Jump to content

  •         

Photo

Jaką karte graficzną kupić

karta graficzna pomoc co wybrać procesor

5 replies to this topic

#1 kacper128

kacper128

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 3 posts

Posted 03 January 2019 - 07:41 PM

Witam prosiłbym o pomoc w wyborze karty graficznej. Obecnie posiadam kartę którą ciężko już nazwać kartą GT 740 2GB . Do tego mam dość słaby procesor FX 6300 3.5 ghz . Moje pytanie brzmi jaką kartę w budżecie około 800 zł kupić aby móc pograć w gierki typu Wiedźmin 3 , WD 2 , Fortnite , CSGO itp. na rozdzielczości 1440x900. A oto cały mój zestaw :

- FX 6300 3.5 ghz

- GT 740 2 GB

- zasilacz XFX 500W

- płyta Gigabyte GA-78LMT-S2 R2 

Zastanawiałem się nad RX 570 8GB od MSI , czy to dobry wybór? brać coś innego ? Dodam że wiem że procesor będzie ją ograniczał ale widziałem kilka filmów tego połączenie i wydaje się byc OK. Interesują mnie wyłącznie FPS'y. Chciałbym się również dowiedzieć coś o podobno słabych sterownikach od AMD które psują wydajnosc bo coś takiego obiło mi się o uszy. Z góry dziękuje za pomoc.



#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8398 posts

Posted 03 January 2019 - 08:26 PM

rx570 8gb od gigabajta masz za 779zł i to do 800zł najleszy wybór . msi to pewnie masz na myśli armora który jest okropnym wyjcem i nie ma sensu . 

w takiej rozdzielczości ta karta będzie miała dobrą zabawę , proc na styk do takiej karty . Co to dokładniej za zasilacz ?

Acha i co to za monitor ? bo jak ma tylko VGA to nici ze współpracy z nowymi kartami i jest do wymiany ... jak ma DVI-D lub display Port / HDMI to będzie git .


jlzqhakr0o4c.jpg


#3 kacper128

kacper128

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 posts

Posted 03 January 2019 - 08:32 PM

rx570 8gb od gigabajta masz za 779zł i to do 800zł najleszy wybór . msi to pewnie masz na myśli armora który jest okropnym wyjcem i nie ma sensu . 

w takiej rozdzielczości ta karta będzie miała dobrą zabawę , proc na styk do takiej karty . Co to dokładniej za zasilacz ?

Acha i co to za monitor ? bo jak ma tylko VGA to nici ze współpracy z nowymi kartami i jest do wymiany ... jak ma DVI-D lub display Port / HDMI to będzie git .

Mógłbyś opisać czemu twierdzisz że wersja od armora jest taka zła ? 

A monitor to Philips Briliance 190 SW i posiada wejscie DVI-D



#4 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8398 posts

Posted 03 January 2019 - 09:35 PM

przecież napisałem - jest wyjcem .armor jest głośny i gorący i dlatego nie wart swojej ceny . musiał by być najtańszym modelem żeby wogóle się zastanawiać czy przeżyć badziewność tego chłodzenia dla wydajności rxa . a że akurat teraz giguś z lepszym chłodzeniem jest tańszy to całkiem jego sens zabija .


jlzqhakr0o4c.jpg


#5 kacper128

kacper128

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 posts

Posted 03 January 2019 - 09:47 PM

przecież napisałem - jest wyjcem .armor jest głośny i gorący i dlatego nie wart swojej ceny . musiał by być najtańszym modelem żeby wogóle się zastanawiać czy przeżyć badziewność tego chłodzenia dla wydajności rxa . a że akurat teraz giguś z lepszym chłodzeniem jest tańszy to całkiem jego sens zabija .

Tylko że ten tańszy i jak mówisz lepszy jest w takiej cenie jedyne na Morele a ostatnio głośno o wycieku haseł (pewnie o tym słyszałeś ) ja osobiście nie mam obecnie założonego tam konta i mam pewne obawy aby je zakładać . Co o tym myślisz ?



#6 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8398 posts

Posted 03 January 2019 - 10:22 PM

Zakładaj konto. Wybrali morele ale rownie dobrze mogli każdy inny sklep. Tylko czasem nie ustaw sobie takiego samego hasła jak do maila, Facebooka itd.

jlzqhakr0o4c.jpg




Reply to this topic



  



Also tagged with one or more of these keywords: karta graficzna, pomoc, co wybrać, procesor

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL