytuację a chorzy skrajni niedowartościowani politycy.


Niżej odwołujesz się do Hitlera.
Uważasz, że podlegli mu żołnierza nie są odpowiedzialni za szereg zbrodni wojennych, a jest za nie odpowiedzialnych ich chory, skrajny, niedowartościowany przywódca?

to uważasz że pedofil może w domu molestować, a na ulicy już nie. to już postęp, Hitler ich wszystkich mordował. ty pozwalasz im żyć w domu.


Nie może molestować, ani w domu, ani na ulicy.
Narusza tym czynem wolność innej osoby.

Jeżeli popełnił przestępstwo, jego domem jest więzienie.
Ciumars

#44 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 08:21

dlaczego mamy zabraniać wspólnie żyć tym osobom. (...) jeśli pary homoseksualne chcą i są na tyle dojrzałe by tworzyć stały związek (nie tak jak przedstawisz że wszyscy żyją na kupę ze wszystkimi i panuje ogólna orgia ;) ), to dlaczego im tego zabraniać. my bierzemy ślub oni zawierają kontrakt, otrzymują takie same prawa jak my. (...)


Pisałem wcześniej, że wspólnego życie par homoseksualnych pod jednym dachem nie może być zakazane.
Naruszylibyśmy takim czynem wolność jednostki (jakkolwiek ich zboczenie byłoby naganne moralnie, nie ma żadnych podstaw prawnych, aby owych aktów im zakazać).
We własnym domu (o ile nie naruszam czyjejś wolności) mogę sobie robić co mi się podoba i nikt nie może mi tego zakazać.

Mój sprzeciw pojawia się w momencie, kiedy ktoś chce nadać takim parom jakiekolwiek prawa przysługujące małżeństwom.
Jest to jawna legalizacja grzechu i demoralizacji, pociągająca za sobą wiele poważnych skutków, o których już wspominałem.

a o czym my tu właściwie rozmawiamy, o kościelnym czy świeckim ślubie, bo jeśli o kościelnym i kościół na dzień dzisiejszy nie akceptuje takiego związku to ok, przyznaję racje. ale jeśli rozmawiamy o ślubie świeckim, to zadaj sobie pytanie czym jest ślub świecki - jest to umowa cywilnoprawna pomiędzy dwojgiem ludzi, więc dlaczego mamy zabraniać zawierania umów w związkach homoseksualnych.

Boga zostawmy w niebie, tu jest ziemia i powinniśmy się opierać na tym.
sodomici - wykończyli starożytność?, może czas zastanowić się jakie prawdy niesie stary testament i na jakich baśniach się opiera.


Pomijając Boga w tej dyskusji, nie mielibyśmy o czym dyskutować.

Starożytności nie wykończyli. Wykończyli samych siebie w sposób dość wymowny.
To, że ktoś nie rozumie ST, nie znaczy wcale, że jest on niezrozumiały dla innych.

Homoseksualizm - za i przeciw. taki jest tytuł wątku więc spojrzenia mogą byś świeckie i mogą być również religijne (nie chrześcijańskie, bo to tylko jedna z wielu religii).
Co myśli kościół rzymskokatolicki to wiemy i jasno o tym mówi, sądzę że nie trzeba nad tym tematem dyskutować. Inny jest aspekt świecki i prawa nim rządzące. Pamiętajmy że żyjemy w państwie świeckim nie kościelnym i to ono stanowi prawo w życiu doczesnym.

Tak na marginesie, bo nie miejsce na dyskusje o tym tutaj. kwestia wykończenia samych siebie czy też starożytności chyba jest bardzo ciekawie postrzegana przez ciebie, bardziej od strony konserwatywnego kościoła niż od strony historii.
Co do ST to chyba też zdania będziemy mieli podzielone bo dla mnie to co stoi w piśmie nie zawsze musi być prawdą i nie jest przyjmowane przeze mnie jako dogmat.

a co to jest chrześcijańska cywilizacja, to że w danym okresie istniało chrześcijaństwo nie znaczy że ono jest właścicielem zdobyczy cywilizacji, a jeśli tak jest, to niech też weźmie całkowitą odpowiedzialność za wszystkie zbrodnie przeciwko ludzkości i naturze. śmietankę każdy chce spijać a fusów nie ma komu posprzątać.


Patrząc na konkretne cechy społeczności danej cywilizacji możemy dojść do wniosku, że właśnie cywilizacja oparta o wartości chrześcijańskie prowadzi do harmonii w relacjach z Bogiem, jak też w relacjach międzyludzkich.
Jest ona próbą wypełnienia Bożego planu, dając jej członkom pełnię szczęścia.
To, że w danym momencie istnieje chrześcijaństwo, nie znaczy, że cywilizacja w ramach której funkcjonują chrześcijanie jest cywilizacją chrześcijańską.
Jeżeli ktoś w jej imieniu popełnia czyn haniebny, pretensje proszę kierować od czynników chcących tę cywilizację usunąć.


nie obraź się ale to co napisałeś to jest bełkot.
cywilizacja oparta o wartości chrześcijańskie prowadzi do harmonii w relacjach z Bogiem. - tak tylko zauważ że te wartości są ponad religijne a nie chrześcijańskie,
co do planu Bożego to nie będę się wypowiadał - mój skromny umysł nie pojął go a to co wciska mi kler nie ma na pewno nic z nim wspólnego.
to że w chrześcijańskiej cywilizacji morduje się miliony ludzi, wzywa to nienawiści i nietolerancji to jest wyższość tej społeczności?
nie mów mi że nawet jak ktoś w imię Boga zabija i wzywa do nienawiści to robi to celowo by chrześcijaństwo zniszczyć. kościół ma zbyt dużo fanatyków

nie "zboczeńcy" jak ich nazywasz są odpowiedzialni za ta sytuację a chorzy skrajni niedowartościowani politycy.


Niżej odwołujesz się do Hitlera.
Uważasz, że podlegli mu żołnierza nie są odpowiedzialni za szereg zbrodni wojennych, a jest za nie odpowiedzialnych ich chory, skrajny, niedowartościowany przywódca?


odwołanie się do Hitlera było symboliczne chodziło mi o cały faszyzm a nie konkretną osobę. dodatkowo miało być to lekko kpiące, Hitler mordował a teraźniejsza wyższa cywilizacja najchętniej pozamykała by ich w domach i uważała by że problem nie istnieje.

a polityków to miałem na myśli innych, naszych lokalnych, krajowych ;)


to uważasz że pedofil może w domu molestować, a na ulicy już nie. to już postęp, Hitler ich wszystkich mordował. ty pozwalasz im żyć w domu.


Nie może molestować, ani w domu, ani na ulicy.
Narusza tym czynem wolność innej osoby.

Jeżeli popełnił przestępstwo, jego domem jest więzienie.

no widzisz i tu się zgadzamy ;).

jak by iść tak naprawdę z cywilizacji czysto chrześcijańskiej to niestety ale ludzkość by już dawno wyginęła, najpierw by wymordowała innowierców, złupiła by do ostatniej koszuli lud podległy by był ciemny i nie zdawał sobie sprawy z tego co się dzieje w między czasie wytępił by na stosach czarownice (ostatnią spalono na ziemiach polskich w XIX w)ale procesy nadal sie zdarzają. idąc tym kierunkiem kościół powinien się rozprawić z ateistami, komunistami, pedałami, narkomanami, alkoholikami , palaczami, chorymi psychicznie i masturbującymi się, tylko kto by wtedy płodził wiernych poddanych.

moje zdanie jest takie pozwólmy im żyć na takich samych zasadach na jakich my żyjemy, czy chcielibyśmy żyć (jest to bardziej chrześcijańskie niż pozamykanie ich) i egzekwujmy od nich takie same prawa i obowiązki jakim my podlegamy. prawo jest jasne i dla wszystkich, tylko my je lubimy gmatwać.

#45 Bennedo

Bennedo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 09:39

a o czym my tu właściwie rozmawiamy, o kościelnym czy świeckim ślubie, bo jeśli o kościelnym i kościół na dzień dzisiejszy nie akceptuje takiego związku to ok, przyznaję racje. ale jeśli rozmawiamy o ślubie świeckim, to zadaj sobie pytanie czym jest ślub świecki - jest to umowa cywilnoprawna pomiędzy dwojgiem ludzi, więc dlaczego mamy zabraniać zawierania umów w związkach homoseksualnych.


Z punktu widzenia KK legalizacja sodomickich związków jest wykluczona, wobec czego moje posty odnoszą się do ślubu świeckiego, chociaż ich treść równie dobrze można odnieść do ślubu kościelnego.

Pamiętajmy że żyjemy w państwie świeckim nie kościelnym i to ono stanowi prawo w życiu doczesnym.


Z mojego punktu widzenia prawo, którego korzenie nie wyrastają z Dekalogu, jest prawem niedoskonałym.

nie obraź się ale to co napisałeś to jest bełkot.
cywilizacja oparta o wartości chrześcijańskie prowadzi do harmonii w relacjach z Bogiem. - tak tylko zauważ że te wartości są ponad religijne a nie chrześcijańskie,


Kiedy zostają uformowane poprzez chrześcijaństwo i ku niemu dążą, są jak najbardziej chrześcijańskie.
Możliwe, że każdy z nas pisze w tym momencie o czymś innym.

to że w chrześcijańskiej cywilizacji morduje się miliony ludzi, wzywa to nienawiści i nietolerancji to jest wyższość tej społeczności?
nie mów mi że nawet jak ktoś w imię Boga zabija i wzywa do nienawiści to robi to celowo by chrześcijaństwo zniszczyć. kościół ma zbyt dużo fanatyków


Moment, moment "w chrześcijańskiej cywilizacji morduje się miliony ludzi".
Nie pomyliło Ci się bodaj z cywilizacją śmierci, którą próbują nam narzucić siły ściśle związane z promocją homoseksualnej dewiacji?

W kwestii zabijania w imię wiary - jeżeli ktoś zabije innego człowieka tylko za to, że ma inne przekonania religijne, sam dobrowolnie wyrzuca się z grona chrześcijan. Pytanie tylko jak wielką rolę spełnia tu wypaczenie w postrzeganiu religii (w tym wypadku chrześcijaństwa), a jaką czynniki chcące wyjeść tę religię od środka.

odwołanie się do Hitlera było symboliczne chodziło mi o cały faszyzm a nie konkretną osobę. dodatkowo miało być to lekko kpiące, Hitler mordował a teraźniejsza wyższa cywilizacja najchętniej pozamykała by ich w domach i uważała by że problem nie istnieje.

a polityków to miałem na myśli innych, naszych lokalnych, krajowych ;)


W cywilizacji do której się odwołuję kara śmierci była jak najbardziej uzasadniona i stosowana.
Nie mogę pojąć stanowiska niektórych obecnych ludzi Kościoła, dlaczego od niej odchodzą.


jak by iść tak naprawdę z cywilizacji czysto chrześcijańskiej to niestety ale ludzkość by już dawno wyginęła, najpierw by wymordowała innowierców, złupiła by do ostatniej koszuli lud podległy by był ciemny i nie zdawał sobie sprawy z tego co się dzieje w między czasie wytępił by na stosach czarownice (ostatnią spalono na ziemiach polskich w XIX w)ale procesy nadal sie zdarzają. idąc tym kierunkiem kościół powinien się rozprawić z ateistami, komunistami, pedałami, narkomanami, alkoholikami , palaczami, chorymi psychicznie i masturbującymi się, tylko kto by wtedy płodził wiernych poddanych.


To co wyżej napisałeś może odnosić się do jakiejś wypaczonej formy cywilizacji o której pisałem.
W czasach średniowiecza starano się osiągnąć ową doskonałość, aczkolwiek wiele elementów uległo popsuciu.
Co nie zmienia faktu, że była to poważana próba zbudowania na ziemi moralnie doskonałej cywilizacji.
Mimo wielu negatywów pozostawiła po sobie również wiele dobrego, z czego możemy czerpać i dziś.

moje zdanie jest takie pozwólmy im żyć na takich samych zasadach na jakich my żyjemy, czy chcielibyśmy żyć (jest to bardziej chrześcijańskie niż pozamykanie ich) i egzekwujmy od nich takie same prawa i obowiązki jakim my podlegamy. prawo jest jasne i dla wszystkich, tylko my je lubimy gmatwać.


"Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie."
W kwestii moralności nie może być kompromisów.
Takie jest moje zdanie.
Ciumars

#46 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 10:55

już tylko tak w skrócie, bo odbiegliśmy dość daleko od tematu.

żadne prawo nie jest doskonałe a zwłaszcza chrześcijańskie (ST i NT zaprzeczają sobie)
Zapomniałeś ze Chrześcijaństwo to wprawdzie znaczny procent ludności świata ale nie dominujący, więc co nie ma korzeni "naszego" dekalogu - to też trzeba będzie ich dostosować "właściwszych" norm

wartości chrześcijańskie - zauważ że powstały wcześniej niż chrześcijaństwo

tak w chrześcijańskiej cywilizacji morduje się miliony ludzi i to bardzo często w imię Boga, lub z nim na ustach.
zaczynając od np wypraw krzyżowych, przez wszystkie wojny, konflikty, komory gazowe w Europie a kończąc np na byłej Jugosławii. - to jest ta świetna doskonała chrześcijańska cywilizacja.
nie będę do tego dorzucał żerowanie kościoła na najbiedniejszych masach społeczeństwa, które to żerowanie świadczy o wyższości chrześcijańskiej wyższej cywilizacji nad innymi

w moralności nie ma kompromisów więc jest fanatyzm, który jest jeszcze bardziej ślepy niż temida i groźniejszy niż cały tabun Hitlerów
życzę powodzenia, za kilka lat życie zweryfikuje i okaże się że nie istnieje tylko białe i czarne ale szare, po prostu szare.

ale kogo bardziej nienawidzisz pedałów, czy lesbijki, kolor skóry też ma znaczenie jakieś w twoich pogladach

#47 Bennedo

Bennedo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 13 grudnia 2011 - 10:50

No to pojechałeś po bandzie.
Chrześcijaństwo winnym hitlerowskich zbrodni.
Wysiadam.
Ciumars

#48 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 07:26

Rozwój ludzkości, zdobycze cywilizacji przypisujesz chrześcijańskiej cywilizacji, twierdzisz że jako jedyni powinni i mają być wyznacznikiem praw w Europie.

Nigdzie nie twierdziłem że chrześcijaństwo jest winne zbrodni hitlerowskich, napisałem że to CHRZEŚCIJAŃSKA CYWILIZACJA.
jak przypisujesz tą śmietankę to zauważ że w tej kawie zawierają się również fusy.

#49 joordano

joordano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 19 stycznia 2012 - 02:20

To moze kilka słów ode mnie.

Jako chrześcijanin daleki jestem od osądzania homosiów.
Myślę że ten temat należy traktować ostrożnie ,gdyż łatwo popaść w skrajności.
Nie byłoby TAKIEGO problemu gdyby aż tak wiele niepotrzebnie uwagi temu nie poświęcano.
To rodzi wiele antagonizmów.
W skrócie to niech sobie żyją i funkcjonują ,ale w zaciszu swoich domów .
Parady i publiczne manifestowanie swoich preferencji to już jest zaproszenie do sprowokowania reakcji reszty ludzi o innej wrażliwości.Obrażanie ich.
Czasem i pary hetero potrafią zniesmaczyć swoją swobodą gdy nie znają miejsca i czasu.
Absolutnie nie można pozwolić im na adopcję dzieci.To jest jawny gwałt na młodej i słabej psychice dziecka.
To oczywiste.
Dziwię się niektórym wypowiedziom stawiającym pod wspólnym mianownikiem moralność chrześcijańską z fanatyzmem.Wielce krzywdząca i niesprawiedliwa postawa.Ale jest obecnie trendy, przyznam.
Mówię o moralności w kraju którego mieszkańcy podczas II w.ś ocalili najwięcej żydów od zagłady,ryzykując swoim życiem i bliskich..
Oczywiście jeżeli wierzyć Izraelskim źródłom.
Kraju cywilizacji chrześcijańskiej w którym nie było jako takiej inkwizycji papieskiej , jedynym w średniowiecznej europie który był tyglem wyznaniowym Europy,Bliskiego wschodu i Azji.


A znasz li ten kraj ...?
Owoc żywota Twojego jeZUS
AMD Phenom™ II X4 B40 , 3014 MHz /ASRockM3A770DE /Corsair HX450W /ATI Radeon HD 4850 /2x2GB GoodRam DDR3 /HD F3 103SJ 1TB / Seagate 160 GB [/b]
win 7 64 ,win xp sp3

Pentium 4 Northwood HT(2605.9 MHz) ,1536 MB DDR,Abit IS7/na/IS7-G , 7300 GT ,Chieftec 400W

#50 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 19 stycznia 2012 - 08:37

i że tak powiem już poza tematem,
w ramach wdzięczności za najwyższy odsetek uratowanych, od tego właśnie kraju żąda się największej rekompensaty za żydowskie mienie utracone podczas II WŚ i czystki komunizmu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL