Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Dysk sieciowy do iPad 3 gen.


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Nehero

Nehero

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 04 lutego 2018 - 07:49

Cześć
Mam iPada 3gen. 16GB, który obecnie służy mi do oglądania filmów, niestety pojemność pozostawia wiele do życzenia.
Pomyślałem o dysku sieciowym, który byłby uzupełnieniem i ułatwieniem w komunikacji z iPadem, ale również jako magazyn na filmy, gry i inne rzeczy.
 
Jednak pierwsze moje pytanie jest takie czy na iPada 3gen. dzieki takiemu dyskowi można by strumieniować filmy? Niestety nie interesowałem się nigdy strumieniowaniem, więc samemu jest mi ciężko odpowiedzieć.
Jeśli tak to co polecacie, gotowy dysk sieciowy czy kupić osobno obudowy dyski i samemu złożyć do kupy? 
Budżet? Hmmmm nie wiem, bo nie orientuje się ile trzeba wydać, ale nie będzie problemu z budżetem.
Połączenie internetowe u mnie wygląda tak: światłowód jest podłączony do modemu dialnet corecess 3942-es dalej kablem RJ-45 do routera TP-LINK TL MR-3420 i dalej idzie do komputera oraz daje Wi-Fi.
 
Prosiłbym o pomoc i rozjaśnienie mojej sytuacji, co potrzeba kupić i ile wydać, o ile w ogóle da radę strumieniować filmy do iPada 3gen.
 




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL