Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Bluetooth mały zasięg co zrobić :(


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Lathern

Lathern

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 24 października 2020 - 09:40

Witam mam problem z zasięgiem bluetootha na płycie głównej Aorus Z390 master, podłączyłem pada dualshock 4 ale przy odległości 30-40 cm od kompa łapie losowe disconnecty jedyna rzecz jaka jest przeszkodą to obudowa kompa, mam adapter bluetooth 5.1 zainstalowałem sterowniki do niego normalnie go wykrywa ale jak próbuje zesparować z nim pada to się nie da. Da się może tak zrobić aby całkowicie wyłączyć bluetootha z płyty głównej aby działał sam adapter? Czy ewentualnie można zastosować jakąś antenę dla zwiększenia zasięgu jak tak to co polecicie? To jest dramat żeby płyta za takie pieniądze miała wbudowane takie gówno ;[

Jeśli pomyliłem dział to przepraszam.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.


 Zasilacz SeaSonic Focus Plus Gold 750W, Obudowa Lian Li PC-O11 Dynamic, Pamięć G.Skill Trident Z RGB, DDR4, 16 GB, 3000MHz, CL16, Płyta główna Gigabyte Z390 AORUS MASTER, Procesor Intel Core i9-9900K, 3.6GHz, 16MB, Dysk SSD Samsung 970 Evo 500 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe,Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti Windforce 8GB GDDR5 (256 bit) DVI-D, HDMI, 3xDP, Chłodzenie CPU custoom loop.

 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL