Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Zestaw za [15K] przeznaczony do [gier,striming] dla [twój Kanibal]


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kanibal

Kanibal

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 14 września 2021 - 08:17

*Kwota którą chcesz przeznaczyć na zakup komputera - 15000zł

*Wymagania oraz zastosowanie - chciałbym otrzymać propozycję złożenia komputera do gier i jednoczesnego stremingu, zestaw powinien charakteryzować się maksymalną możliwością OC

*Natywna rozdzielczość monitora - 4k jeżeli to możliwe

*Których podzespołów potrzebuje (i czy w podanym budżecie mają znaleźć się również peryferia) -wszystkie, peryferia zbędne, ewentualnie poproszę o propozycję monitora ale to poza budżetem 

*Czy planujesz podkręcanie? -Tak

*Czy posiadasz jakieś podzespoły ze starszej konfiguracji - posiadam dysk SSD Samsung 970 EVO Plus 2T 

*Własna propozycja zestawu komputerowego - nie mam pomysłu, ogólnie to z moich własnych preferencji gustował bym w pł.gł od asusa a GPU od MSI 3080Ti(ale nie wiem czy to się zmieści w budżecie) natomiast procesor raczej Intel I7 11xxxK ale to są moje sugestie, chce zbudować jak najbardziej wydajną machinę pod OC która posłuży mi do strimingu i grania, z góry dziękuje za konkretne propozycję. 



#2 KokoJambo

KokoJambo

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 października 2021 - 10:35

Zastanawiałeś się nad Hyperbook NH5 ZEN? Sprzęt bardzo dobry, jeszcze ci zostanie. Specyfikację tutaj znajdziesz https://www.hyperboo...h-rtx-3060.html





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL