Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Kanał "News"


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 raf1234

raf1234

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 lipca 2016 - 11:09

Witam,

 

Prowadzę kanał pt "News" jest to kanał o  wiadomościach nagłych  , tak jak wskazuje na to nazwa kanału "news" znajdować się tam będą filmy dotyczące technologi/gier, sportu, polityki,motoryzacji.  Z czasem rozszerzę swoją działalność jeśli będzie to wymagane. Proszę o oglądnięcie tego filmu  który był dla mnie pewnym wyzwaniem gdyż pierwszy raz mówiłem tak do mikrofonu/komputera  tzn prowadziłem monolog troszkę się stresowałem co widać na filmie ale staram się przełamać swoje słabości jaką jest ten lęk przed występowaniem przez innymi. Wiem że wielu z was nie przypadnie to do gustu ale postaram się nadal kontynuować to co zacząłem jeśli ma ktoś jakieś pomysły jak zmienić coś albo chce mi pomóc będe mega wdzięczny za każdą taką opcję zapraszam  do napisania wiadomości na "youtube"

 

 

Link do kanału : 

https://www.youtube...._confirmation=1

 

 

 

Link do filmu:

https://www.youtube....h?v=taz1M9UWMZQQ



#2 Szubrawiec

Szubrawiec

    Szalony Naukowiec

  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 15 lipca 2016 - 07:41

ja żeby pokonać ten lęk wmawiam sobie że co mi tam i tak to usunę i nikt tego nie usłyszy i ttedy tak bardziej na lajcie gadam coś tam co mi tam się w mózgu wymyśli xD


服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#3 tw_marian

tw_marian

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 23 lipca 2016 - 05:01

Za cicho mówisz, albo miałeś za cicho ustawiony monitor. Mów też z większą charyzmą i akcentuj pewne rzeczy. Sama tematyka kanału jest ciekawa.



#4 PlasteR

PlasteR

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 26 lipca 2016 - 11:15

Na moje gusta kanał do nabijania wyświetleń.. chwytliwy tytuł i 1/2 informacji - 30 sekund filmu.. więcej można wyciągnąć w TV NEWS-ach 24 na pasku... próbuj ale raczej to bez sensu.. 


Odwiedź PL4STER.pl




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL