Jump to content

  •         

Photo

NOKIA C5-00.2 RM-745 nie chce się ładować


No replies to this topic

#1 teeelefony

teeelefony

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 posts

Posted 12 October 2022 - 12:23 PM

Kilka dni temu telefon NOKIA C5-00.2 RM-745 gdy był całą noc podłączony do ładowarki to rano pokazywał że bateria jest wyczerpana. Ładowałem ten telefon w nocy ładowarką USB i przez cały dzień inną ładowarką z taką cienką okrągłą końcówką i to samo i zauważyłem że jak się ten telefon podłączy do ładowarki i na początku trochę ładował baterie ale teraz przestał i jak jest podłączony do ładowarki to ładowarka zaczyna cicho syczeć nawet jak się wyjmie z telefonu baterie to też ładowarka syczy tak samo jak i jest bateria w telefonie. Naładowałem tą baterie do pełna w innym telefonie i tą baterię włożyłem z powrotem do telefonu NOKIA C5-00 RM-645 i pokazuje że jest wyczerpana. Potem znalazłem inną baterie z innego telefonu naładowaną do pełna i ją włożyłem do tego telefonu NOKIA C5-00 RM-645 i pokazuje że jest wyczerpana jak na 100 procent jest pełna. Coś się przez noc zepsuło w tym telefonie NOKIA C5-00.2 RM-745 pokazywanie poziomu naładowania baterii. Jak można ten telefon naprawić jak to wina jest telefonu i czy da się usunąć w telefonie pokazywanie i sprawdzanie poziomu naładowania baterii jak taka opcja teraz tylko przeszkadza i uniemożliwia korzystanie z telefonu mimo że bateria jest pełna i ten telefon przestał ładować baterie i jak już się do niego włoży baterie naładowaną do pełna to się wtedy uruchamia ale pokazuje że bateria jest wyczerpana i włącza tryb oszczędzania energii.
Gdy się podłączy telefon do ładowarki to pisze ładowania baterii w toku i ułamek sekundy później odłącz ładowarkę w celu oszczędzania energii i zaraz pisze słaba bateria.
 





Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL