Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Najdłuższy


61151 odpowiedzi w tym temacie

#61001 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 01 marca 2022 - 06:48

A szkoda słów :P 


Użytkownik Smilodon edytował ten post 01 marca 2022 - 06:51


#61002 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 01 marca 2022 - 09:15

Ja tam doceniałem bardzo brak węchu, wybawienie latem w komunikacji miejskiej. Niestety po 15 miesiącach węch wrócił xD

Minus taki, że wrócił bardziej czuły na zapachy i teraz potrafi mi wiele zapachów przeszkadzać.  


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61003 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 01 marca 2022 - 09:27

A to było najgorsze… jak wrócił to wszystko mi przeszkadzało. Smażone gotowane jedzenie po prostu śmierdziało. Jednak latem w komunikacji taka utrata węchu może wiele pomoc. Maseczki mimo ze niepraktyczne bo okulary parują to nie czuć smrodów.

Jednak gdzieś mi kubki smakowe się poprzestawiały bo rzeczy których nienawidziłem smakują mi teraz jak nigdy. Borówki, banany, maliny. I nawet ryż z jabłkiem 😂

Ale burgerów z McDonalda nie ruszę, od razu mnie wnętrzności bolą po tym. A po KFC nic 🤣

Z tej pandemii dozowniki do dezynfekcji w galeriach to przydatna rzecz i powinny zostać na stałe.

#61004 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 01 marca 2022 - 09:48

O widzę, że nie tylko mnie zaczęło smażone przeszkadzać, przechodzę koło knajpy i zaraz wiem czy mam ochotę tam jeść bo czuje już z daleka czy pieką na starym oleju. 

Smaki faktycznie się zmieniają zaczęło mi smakować sporo rzeczy które wcześniej mnie odrzucały, ale pomidora i ogórka dalej nie ruszęxD

 

Z maka to tylko szejk, kanapki od nich bardzo rzadko i to kiedy faktycznie nie ma już innego wyboru. 

 

Zgadzam się żel do odkażania rąk powinien zostać na stałe, no i pewna świadomość oraz kultura noszenia maseczki jak się jest chorym. 


Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 01 marca 2022 - 09:49

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61005 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 02 marca 2022 - 12:29

Nie wierzę, naprawdę nie wierzę, nawet w miejscu które kiedyś uznawałem za szczyptę inteligencji ( no poza Melisa) czytam teraz takie brednie o koronaswirusie i pseudopandemii, która jest jedynie pandemia strachu durni, którzy dali się na to nabrać, nic wysiadam, nawet tutaj czlowiek nie czuje się już jak człowiek

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61006 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 02 marca 2022 - 07:01

A to było najgorsze… jak wrócił to wszystko mi przeszkadzało. Smażone gotowane jedzenie po prostu śmierdziało. Jednak latem w komunikacji taka utrata węchu może wiele pomoc. Maseczki mimo ze niepraktyczne bo okulary parują to nie czuć smrodów.

Jednak gdzieś mi kubki smakowe się poprzestawiały bo rzeczy których nienawidziłem smakują mi teraz jak nigdy. Borówki, banany, maliny. I nawet ryż z jabłkiem

Ale burgerów z McDonalda nie ruszę, od razu mnie wnętrzności bolą po tym. A po KFC nic

Z tej pandemii dozowniki do dezynfekcji w galeriach to przydatna rzecz i powinny zostać na stałe.

 

Dla mnie utrata węchu była największą karą. Zawsze miałam bardzo czuły węch i dopiero po jego utracie mogłam zauważyć jak bardzo na nim polegałam. Po miesiącu na szczęście wrócił tak samo czuły :) 

 

No widzisz jak Ci to na zdrowie wyszło... Twój organizm wewnętrznie stwierdził, że potrzebuje pysznych i zdrowych rzeczy, a nie jakieś śmieci z McDonalda ;)

 

Taaa.. maseczki w lecie w komunikacji bardzo wygodne, kiedy jedziesz autobusem bez klimy i się dusisz:facepalm:Tyle z nich pożytku, że wdychasz z powrotem ten cały syf i bakterie, bo wątpię, że wymieniacie maski co 30min :) Nie mówiąc już o tym że 80% osób w komunikacji, czy sklepach nie nosi ich prawidłowo, czyli zakrywają tylko usta, a nos odkryty co już całkowicie traci sens jej posiadania. 

W dozownikach wlewają największy syf. Z początku pandemii jak jeszcze używałam tych płynów co stały na wejściach dostałam takiego uczulenia na dłoniach, że od razu podziękowałam.. jak czuję potrzebę to idę po prostu umyć ręce 



#61007 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 02 marca 2022 - 07:10

Sama sobie odpowiedziałas na te wszystkie kłamstwa, ale nadal nosisz maseczkę i wierzysz w pseudo pandemie, brak słów
Ci co noszą maseczki się przekonają za kilka lat na własnej skórze o problemach i chorobach płucnych jakich się w tym czasie nabawili, z tego co piszesz nosisz maseczkę, a inne własne wydzieliny oprocz wdychania tego co wydychnelas też spożywasz? Kał, mocz? Wątpię, dziwi mnie to, bo skoro można oddychać co2, to równie dobrze spożywać własne odchody i mówić tym którzy tego nie robią, że robią źle. A to, że z dniem rozpoczęcia wojny na Ukrainie o pandemii w Polsce się już nie mówi, nie dało ci jeszcze do myślenia?

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 02 marca 2022 - 07:15

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61008 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 02 marca 2022 - 07:46

W którym miejscu napisałam, że noszę maseczkę?



#61009 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 02 marca 2022 - 09:41

"Taaa.. maseczki w lecie w komunikacji bardzo wygodne, kiedy jedziesz autobusem bez klimy i się dusisz :facepalm: Tyle z nich pożytku, że wdychasz z powrotem ten cały syf i bakterie, bo wątpię, że wymieniacie maski co 30min Nie mówiąc już o tym że 80% osób w komunikacji, czy sklepach nie nosi ich prawidłowo, czyli zakrywają tylko usta, a nos odkryty co już całkowicie traci sens jej posiadania.
W dozownikach wlewają największy syf. Z początku pandemii jak jeszcze używałam tych płynów co stały na wejściach dostałam takiego uczulenia na dłoniach, że od razu podziękowałam.. jak czuję potrzebę to idę po prostu umyć ręce"

Z tego bardziej wynika, że wkurzają cię ci którzy nie noszą oraz, że ciężko ci w upał oddychać w komunikacji w masce niż to, że to wszystko co się dzieje to pic na wodę fotomontaż

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61010 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 02 marca 2022 - 09:56

Maseczki głupota, okulary parują ale jak mus to mus. Tak jak piszesz Melisa, większość nie nosi ich prawidłowo. Dodatkowo te osoby czepiają się tych co ich nie noszą w ogóle. Bezsens.

Ivan, dla mnie ogórek i pomidor od zawsze są i będą ble. No chyba ze korniszony 🤣

#61011 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 02 marca 2022 - 10:31

"Taaa.. maseczki w lecie w komunikacji bardzo wygodne, kiedy jedziesz autobusem bez klimy i się dusisz :facepalm: Tyle z nich pożytku, że wdychasz z powrotem ten cały syf i bakterie, bo wątpię, że wymieniacie maski co 30min Nie mówiąc już o tym że 80% osób w komunikacji, czy sklepach nie nosi ich prawidłowo, czyli zakrywają tylko usta, a nos odkryty co już całkowicie traci sens jej posiadania.
W dozownikach wlewają największy syf. Z początku pandemii jak jeszcze używałam tych płynów co stały na wejściach dostałam takiego uczulenia na dłoniach, że od razu podziękowałam.. jak czuję potrzebę to idę po prostu umyć ręce"

Z tego bardziej wynika, że wkurzają cię ci którzy nie noszą oraz, że ciężko ci w upał oddychać w komunikacji w masce niż to, że to wszystko co się dzieje to pic na wodę fotomontaż

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

 

 

To tylko Twoja interpretacja moich słów. W dodatku błędna interpretacja ale to już u Ciebie standard 

 

 

Smilodon nic nie musisz. Nikt Cie nie zmusi do noszenia maski. Czepianie ludzi nie robi na mnie wrażenia, co najwyżej śmieszą mnie argumenty typu "bo w telewizji mówią, że trzeba" 


Użytkownik Melisa edytował ten post 02 marca 2022 - 10:36


#61012 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 02 marca 2022 - 10:39

Maseczki głupota, okulary parują ale jak mus to mus. Tak jak piszesz Melisa, większość nie nosi ich prawidłowo. Dodatkowo te osoby czepiają się tych co ich nie noszą w ogóle. Bezsens.

Ivan, dla mnie ogórek i pomidor od zawsze są i będą ble. No chyba ze korniszony

Nie wiem o jakim musie mowisz skoro nie ma w Polsce przepisu, który zgodnie z prawem nakazuje ich noszenie, rozporządzenie mogą sobie wsadzić, a ustawa o chorobach zakaźnych, która pod to podciągnęli to żenada, fakt, miałem parę razy przypadek, że ktoś kto miał pod nosem czepiał się mnie że nie mam, ale załatwiłem to w znany z wypowiedzi dla siebie sposób, dawno już nie spotkałem się ze zwracaniem uwagi, widać durnie odpuścili, albo się ukryli, nie wiem, ja szanuje swoją wolność, żyje jeszcze w wolnym kraju i skoro nie ma takiego przepisu który prawnie by to rozwiązał to nie czuje się w żadnym obowiązku, zresztą dla mnie to co dzieje się od 2 lat to propaganda strachu i dziwi mnie, że tylu ludzi w to poszło, widocznie mają w tym jakiś interes

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61013 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 02 marca 2022 - 10:52

To tylko Twoja interpretacja moich słów. W dodatku błędna interpretacja ale to już u Ciebie standard


Smilodon nic nie musisz. Nikt Cie nie zmusi do noszenia maski. Czepianie ludzi nie robi na mnie wrażenia, co najwyżej śmieszą mnie argumenty typu "bo w telewizji mówią, że trzeba"


A nie wiem, na szczęście od tego czasu jeżdżę tylko praca dom, wszystkie zakupy robię przez neta wiec się nie szlajam. Nie chce mi się przepychać z kimkolwiek o to, po co mi jakieś konflikty.

#61014 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 02 marca 2022 - 12:34

No i myślę, że spora liczba społeczeństwa tak właśnie nosi maski i szczepi się dla świętego spokoju żeby nie mieć starć z kimś nieznajomym. To już kwestia indywidualna. Ja tam jestem tolerancyjna i nie oceniam. Jeśli ktoś chce się szczepić i czuje potrzebę to mi nic do tego, bo to jego zdrowie i życie. To samo tyczy się masek. Mam swoje zdanie na ten temat jak i szanuję to, że ktoś może mieć inne zdanie. Póki ktoś bezpośrednio mnie nie zaczepia albo zabrania czegoś bezpodstawnie to się nie odzywam :) 



#61015 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 02 marca 2022 - 01:01

Szczepienia to temat rzeka, szkoda nerwow na dyskusje.

Cieszmy się lepiej ładna pogoda 😀

#61016 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 02 marca 2022 - 01:26

oj tak.. tylko czekam żeby wyjść z pracy i ruszyć na spacer z psem do parku:heart:



#61017 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 02 marca 2022 - 07:09

No i myślę, że spora liczba społeczeństwa tak właśnie nosi maski i szczepi się dla świętego spokoju żeby nie mieć starć z kimś nieznajomym. To już kwestia indywidualna. Ja tam jestem tolerancyjna i nie oceniam. Jeśli ktoś chce się szczepić i czuje potrzebę to mi nic do tego, bo to jego zdrowie i życie. To samo tyczy się masek. Mam swoje zdanie na ten temat jak i szanuję to, że ktoś może mieć inne zdanie. Póki ktoś bezpośrednio mnie nie zaczepia albo zabrania czegoś bezpodstawnie to się nie odzywam :)

To muszą być idioci, sami sobie szkodzić dla świętego spokoju, ale najlepsze i tak nadejdzie wkrótce, ledwo zniosą maski, to najbardziej bojący od razu przestaną nosić, co będzie dla mnie niezrozumiałe, bo koronawirus w którego wierzą i się boją nie zginie, więc ja uważam, że wszyscy tacy powinni już zawsze nosić maski

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61018 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 02 marca 2022 - 07:57

Ja tam z maseczką mam już odruch bezwarunkowy, że nasuwam na pysk jak wchodzę do komunikacji miejskiej czy sklepu.

W zakładzie pracy mam karę 500zł za złe noszenie maseczki dwa razy kara finansowa, później można iść po obiegówkę. No, ale maseczek pod dostatkiem mógłbym zmieniać co 5min xD

 

Ja tam już dawno zaczpiowany ku mojemu rozczarowaniu nie padłem na serce, nie zmutowało mnie, a Bill Gates nie przejął kontroli nad życiem.

Najbardziej miałem nadzieje na opcję numer dwa, a tu lipa. Nie jestem ani przeciwnikiem, ani zwolennikiem szczepień. Mnie życie postawiło przed takim przymusem więc naszprycowałem dupsko. Oczywiście jedną dawko co za dużo to też nie zdrowo. A czy coś mi to dało to temat do polemiki bo tego samego dnia dałem w palnik. 

Ja jestem opinii, że człowiek żre i pije taką chemię, że jedna szpryca nie powinna go zabić, a jak to zrobi to najwyraźniej tak miało być 

 

Noszenie maseczek przy przeziębieniu nawet po pandemii przyjmę za dobry zwyczaj. 


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61019 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 02 marca 2022 - 09:09

Ja trzema, inaczej nie wjadę do CZ, a jak nie wjadę na co kwartalne spotkanie w pracy to również mogę iść szukać innej pracy. Nawet do siedziby bym nie wszedł bo prezes ma jobla na tym punkcie.



#61020 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 06:54

Ja tam z maseczką mam już odruch bezwarunkowy, że nasuwam na pysk jak wchodzę do komunikacji miejskiej czy sklepu.
W zakładzie pracy mam karę 500zł za złe noszenie maseczki dwa razy kara finansowa, później można iść po obiegówkę. No, ale maseczek pod dostatkiem mógłbym zmieniać co 5min xD

Ja tam już dawno zaczpiowany ku mojemu rozczarowaniu nie padłem na serce, nie zmutowało mnie, a Bill Gates nie przejął kontroli nad życiem.
Najbardziej miałem nadzieje na opcję numer dwa, a tu lipa. Nie jestem ani przeciwnikiem, ani zwolennikiem szczepień. Mnie życie postawiło przed takim przymusem więc naszprycowałem dupsko. Oczywiście jedną dawko co za dużo to też nie zdrowo. A czy coś mi to dało to temat do polemiki bo tego samego dnia dałem w palnik.
Ja jestem opinii, że człowiek żre i pije taką chemię, że jedna szpryca nie powinna go zabić, a jak to zrobi to najwyraźniej tak miało być

Noszenie maseczek przy przeziębieniu nawet po pandemii przyjmę za dobry zwyczaj.

Bzdury gadasz jakich mało, nosić maseczkę która za kilka lat da ci znać za pomocą chorych płuc, tylko dlatego, że w pracy każą, to się prace zmienia
Takie śmianie się z tych co widzą w szczepionkach teorie spiskowe, nie jest na miejscu, bo np się zdziwimy, jak to kiedyś wyjdzie jak Katyń na powierzchnię, może nie za naszych czasów, może nigdy, ale kto wie, człowiek ładuje w siebie chemię, z winy tych którzy produkują tą chemię, ale nie wszyscy jedzą chemię, na pewno tacy bez chemii też są, poza tym co to za gadanie, że przy przeziębieniu maseczka, to wg wskazań jakości powietrza powinieneś nosić cała jesień i zimę, bo do tej pory też mówiono ile to ludzi zabija to zatrute powietrze, nagle powietrze zrobiło się zdrowe jak cholera, jak już ktoś umrze, to na covid, nie ważne, że miał zawał, udar, wylew czy samochód go rozjechał, papier musi przyjąć co należy,dla mnie to wszystko co się dzieje od marca 2020 to jest żenada tysiąclecia i mam nadzieję że w najbliższym stuleciu nie doczekać już niczego głupszego, dzięki Bogu programy informacyjne przestałem oglądać w październiku 2020 jak zamknęli cmentarze i powiem że dobrze mi z tym, że nic nie wiem, żyje jak gdyby było przed marcem 2020 a jak widzę gdzieś pajaca w masce, to nic nie mówię, chce niech nosi, najważniejsze, żeby nikt mi uwagi nie zwrócił bo będzie awantura, chociaż może pajaca to niepotrzebna obraża, ktoś chce niech nosi, jego święte prawo, może nawet 4 na raz założyć, ważne, żeby nie mówił drugiemu co ma robić, a pilnował swojego nosa

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61021 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 03 marca 2022 - 09:05

O to chodzi, robisz co uważasz. Najgorsze jest to jak wchodzisz do sklepu oczywiście bez maski - a ochroniarz każe Ci założyć a sam ma spuszczona z nosa.


Są nawyki które wyjdą wszystkim na dobre z pandemii, dezynfekcja rak, jak kichasz czy kaszlesz to zasłaniasz buzie. Ot zwiekszona śniadaniach społeczeństwa.

#61022 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 12:38

O to chodzi, robisz co uważasz. Najgorsze jest to jak wchodzisz do sklepu oczywiście bez maski - a ochroniarz każe Ci założyć a sam ma spuszczona z nosa.


Są nawyki które wyjdą wszystkim na dobre z pandemii, dezynfekcja rak, jak kichasz czy kaszlesz to zasłaniasz buzie. Ot zwiekszona śniadaniach społeczeństwa.

W życiu mi nigdy w żadnej biedronce, Lidlu, czy ch nikt z pracowników nie zwrócił uwagi. Oni mają to w nosie, bo i tak nikt ich nie posłucha.

Śmiać mi się chce jak czytam o tych dobrych twoim zdaniem nawykachwychowany clzowiek zawsze zasłaniał jak kaszlał lub kichal, a niewychowany nie będzie nigdy, ponadto dezynfekcja rąk to bzdura jakich mało, jedyne co, to ci skórę wysusza i nic więcej, nie dezynfekowalem rąk przez ostatnie 2 lata, wcześniej też nie

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 03 marca 2022 - 12:40

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61023 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 03 marca 2022 - 02:28

Bucu na prezydenta

Jesteś jedynym chyba tu człowiekiem, który zrozumiał Świat i posiadł wiedzę wszelaką. Takich ludzi nam trzeba, takich którzy na wszystko znają odpowiedź. Po co nam prawo nauka doświadczenie czy nawet prawo do własnego zdania jak Ty wiesz wszystko najlepiej. Nawet nie przychodzi ci do łba, że ktoś może mieć inne zdanie i warto w tym również rozmówcę szanować. Obrażasz wszystkich na około, wystarczy by tylko ktoś wraził inne zdanie od Twojego. Myślałem przez chwilę, że zachowujesz się po prostu jak zwykły cham, ale jednak nie, bo chamem się po prosu jest. Ale Ty czerpiesz z tego radość i satysfakcję, że komuś dokopiesz, sprawia Ci przyjemność, gdy próbujesz poniżać publicznie rozmówcę a to jest już przegięcia na całego. Nawet nie wiem jak to nazwać szczytem chamstwa? Nie wiem, oczekujesz wtedy poklasku jaki jesteś wielki, mądry, męski?  To, że o sobie napiszesz coś w stylu, że się nie zmienisz i mówisz prawdę prosto w oczy, lub sobie po prostu żartowałeś, to nie zapominaj, że jest to tylko i wyłącznie Twoja prawda i chwilami zdecydowanie odbiega od tego co jest prawdą w rzeczywistości. Na 10 Twoich wypowiedzi w 9 kogoś obrażasz i nie chodzi tu o jakąś poprawność polityczną. Ale zwykłe dyskredytowanie wszystkich na około.

Zastanawiające jest również co o takim postępowaniu myślą moderatorzy



#61024 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 02:50

Bucu na prezydenta
Jesteś jedynym chyba tu człowiekiem, który zrozumiał Świat i posiadł wiedzę wszelaką. Takich ludzi nam trzeba, takich którzy na wszystko znają odpowiedź. Po co nam prawo nauka doświadczenie czy nawet prawo do własnego zdania jak Ty wiesz wszystko najlepiej. Nawet nie przychodzi ci do łba, że ktoś może mieć inne zdanie i warto w tym również rozmówcę szanować. Obrażasz wszystkich na około, wystarczy by tylko ktoś wraził inne zdanie od Twojego. Myślałem przez chwilę, że zachowujesz się po prostu jak zwykły cham, ale jednak nie, bo chamem się po prosu jest. Ale Ty czerpiesz z tego radość i satysfakcję, że komuś dokopiesz, sprawia Ci przyjemność, gdy próbujesz poniżać publicznie rozmówcę a to jest już przegięcia na całego. Nawet nie wiem jak to nazwać szczytem chamstwa? Nie wiem, oczekujesz wtedy poklasku jaki jesteś wielki, mądry, męski? To, że o sobie napiszesz coś w stylu, że się nie zmienisz i mówisz prawdę prosto w oczy, lub sobie po prostu żartowałeś, to nie zapominaj, że jest to tylko i wyłącznie Twoja prawda i chwilami zdecydowanie odbiega od tego co jest prawdą w rzeczywistości. Na 10 Twoich wypowiedzi w 9 kogoś obrażasz i nie chodzi tu o jakąś poprawność polityczną. Ale zwykłe dyskredytowanie wszystkich na około.
Zastanawiające jest również co o takim postępowaniu myślą moderatorzy

Muszę cię niestety zmartwić, w większości swoich wywodów które wysnules jak wpadłeś tu jak Filip z konopii po prostu bredzisz, ale odnieść się do wszystkiego będę miał czas trochę później, jak odbiorę i ogarnę dzieciaki, także do później.

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka
Chwila czasu na prezydenta, bo to mnie najbardziej rozbawiłoprezydent to ostoja wiedzy, prawdy i racjiweź się jeszcze raz z tym prezydentem zastanów, kiepskie porównanie, zresztą ja się na żadne stanowisko urzędowe nie wybieramdo pozostałych czyli obrażania, krytykowania, czerpania radości z dowalania, odniosę się później także
Loading...

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61025 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 03 marca 2022 - 02:56

Muszę cię niestety zmartwić, w większości swoich wywodów które wysnules jak wpadłeś tu jak Filip z konopii po prostu bredzisz, ale odnieść się do wszystkiego będę miał czas trochę później, jak odbiorę i ogarnę dzieciaki, także do później.

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

A tak miałem dzisiaj troszeczkę czasu i poczytałem ;) i tak jak odpowiedziałeś kilkanaście postów powyżej, jak jest coś publiczne to możesz się do tego odnieść publicznie, tak i ja się odniosłem. Pomogę Ci nawet, nie musisz się nawet odnosić, tak że więc zaoszczędzić możesz trochę czasu, Już w tym jednym zadaniu określiłeś się doskonale i nie będę miał przyjemności z Tobą rozmawiać. Szkoda bo znaliśmy się tu kilka lat, ale co jak co, chamstwa jakie pokazałeś ostatnio nie toleruję w tym naruszenie również prawa godności osobistej wywlekając informacje nie nie publiczne tylko po to by szydzić z innych. 



#61026 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 marca 2022 - 03:16

Bucu zamiana pracy w pandemii to było bardzo ryzykowne, pozatym mam taką prace, że zmiana jej średnio się kalkuluje. W promieniu 50km nie ma zakładu który płaci takie pieniądze. Ludzie potrafią dojeżdżać spod Krakowa do tego zakładu;)

Po każdej szczepionce były jakieś powikłania, ale nie można popadać w paranoje, że zaraz padniesz po szczepieniu po tym czy innym.

Co do samego covidu miałem lekceważące nastawienie do momentu gdy zobaczyłem jak kumpli położyło do łóżka. Ludzie co całe życie ćwiczą, zdrowy tryb życia, zbilansowana dieta dostawali zadyszki na trasie łóżko-kibel. 

 

Smilodon taka jego robota machnąć ręką i nasunąć na pysk nawet jak zwracający uwagę nos ma odsłonięty. Na co kopać się z koniem i robić show na cały sklep jaki to nie jest ze mnie bojownik o wolność społeczną.  

 

Abi uwaga była zwracana już naszemu Bucowi. Normalnie bym go zbanował, ale forum i tak jest martwe to szkodliwość jego "szczerości" jest znikoma jak wartość rubla.  


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61027 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 04:42

A tak miałem dzisiaj troszeczkę czasu i poczytałem ;) i tak jak odpowiedziałeś kilkanaście postów powyżej, jak jest coś publiczne to możesz się do tego odnieść publicznie, tak i ja się odniosłem. Pomogę Ci nawet, nie musisz się nawet odnosić, tak że więc zaoszczędzić możesz trochę czasu, Już w tym jednym zadaniu określiłeś się doskonale i nie będę miał przyjemności z Tobą rozmawiać. Szkoda bo znaliśmy się tu kilka lat, ale co jak co, chamstwa jakie pokazałeś ostatnio nie toleruję w tym naruszenie również prawa godności osobistej wywlekając informacje nie nie publiczne tylko po to by szydzić z innych.

Bawisz mnie coraz bardziej. Oczywiście odnoś się do czego chcesz, masz prawo, tak jak każdy, więc tu akurat nie ma o czym rozmawiać, naruszenie godności osobistej? Ty albo nie wiesz co piszesz albo kpisz, to moja godność została naruszona przesyłaniem mi nieetycznych i obraźliwych materiałów naście lat temu o które się nie prosiłem, które mnie głęboko zniesmaczył, obraziły i obrzydziło tak samo jak pewnie teraz adresata to co pisałem, ale jak wyżej napisałem nie prosiłem się o nic i zostałem postawiony w bardzo nieodpowiadającej mi sytuacji więc nie widziałem przezkzod żeby o tym napisac, błędy młodości? Niech każdy nazywa to jak chce, ja mam swoje zdanie i swoje określenia na ten temat, mówisz nie będziesz miał przyjemności, twój problem, ja mam to głęboko, skoro piszesz to tu to mam prawo się odnieść do każdego twojego stwierdzenia, a nie że ty teraz chcesz podkulic ogon i tyle

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Bucu zamiana pracy w pandemii to było bardzo ryzykowne, poza tym mam taką prace, że zmiana jej średnio się kalkuluje. W promieniu 50km nie ma zakładu który płaci takie pieniądze. Ludzie potrafią dojeżdżać spod Krakowa do tego zakładu ;)
Po każdej szczepionce były jakieś powikłania, ale nie można popadać w paranoje, że zaraz padniesz po szczepieniu po tym czy innym.
Co do samego covidu miałem lekceważące nastawienie do momentu gdy zobaczyłem jak kumpli położyło do łóżka. Ludzie co całe życie ćwiczą, zdrowy tryb życia, zbilansowana dieta dostawali zadyszki na trasie łóżko-kibel.

Smilodon taka jego robota machnąć ręką i nasunąć na pysk nawet jak zwracający uwagę nos ma odsłonięty. Na co kopać się z koniem i robić show na cały sklep jaki to nie jest ze mnie bojownik o wolność społeczną.

Abi uwaga była zwracana już naszemu Bucowi. Normalnie bym go zbanował, ale forum i tak jest martwe to szkodliwość jego "szczerości" jest znikoma jak wartość rubla.

Szkodliwość szczerosciniech będzie, ale przynajmniej nazwałeś rzeczy po imieniu, a nie że kogoś obrazilem, lub naruszyłem jego godność osobistą

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka


Bucu zamiana pracy w pandemii to było bardzo ryzykowne, pozatym mam taką prace, że zmiana jej średnio się kalkuluje. W promieniu 50km nie ma zakładu który płaci takie pieniądze. Ludzie potrafią dojeżdżać spod Krakowa do tego zakładu;)
Po każdej szczepionce były jakieś powikłania, ale nie można popadać w paranoje, że zaraz padniesz po szczepieniu po tym czy innym.
Co do samego covidu miałem lekceważące nastawienie do momentu gdy zobaczyłem jak kumpli położyło do łóżka. Ludzie co całe życie ćwiczą, zdrowy tryb życia, zbilansowana dieta dostawali zadyszki na trasie łóżko-kibel.

Może i niektorym ciezko w pandemii zmienic prace, tu sie nie bede klocil, na szczescie nie bylem w takiej sytuacji, nie chodzi nawet o powiklania, nad kazda szczepionka pracowano kilkadziestat lat, a tu cyk juz jest, a najwieksza paranoja, to że mialay byc 2 dawki teraz 3 potem pewnie 4, paszporty ludziom poskracali, zenujace to wszystko, bez logiki, ladu i skladu, miales do covida lekcewazace podejscie, ale zobaczyles kumpli co maja kondycje i ich polozylo, a grypa lub zapalenie oskrzeli/pluc by ich nie polozylo? a nie masz lekcewazacego stosunku do tego, ze ludzie umieraja z powodu braku dostepu do sluzby medycznej, lekarze wysylaja jedynie na testy, a jak masz zawal i jestes nieszczepiony to najpierw test, w tym czasie umierasz, a w akta wpisuja ci covid, do tego mowisz nie masz lekcewazacego stosunku? jednym covid kladzie innych nie, tak samo jedni maja raka inni nie, innych rozjedzie samochod a innych nie


I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61028 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 marca 2022 - 04:51

Grypa też potrafi dać w kość tylko nie widziałem, nigdy nikogo z grypą co dostawał zadyszki na zabójczym odcinku 5m.

 

Trzeba pamiętać też o tym, że normalne szczepionki są tworzone w ograniczonych zespołach ze ściśle określonymi budżetami. Zaś tutaj rzucili ogromne siły oraz pieniądze na te badania. Badania nad covidem który jest wirusem rna przybliżyły nas do opracowania szczepienia na hiv które jest zmorą ludzkości. 

 

Covid tylko obnażył niewydolność wielu instytucji oraz ich zacofanie. Zaczynając od szpitali kończąc na szkolnictwie. Wszystkie te problemy powinny zostać rozłożone na czynniki pierwsze by przepracować problemy, pozbyć się ich i usprawnić zamiast dosypywać pieniędzy do worka bez dna.  


Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 03 marca 2022 - 04:54

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61029 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 03 marca 2022 - 05:00

Mnie złamało, zjadło i wysrało. Skończyłem w szpitalu na Boże Narodzenie. Podczas mojej wizyty trzech gości się przekręciło na sali, ja mogłem być czwarty.

 

W życiu mi nigdy w żadnej biedronce, Lidlu, czy ch nikt z pracowników nie zwrócił uwagi. Oni mają to w nosie, bo i tak nikt ich nie posłucha.

Śmiać mi się chce jak czytam o tych dobrych twoim zdaniem nawykachwychowany clzowiek zawsze zasłaniał jak kaszlał lub kichal, a niewychowany nie będzie nigdy, ponadto dezynfekcja rąk to bzdura jakich mało, jedyne co, to ci skórę wysusza i nic więcej, nie dezynfekowalem rąk przez ostatnie 2 lata, wcześniej też nie

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

 

A mi tak, więc to wszystko zależy od tej drugiej strony. Stwierdzam to co widzę, dużo ludzi z mojego otoczenia kichało i prychało przed siebie przed pandemią i nie nazwał bym ich niewychowanymi.

 

 



#61030 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 05:01

Grypa też potrafi dać w kość tylko nie widziałem, nigdy nikogo z grypą co dostawał zadyszki na zabójczym odcinku 5m.

Trzeba pamiętać też o tym, że normalne szczepionki są tworzone w ograniczonych zespołach ze ściśle określonymi budżetami. Zaś tutaj rzucili ogromne siły oraz pieniądze na te badania. Badania nad covidem który jest wirusem rna przybliżyły nas do opracowania szczepienia na hiv które jest zmorą ludzkości.

Covid tylko obnażył niewydolność wielu instytucji oraz ich zacofanie. Zaczynając od szpitali kończąc na szkolnictwie. Wszystkie te problemy powinny zostać rozłożone na czynniki pierwsze by przepracować problemy, pozbyć się ich i usprawnić zamiast dosypywać pieniędzy do worka bez dna.

Ale nie może być tak, że teraz jest tylko jedna choroba, lekarz czerpie korzyści z wpisywania covid i tylko to robi, w tv gadają głupoty, że niezaszczepieni umierają, a nie mówią o tym, że umierają, bo każdy w szpitalu ma ich w dupie i nikt ich nie leczy, to samo zresztą jest z zaszczepionymi, bo odwiedzin nie ma, a stałych leków nikt starszej osobie nie poda, bo ma to obsługa w dupie, tak samo idziesz z dzieckiem przeziębionym do lekarza, on nawet nie zbada, tylko test, test, test, a test wychodzi negatywny, a ile z tym problemów, kolejki do testu takie, w dodatku zima, prędzej można się rozchorować w tej kolejce na dworzu niż, żeby to dalo coś pozytywnego, zresztą dziwią mnie ludzie którzy się sami na test zgłaszają, ja nie byłem ni razu testowany, ale to dlatego, że nie musiałem iść do lekarza, na dodatek, za te testy autor dostał w latach 90 Nobla i sam powiedział, że one są na wirusy, nie na konkretny wirus, zresztą sam pewnie wiesz, że jest tak, że 1 test ci wyjdzie pozytywny, dwa następne negatywne, to chyba coś nie halo, a że ktoś po covidzie na zadyszkę po 5 metrach, no widzisz, wyszło w sumie na to, że zdrowie fizyczne i kondycją obnażyły ludzka odporność, widać, że to o zdrowiu wcale nie świadczy, tak samo jak to że jedni nie palą całe życie, a mają raka płuc , a inni kopca 4 paki dziennie i żyją w zdrowiu do późnej starości, że cały system leczenia jest do bani, ja wiem, ale od kiedy jest covid, to zarówno rząd jak i kedycy jedyne co robią to wykorzystują jego patologie na swoją korzyść

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Mnie złamało, zjadło i wysrało. Skończyłem w szpitalu na Boże Narodzenie. Podczas mojej wizyty trzech gości się przekręciło na sali, ja mogłem być czwarty.


A mi tak, więc to wszystko zależy od tej drugiej strony. Stwierdzam to co widzę, dużo ludzi z mojego otoczenia kichało i prychało przed siebie przed pandemią i nie nazwał bym ich niewychowanymi.

No a kim byś ich nazwał, wiesz, że kichniesz to zasłaniasz, to kim jest ktoś, kto kicha z premką na ciebie? No chyba, że za 1 razem nie zdarzył, ale to rzadkość

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 03 marca 2022 - 05:08

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61031 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 marca 2022 - 05:11

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, nikt nie robi niczego charytatywnie, a w szczególności wielkie korporacje.

Zawsze stoi za tym jakiś biznes i konkretny cel. 


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61032 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 05:27

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, nikt nie robi niczego charytatywnie, a w szczególności wielkie korporacje.
Zawsze stoi za tym jakiś biznes i konkretny cel.

Zatem widzisz, gadanie, że kumpli wysportowanych ścięło, nijak się tu ma, bo ogólnie biorąc pod uwagę procent ludzi których ścięło, lub zmarli jest mały, już pomijając, to, że statystyki są zakłamane na maxa, zarówno te odnośnie zachorowalności kończąc na umieralnosci

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 03 marca 2022 - 05:27

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61033 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 marca 2022 - 05:40

Statystyką to ja wcale nie wierze, słupki potrafią ukazać tak rzeczywistość jak autor sobie tego życzy. 

Choroba jest, potrafi zabić lub zniszczyć zdrowie na resztę życia, ale nie jest to czarna śmierć, a możliwe nie jest nią przez rozwiniętą medycynę oraz większą świadomość społeczeństwa na temat higieny.  

 

Ja osobiście uważam, że owa choroba jest efektem czyjejś zabawy w boga.  


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61034 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 05:45

Statystyką to ja wcale nie wierze, słupki potrafią ukazać tak rzeczywistość jak autor sobie tego życzy.
Choroba jest, potrafi zabić lub zniszczyć zdrowie na resztę życia, ale nie jest to czarna śmierć, a możliwe nie jest nią przez rozwiniętą medycynę oraz większą świadomość społeczeństwa na temat higieny.

Ja osobiście uważam, że owa choroba jest efektem czyjejś zabawy w boga.

A ja uważam, że wymyślono ja w celu większej kontroli ludzi przez paszporty "Polsatu" oraz dlatego, że trzeba było coś wymyśleć, bo już nas za dużo na tej planecie, choć wg mnie najbardziej prawdopodobne jest, to, że chcieli wywołać w ludziach pandemie strachu, aby uwierzyli w coś czego będą się bali i ograniczyć ich w swobodzie i wolności, ciekawe czemu nikt od 2 lat nic nie mówi głośno o ilości samobójstw i depresji.
Jest wiele chorób, które zabijają dużo bardziej niż covid, do tej pory każdy miał to w dupie i nadal ma, ale liczy się w tej chwili tylko covid. Chociaz zauważyłeś może, że od tygodnia nie ma już mowy w mediach o covidzie? Może nieszczęście jednych zlikwiduje nieszczęście innych, tylko szkoda mi Ukraińców, choć tu też jest temat rzeka nie na forum, bo wskoczy ani Yattman i rozstrzela

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 03 marca 2022 - 05:47

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61035 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 marca 2022 - 06:02

Wojna przykryła dziesiątki tematów globalnych i naszych krajowych. Można powiedzieć, że nieszczęście tych ludzi to dar dla naszego rządu.  

Też mi szkoda bo widzę po Ukraińcach w pracy jak ich to przytłacza. Szkoda mi tych wszystkich ludzi co muszą zginąć przez kaprys i propagandę jednego szaleńca.

Jestem też rozgoryczony naszą obłudą, że teraz tak się jednoczymy z nimi i wspieramy. Zaś jak USA bombardowało kraje muzułmańskie to los kobiet, dzieci, mężczyzn którzy chcieli zwykłego życia i których życie zostało zgaszone mało nas ruszało. 


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61036 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 03 marca 2022 - 07:08

Green-Ivan -

ale forum i tak jest martwe to szkodliwość jego "szczerości" jest znikoma jak wartość rubla
no cóż, może dla forum szkodliwość znikoma, jednak dla osoby podejrzewam że nie a mod jest od tego by reagował. pominę tu rozwalanie każdego wpisu całą baterią emotek.

 

Bucu - co dostawałeś na pw to masz na pw i załatwiasz na pw i to jako stary użytkownik netu chyba doskonale wiesz. Przenoszenie tematów z pw na forum publiczne po to by dyskredytować i obrażać bo słów które używałeś są obraźliwe jest nie w porządku. Tym bardziej, że jak sam piszesz robisz to po to by się pośmiać, Tu ty jesteś śmieszny a właściwie nie śmieszny a żałosny.

Resztę wypowiedzi nawet tych covidowych pominę bo widzę że masz wyłączność na wiedzę i żaden argument Cię do niczego nie przekona. A wystarczy tylko przeanalizować szczepionki na grypę które są modyfikowane praktycznie co roku więc są "niesprawdzone" - są złe i powinniśmy z nich zrezygnować? Bo nie są tak długo używane jak te na gruźlicę wzw czy błonnicę, one też kiedyś były w fazie początkowej a jednak je dzisiaj akceptujemy i większość tych chorób wyeliminowaliśmy. Masz przykład na Ukrainie jak zrezygnowano z kilkunastu szczepień podstawowych ichoroby zaczynają wracać te które uznaliśmy już za nieistniejące. Druga rzecz to policz ile osób umierało na grypę i powikłania i przeziębienia przed pandemią (bo teraz powiesz że wszystkim wpisali covid) a jaka jest śmiertelność covid. Jaki jest efekt przechorowania to musisz sam doświadczyć, może będziesz miał szczęście i Ty i rodzina przejdziecie lekko. Tak inteligentny człowiek powinien sobie sam odpowiedzieć dlaczego proponowane są dawki dodatkowe i skracane paszporty, bo jest to cholerstwo właśnie podobne do grypy i trzeba się do niego dostosowywać bo gdyby to była zmowa korporacji to już za pierwszym razem byś został zaczipowany i kolejne nie były by potrzebne ;), Sam widzisz rok czy dwa jest to bardzo krótki okres by ocenić efektywność szczepionki i ją się podważa, ale twierdzenie ze używanie maseczki spowoduje różnego rodzaju choroby można twierdzić nawet nie posiadając żadnych badań nawet tych krótkoterminowych bo się tak komuś coś wymyśliło.

 

Zastanawiające jest tylko to dlaczego w punktach pomocy kiedy trzeba było tych wszystkich antyszczepionkowców itp tam nie było, a przecież nic im nie groziło, mogli to udowodnić właśnie swoją obecnością, Dopiero jak się coś posra to stukają się w łeb że jednak nie warto było cwaniakować i nagle dobijają się po pomoc.  



#61037 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 07:14

Green-Ivan - no cóż, może dla forum szkodliwość znikoma, jednak dla osoby podejrzewam że nie a mod jest od tego by reagował. pominę tu rozwalanie każdego wpisu całą baterią emotek.

Bucu - co dostawałeś na pw to masz na pw i załatwiasz na pw i to jako stary użytkownik netu chyba doskonale wiesz. Przenoszenie tematów z pw na forum publiczne po to by dyskredytować i obrażać bo słów które używałeś są obraźliwe jest nie w porządku. Tym bardziej, że jak sam piszesz robisz to po to by się pośmiać, Tu ty jesteś śmieszny a właściwie nie śmieszny a żałosny.
Resztę wypowiedzi nawet tych covidowych pominę bo widzę że masz wyłączność na wiedzę i żaden argument Cię do niczego nie przekona. A wystarczy tylko przeanalizować szczepionki na grypę które są modyfikowane praktycznie co roku więc są "niesprawdzone" - są złe i powinniśmy z nich zrezygnować? Bo nie są tak długo używane jak te na gruźlicę wzw czy błonnicę, one też kiedyś były w fazie początkowej a jednak je dzisiaj akceptujemy i większość tych chorób wyeliminowaliśmy. Masz przykład na Ukrainie jak zrezygnowano z kilkunastu szczepień podstawowych i choroby zaczynają wracać te które uznaliśmy już za nieistniejące. Druga rzecz to policz ile osób umierało na grypę i powikłania i przeziębienia przed pandemią (bo teraz powiesz że wszystkim wpisali covid) a jaka jest śmiertelność covid. Jaki jest efekt przechorowania to musisz sam doświadczyć, może będziesz miał szczęście i Ty i rodzina przejdziecie lekko. Tak inteligentny człowiek powinien sobie sam odpowiedzieć dlaczego proponowane są dawki dodatkowe i skracane paszporty, bo jest to cholerstwo właśnie podobne do grypy i trzeba się do niego dostosowywać bo gdyby to była zmowa korporacji to już za pierwszym razem byś został zaczipowany i kolejne nie były by potrzebne ;), Sam widzisz rok czy dwa jest to bardzo krótki okres by ocenić efektywność szczepionki i ją się podważa, ale twierdzenie ze używanie maseczki spowoduje różnego rodzaju choroby można twierdzić nawet nie posiadając żadnych badań nawet tych krótkoterminowych bo się tak komuś coś wymyśliło.

Zastanawiające jest tylko to dlaczego w punktach pomocy kiedy trzeba było tych wszystkich antyszczepionkowców itp tam nie było, a przecież nic im nie groziło, mogli to udowodnić właśnie swoją obecnością, Dopiero jak się coś posra to stukają się w łeb że jednak nie warto było cwaniakować i nagle dobijają się po pomoc.

Dla mnie żałosny w swych wywodach jesteś ty, w sumie nawet w całości dokładnie mi się tak covidianowego wywodu nie chciało czytać, miej sobie swoje zdanie możesz nawet nosić 4 maseczki plus piąta gdzie indziej, o kurde obrażam cię teraz wg ciebie, ale pal licho, zacytuj mi choć jedno miejsce gdzie powiedziałem, że jestem antyszczepionkowcem to cię ozloce, tak, w kwestii covida zdania nie zmienię, bo nie mam ku temu podstaw, ps. Narkotyki też są szkodliwe i co z tego?tyle na temat mojej wyuzdanej konwersacji z tobą, mogłem to załatwić na PW, nie załatwiłem, zresztą sam dobrze wiesz, co melisa wstawia publicznie na ig, więc myślę, że jej to nie robi, to by było na tyle mojej wymiany zdań z tobą, ale na koniec tylko dodam, że nie znaliśmy się, byliśmy jedynie na jednym forum

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61038 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 03 marca 2022 - 08:06

Ale nie może być tak, że teraz jest tylko jedna choroba, lekarz czerpie korzyści z wpisywania covid i tylko to robi, w tv gadają głupoty, że niezaszczepieni umierają, a nie mówią o tym, że umierają, bo każdy w szpitalu ma ich w dupie i nikt ich nie leczy, to samo zresztą jest z zaszczepionymi, bo odwiedzin nie ma, a stałych leków nikt starszej osobie nie poda, bo ma to obsługa w dupie,
No a kim byś ich nazwał, wiesz, że kichniesz to zasłaniasz, to kim jest ktoś, kto kicha z premką na ciebie? No chyba, że za 1 razem nie zdarzył, ale to rzadkość

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Kwestia osobowości, jedni nie zwracają na to uwagi. Co jak co ale zobacz na osoby z dalekiego wschodu. U nich maseczka przy przeziębieniu to rzecz normalna.

 

 

Też mi szkoda bo widzę po Ukraińcach w pracy jak ich to przytłacza. Szkoda mi tych wszystkich ludzi co muszą zginąć przez kaprys i propagandę jednego szaleńca.

U mnie w pracy sami polacy - u znajomego większość kadry to ukraina (magazynierzy, kierowcy). W ciągu tygodnia nie ma rąk do pracy, wszyscy wyjechali. Uważam że odbije się to na nas mocnym rozczarowaniem za jakiś czas. Nie każdy będzie chciał opuścić darmowe lokum i wsparcie od ludzi. Może kwestia człowieka ale tak niestety będzie. Ten co obrotniejszy zadomowi się u nas na dobre i będzie miał lepiej niż nie jeden Polak.



#61039 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 03 marca 2022 - 08:13

Jak postrzegasz mnie, nie interesuje mnie bo to nie ma żadnego dla mnie znaczenia, jestem kim jestem i ty też jesteś kim jesteś i nie da się tego zamaskować rzędami rozbawionych emotek.

Wybacz nie będę czytał ponownie ale jak zauważyłeś tekst o antyszczepionowcach i innych negujących covida był wydzielony więc jest to ogólne stwierdzenie ale ok. Stwierdzenie twoje wynikające z kontekstu wypowiedzi

A ja uważam, że wymyślono ja w celu większej kontroli ludzi przez paszporty "Polsatu" oraz dlatego, że trzeba było coś wymyśleć, bo już nas za dużo na tej planecie, choć wg mnie najbardziej prawdopodobne jest, to, że chcieli wywołać w ludziach pandemie strachu, aby uwierzyli w coś czego będą się bali i ograniczyć ich w swobodzie i wolności

i tyle na ten temat, tym bardziej że jak sam piszesz to nawet nie chce ci się przeczytać ... To jak można się odnieść do tekstu jak się nie chce przeczytać?

Nie wiem co mają do tego narkotyki, nie czaję kierunku myślenia - za mało czy za dużo wziąłeś?

 

Co do Melisy to jakiś czas temu widziałem zdjęcia na instagramie i nie widziałem niczego tam zdrożnego, i mówię to całkiem poważnie dla osób które nie widziały, Czego ty się tam dopatrywałeś to nie wiem, może masz zbyt wybujałą wyobraźnię, a może jakieś zapatrywania inne, może ktoś cię skrzywdził w dzieciństwie, nie wiem. Ale jak tak bardzo cię oburzają jej zdjęcia i aż tak bardzo jesteś zniesmaczony nimi to powiedz mi po jaką cholerę tak bardzo poszukiwałeś jej profilu i jak nie mogłeś znaleźć to prosiłeś mnie o udostępnienie. Aż tak jak to sam napisałeś

które mnie głęboko zniesmaczył, obraziły i obrzydziło
że aż musiałeś odnaleźć i sprawdzić? widocznie jednak aż tak zniesmaczony nie myłeś ;) A jeśli szukałeś tylko po to by się z niej nabijać tylko dlatego że nie spełnia twojego kanonu piękna to jest to zwykłe świństwo. Zważ też na to że nie byłeś zaproszony tam do oglądania tych zdjęć a sam ich szukałeś więc czego teraz publicznie piętnujesz. I stara zasada co jest na PW zostaje na PW. Nazywanie kogoś publicznie tucznikiem tłustą lalą czy starą dupą jest chamskie i obraźliwe i nic tego nie zmieni a z tego co wynika z rozmowy to i tobie do kanonu herosa wiele brakuje wiem może też trochę samokrytyki.

Tak masz rację byliśmy tylko na forum nie znajomymi, przepraszam za zaliczenie do grona znajomych ;)



#61040 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 08:27

Jak postrzegasz mnie, nie interesuje mnie bo to nie ma żadnego dla mnie znaczenia, jestem kim jestem i ty też jesteś kim jesteś i nie da się tego zamaskować rzędami rozbawionych emotek.
Wybacz nie będę czytał ponownie ale jak zauważyłeś tekst o antyszczepionowcach i innych negujących covida był wydzielony więc jest to ogólne stwierdzenie ale ok. Stwierdzenie twoje wynikające z kontekstu wypowiedzi
i tyle na ten temat, tym bardziej że jak sam piszesz to nawet nie chce ci się przeczytać ... To jak można się odnieść do tekstu jak się nie chce przeczytać?
Nie wiem co mają do tego narkotyki, nie czaję kierunku myślenia - za mało czy za dużo wziąłeś?

Co do Melisy to jakiś czas temu widziałem zdjęcia na instagramie i nie widziałem niczego tam zdrożnego, i mówię to całkiem poważnie dla osób które nie widziały, Czego ty się tam dopatrywałeś to nie wiem, może masz zbyt wybujałą wyobraźnię, a może jakieś zapatrywania inne, może ktoś cię skrzywdził w dzieciństwie, nie wiem. Ale jak tak bardzo cię oburzają jej zdjęcia i aż tak bardzo jesteś zniesmaczony nimi to powiedz mi po jaką cholerę tak bardzo poszukiwałeś jej profilu i jak nie mogłeś znaleźć to prosiłeś mnie o udostępnienie. Aż tak jak to sam napisałeś że aż musiałeś odnaleźć i sprawdzić? widocznie jednak aż tak zniesmaczony nie myłeś ;) A jeśli szukałeś tylko po to by się z niej nabijać tylko dlatego że nie spełnia twojego kanonu piękna to jest to zwykłe świństwo. Zważ też na to że nie byłeś zaproszony tam do oglądania tych zdjęć a sam ich szukałeś więc czego teraz publicznie piętnujesz. I stara zasada co jest na PW zostaje na PW. Nazywanie kogoś publicznie tucznikiem tłustą lalą czy starą dupą jest chamskie i obraźliwe i nic tego nie zmieni a z tego co wynika z rozmowy to i tobie do kanonu herosa wiele brakuje wiem może też trochę samokrytyki.
Tak masz rację byliśmy tylko na forum nie znajomymi, przepraszam za zaliczenie do grona znajomych ;)

Kto swego czasu wziął to wziął, na pewno nie byłem to ja, ale to temat na inną rozmowę, skopiowales kawałek i śmiesz nazywać mnie antyszczepionkowcem, dobre, dlatego nawet nie chce mi się komentowac, widzisz, szkoda, że 12 lat temu usunąłem zdjęcia melisy, bo piszesz jakieś brednie o krzywdzeniu w dzieciństwie, nie wiem czy jestes już po czy przed dawka że piszesz takie rzeczy, no była tucznikiem jakiś czas temu, ja też, należy nazywać rzeczy po imieniu, w większości jest się grubym od żarcia zbyt dużej ilości niezdrowego jedzenia, więc wg mnie to ty miałeś problemy w dzieciństwie lub masz nadal, skoro to są dla ciebie obraźliwe teksty, stara dupa, dobre sobie, równie dobrze mogę powiedzieć, że też jestem stara dupa bo zaraz 40 na karku i co mam płakać bo ktoś tak do mnie powie, dlatego właśnie nie widzę sensu polemiki z tobą, twój covidianowy tekst przecxytalem pobieżnie bo za dużo było tam wg mnie bredni w które nie wierze, to po co miałem czytać kolejny stek bzdur? Widzisz i tu koło się zamyka, tak prosiłem cię o konto melisy, ale to ty znalazłeś je pierwszy, nie musiałeś podrzucać mi nazwy, miałeś wątpliwości, ale podałeś, obserwuj na biezaco instastory, może znajdziesz tam coś o czym mówię, zresztą o czym tu tobie mówić, jak ty nie rozumiesz, że 12 lat temu bez mojej wiedzy i zgody jako obcemu kolesiowi wysłała swoje roznegliżowane zdjęcia, a ty mi piszesz, że ktoś mnie skrzywdził w dzieciństwie, chyba odnosisz się do swojego przypadku, ale tego nie wiem i wiedzieć nie chce, to że uważam, co uważam nt szczepionek nijak się ma do wypisywanych przez ciebie głupot o antyszczepionkowcach, bo skąd wiesz czy jestem czy nie zaszczepiony?no ale tego się na szczęście nie dowiesz

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 03 marca 2022 - 08:32

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61041 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 marca 2022 - 08:35

Smilodon kombinatorzy są w każdym narodzie.

Ja podchodzę do każdego jednakowo jak leser to trzeba ustawić do pionu, wpierw rozmowa dyscyplinująca i ewentualnie wyciągnąć konsekwencje. 


NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61042 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 03 marca 2022 - 08:41

Są i będą zawsze. Problem tylko taki ze dużo osób wydaje swoje oszczędności na pomoc innym nie zważając na konsekwencje tego. Za jakiś czas mocno się to odbije na takich osobach.

Najbardziej chyba ucierpią na tym firmy kurierskie, już widzę po InPost ze paczki potrafią docierać do 48H od odebrania przez kuriera. DPD nie realizuje zleceń odbioru- wcześniej się to nie zdarzało.

#61043 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 09:15

Na jednej z grup motoryzacyjnych w poniedziałek pojawił się post, że Ukrainka z dzieckiem przyjechała do Polski i koleś co się nimi zaopiekował przejrzał jej samochód i stwierdził że wymiana rozrządu powinna być zrobiona już dawno, napisal czy ktoś zrobi za darmo, na 20 osób 19 go wyśmiali, nie wiadomo czy pisał prawdę, teraz ludzie będą kombinować na każdym kroku

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 03 marca 2022 - 09:16

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61044 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 marca 2022 - 09:23

Przez cwaniaków człowiek musi ograniczyć mocno zaufanie w stosunku do próśb o pomoc. 

 

Ja w życiu stosuje zasadę, stosowaną przy udzielaniu pierwszej pomocy, upewnij się, że jest bezpiecznie dla Ciebie.

W każdej sytuacji wpierw myślę o sobie, a później o innych. Jest to egoistyczne, ale wolę zabezpieczyć swoją dupę nim nadstawię głowy za kogoś. Głupotą jest próbować zbawić cały świat i samemu popłynąć na własnym altruizmie.  


Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 03 marca 2022 - 09:28

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#61045 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 03 marca 2022 - 09:55

Widzisz Bucu jest problem którego Ty nie dostrzegasz ale o tym później. Nie chce mi się prowadzić dyskusji bo jest ona jałowa. tylko kilka słów wyjaśnienia, część może nawet poprze twoje słowa. Jak wspomniałem tekst o antyszczepionkowcach i negujących covid a ty odebrałeś to osobiście ( o tym była zresztą ogólna dyskusja) zacwaniakowałeś by wskazać miejsce bym wskazał gdzie tak się określasz to wskazałem ci cytat i wytłumaczyłem ze wynika to z kontekstu. nie że jesteś antyszczepionkowcem ale negujesz istnienie covida a więc i sens istnienia szczepionki. Tyle na ten temat. Jesli to cię obraża to przepraszam za takie określenie (bo pierwotnie nie było ono skierowane do Ciebie).

I tu się z tobą nie zgodzę ale odsyłam do słownika języka polskiego tam znajdziesz wytłumaczenie co znaczy słowo tucznik. Nie jesteś dzieciakiem i wiesz że tusza niekoniecznie jest związana tylko z niekontrolowanym żarciem, a nie wiedząc czego człowiek ma nadwagę, jest to bardzo często krzywdzące może oceniasz innych tylko i wyłącznie pod kątem swoim i może jak sam mówisz jesteś tucznikiem ale to bardzo wąski punkt widzenia, bo musisz sobie zdać sprawę, że świat jest bardziej skomplikowany niż tylko światopogląd Buca. Kilka dni temu pochowałem przyjaciela też był duży i nie żarł tak jak piszesz, walczył o każdy swój dzień nie doczekał przeszczepu a cowid w tym pomógł, więc ty nie pieprz głupot. Myślisz że wszystko co tobie się tylko wydaje to takie jest i masz patent na pojmowanie tego świata. Nie ogarniasz wiele to sprowadzasz wszystko do swojego punktu widzenia. Widzisz zobacz ile razy rozmówców sprowadzasz do poziomu jakichś przygłupów, piszesz że mówią brednie stek bzdur itd, a może to jednak Bucu się myli tylko to nie dochodzi jeszcze do niego, tego nie zakładasz, może warto się zastanowić jak się chce wypowiadać publicznie. Widzisz nawet nie dociera do ciebie zasada ze to co jest na PW to tam zostaje. Tak miałem konto Melisy i nie powinienem ci go podawać mój błąd ale myślałem że mam do czynienie z dorosłym człowiekiem, który wie co to jest kultura osobista, czy wizerunek i jego ochrona. Tu też się myliłem bo raz że zachowujesz się jak gówniarz a masz chyba 40 lat a do tego by poprzeć swoje słowa wyciągasz coś z odległej przeszłości. I nawet jak coś było to można tak? Ty też nie jesteś święty, chciałbyś by ktoś wyciągał ci na forum publicznym twoje błędy (takie których byś się wstydził) mimo że było to lata temu. Pomyśl, zanim jak sam pisałeś żeby sobie z kogoś porobić jaja będziesz kogoś publicznie upokarzał.Pominę co o tym myślę bo to mogłoby być naruszeniem prawa do wolnej wypowiedzi na forum publicznym. I odpuść sobie dyskusję tak jak i ja ją odpuszczam


Przez cwaniaków człowiek musi ograniczyć mocno zaufanie w stosunku do próśb o pomoc. 

 

Ja w życiu stosuje zasadę, stosowaną przy udzielaniu pierwszej pomocy, upewnij się, że jest bezpiecznie dla Ciebie.

W każdej sytuacji wpierw myślę o sobie, a później o innych. Jest to egoistyczne, ale wolę zabezpieczyć swoją dupę nim nadstawię głowy za kogoś. Głupotą jest próbować zbawić cały świat i samemu popłynąć na własnym altruizmie.  

Mieszkam przy granicy z Ukrainą, w tej chwili ze względów zdrowotnych nie biorę czynnego udziału w pomocy, znajomi własnymi samochodami dojeżdżają do Lwowa i odbierają tych którzy sami nie są w stanie dotrzeć do granicy, inni cały czas zapewniają pomoc tym co są bezpośrednio przed jak i już po naszej stronie. Nie staję tu w obronie Ukraińców bo nie wiem czy to jest dla nas bezpieczne ale to są ludzie marki z dziećmi którzy chwilami od kilku dni są na nogach bez ciepłego posiłku. Niestety wraz z nimi przechodzą różnej maści syryjczycy i inni ci co siedzieli na granicy białoruskiej, młode wyżąrte chłopy który mają tylko żądania i pretensje a są w stanie wyrzucić matkę z dzieckiem tylko po to by samemu usiąść lub wejść do autobusu. To jak to naprawdę wygląda nie zobaczycie w telewizji czy nawet w necie bo każdy pokazuje to co chce pokazać by coś ugrać



#61046 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 03 marca 2022 - 10:25

Widzisz Bucu jest problem którego Ty nie dostrzegasz ale o tym później. Nie chce mi się prowadzić dyskusji bo jest ona jałowa. tylko kilka słów wyjaśnienia, część może nawet poprze twoje słowa. Jak wspomniałem tekst o antyszczepionkowcach i negujących covid a ty odebrałeś to osobiście ( o tym była zresztą ogólna dyskusja) zacwaniakowałeś by wskazać miejsce bym wskazał gdzie tak się określasz to wskazałem ci cytat i wytłumaczyłem ze wynika to z kontekstu. nie że jesteś antyszczepionkowcem ale negujesz istnienie covida a więc i sens istnienia szczepionki. Tyle na ten temat. Jesli to cię obraża to przepraszam za takie określenie (bo pierwotnie nie było ono skierowane do Ciebie).
I tu się z tobą nie zgodzę ale odsyłam do słownika języka polskiego tam znajdziesz wytłumaczenie co znaczy słowo tucznik. Nie jesteś dzieciakiem i wiesz że tusza niekoniecznie jest związana tylko z niekontrolowanym żarciem, a nie wiedząc czego człowiek ma nadwagę, jest to bardzo często krzywdzące może oceniasz innych tylko i wyłącznie pod kątem swoim i może jak sam mówisz jesteś tucznikiem ale to bardzo wąski punkt widzenia, bo musisz sobie zdać sprawę, że świat jest bardziej skomplikowany niż tylko światopogląd Buca. Kilka dni temu pochowałem przyjaciela też był duży i nie żarł tak jak piszesz, walczył o każdy swój dzień nie doczekał przeszczepu a cowid w tym pomógł, więc ty nie pieprz głupot. Myślisz że wszystko co tobie się tylko wydaje to takie jest i masz patent na pojmowanie tego świata. Nie ogarniasz wiele to sprowadzasz wszystko do swojego punktu widzenia. Widzisz zobacz ile razy rozmówców sprowadzasz do poziomu jakichś przygłupów, piszesz że mówią brednie stek bzdur itd, a może to jednak Bucu się myli tylko to nie dochodzi jeszcze do niego, tego nie zakładasz, może warto się zastanowić jak się chce wypowiadać publicznie. Widzisz nawet nie dociera do ciebie zasada ze to co jest na PW to tam zostaje. Tak miałem konto Melisy i nie powinienem ci go podawać mój błąd ale myślałem że mam do czynienie z dorosłym człowiekiem, który wie co to jest kultura osobista, czy wizerunek i jego ochrona. Tu też się myliłem bo raz że zachowujesz się jak gówniarz a masz chyba 40 lat a do tego by poprzeć swoje słowa wyciągasz coś z odległej przeszłości. I nawet jak coś było to można tak? Ty też nie jesteś święty, chciałbyś by ktoś wyciągał ci na forum publicznym twoje błędy (takie których byś się wstydził) mimo że było to lata temu. Pomyśl, zanim jak sam pisałeś żeby sobie z kogoś porobić jaja będziesz kogoś publicznie upokarzał. Pominę co o tym myślę bo to mogłoby być naruszeniem prawa do wolnej wypowiedzi na forum publicznym. I odpuść sobie dyskusję tak jak i ja ją odpuszczam

Mieszkam przy granicy z Ukrainą, w tej chwili ze względów zdrowotnych nie biorę czynnego udziału w pomocy, znajomi własnymi samochodami dojeżdżają do Lwowa i odbierają tych którzy sami nie są w stanie dotrzeć do granicy, inni cały czas zapewniają pomoc tym co są bezpośrednio przed jak i już po naszej stronie. Nie staję tu w obronie Ukraińców bo nie wiem czy to jest dla nas bezpieczne ale to są ludzie marki z dziećmi którzy chwilami od kilku dni są na nogach bez ciepłego posiłku. Niestety wraz z nimi przechodzą różnej maści syryjczycy i inni ci co siedzieli na granicy białoruskiej, młode wyżąrte chłopy który mają tylko żądania i pretensje a są w stanie wyrzucić matkę z dzieckiem tylko po to by samemu usiąść lub wejść do autobusu. To jak to naprawdę wygląda nie zobaczycie w telewizji czy nawet w necie bo każdy pokazuje to co chce pokazać by coś ugrać

Bredzisz i tyle, nawet mi się nie chce rozwijać tego komentarza, bo tak jak ja oceniam wszystko pod siebie choć może i nie prawda, tak samo i ty, więc przygarniał kocioł garnkowi, ty byś może załatwiał coś na PW, ja uznałem inaczej, napisałem również że tucznik w większości przypadków jest gruby bo za duzo je, ale w większości to nie wszystkich, to, że ty rozumiesz po swojemu, nic nie poradzę, może masz jakieś problemy z przeszłości, ale nie chcę tego wiedzieć, jak już pisałem, dzieciakiem też jestem wg ciebie, a wiesz gdzie mam tą opinię? Myślę że łatwo się domyslisz. Licz się z tym, że jak będziesz tak mówił, że kończysz dyskusje, a nie będziesz kończył, to ja też nie będę mógł zamilknac, ps no i nie mam jeszcze 40 lat, więc znów bredzisz, a że pisałem, że niedlugo, to pewnie zaraz będziesz strzelał, że 39, 38.... Kto da mniej kto da więcej, nawet jelsi mam tylko i wyłącznie swój punkt widzenia, to jeśli przez niego popełniam błędy to są to moje błędy, tobie gówno do tego, ty natomiast piszesz w sposób, jakby tylko twoje prawidła były trafne, widzisz różnią nas pewnie z prawie 2 dekady i twój covidianizm, a więc jakakolwiek dysputa między nami od kiedy wpadłem bronić melisy jak Yattamann nie przyniesie niczego

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 03 marca 2022 - 10:52

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61047 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 04 marca 2022 - 01:04

obserwuj na biezaco instastory, może znajdziesz tam coś o czym mówię

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka


Ty na szczęście nie musisz się więcej fatygować i zaglądać na moje instastory, bo zostało ukryte przed Tobą. Jak na osobę, która się brzydzi moim widokiem obserwuje mnie namiętnie praktycznie każdego dnia. Dla Twojego zdrowia, więc pozbawiłam Cie tego widoku. Nie musisz dziękować

#61048 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 04 marca 2022 - 01:41

Ty na szczęście nie musisz się więcej fatygować i zaglądać na moje instastory, bo zostało ukryte przed Tobą. Jak na osobę, która się brzydzi moim widokiem obserwuje mnie namiętnie praktycznie każdego dnia. Dla Twojego zdrowia, więc pozbawiłam Cie tego widoku. Nie musisz dziękować

Po pierwsze cię nie obserwuje, po drugie czasem zerknalem, ale płakał nie będę, że więcej nic tam nie zobaczę, tak więc dziękuję
Ale dla spokoju ducha cię zablokowałem, takze oboje mamy spokoj, ale ku sprostowaniu, jest różnica brzydzić się czyimś widokiem, a brzydzić się perwersja w czyimś wykonaniu, bo widzę nadal nie rozumiesz, ale nie będę miał pretensji jak mimo tego nadal nie zrozumiesz

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 04 marca 2022 - 01:46

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   


#61049 Melisa

Melisa

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 154 postów

Napisano 04 marca 2022 - 02:02

Obserwuje, stalkuje... zwał jak zwał ‍♀
Blokada z Twojej strony nie była konieczna, bo i tak nie przyszło mi nawet do głowy żeby patrzeć na Twoją facjatę. Wolę nie mieć koszmarów w nocy ale rozumiem że zrobiłeś to po to żeby Ciebie nie korciło by znów wejść na mój profil. To akurat jeden z Twoich najlepszych pomysłów który popieram całym sercem ❤

#61050 bucu1984

bucu1984

    Ale ja nigdy nie, nie ogarnę się

  • Użytkownik
  • 1 498 postów

Napisano 04 marca 2022 - 02:48

Obserwuje, stalkuje... zwał jak zwał ‍
Blokada z Twojej strony nie była konieczna, bo i tak nie przyszło mi nawet do głowy żeby patrzeć na Twoją facjatę. Wolę nie mieć koszmarów w nocy ale rozumiem że zrobiłeś to po to żeby Ciebie nie korciło by znów wejść na mój profil. To akurat jeden z Twoich najlepszych pomysłów który popieram całym sercem

Szkoda, że lata temu, tobie przy braku social mediów nie przyszło do głowy, zadbać o brak moich koszmarów, no ale to się nazywa egoizm, zresztą skąd ty wiesz i masz pewność, że ja to ja, to juz tylko ty wiesz, ale twoje urojenia to już osobny temat, zresztą tak samo jak umiejętności jasnowidzenia, chyba tylko dlatego w swej złośliwości, że skoro on miał przeze mnie koszmary,to ja po złości napisze to samo,a co, niech będzie po rowno

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik bucu1984 edytował ten post 04 marca 2022 - 02:50

I5 13600KF / Gigabyte B760 GAMING X DDR4 / G.Skill Ripjaws V 32GB 3600MHz CL16 / MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X V1 OC LHR 8GB GDDR6 / Kingston 2TB M.2 PCIe NVMe NV1 / Toshiba S300 (SMR) HDWT860UZSVA 6TB 3,5'' /   Seagate BarraCuda 1 TB 3.5" SATA III (ST1000DM003) / Seagate BarraCuda 2 TB 3.5" SATA III (ST2000DM006) / SeaSonic 650W (SSR-650RM) / iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle / SilentiumPC Armis AR7 / MSI Clutch GM08 / Silver Monkey X Mandrill
 

 

   




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL