Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Klawiatura za ok. 150zł

klawiatura sharkoon gigabyte natec

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Macjeg

Macjeg

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 lutego 2016 - 04:57

Witam,
Szukam porządnej membranówki w okolicach 150zł +- 20 i zastanawiałem się nad trzema opcjami:
1. Sharkoon ZONE K20
2. Gigabyte Force K7
3. Natec genesis RX55
Która z powyższych będzie najlepsza? Zależy mi przede wszystkim na wygodzie i dobrym wykonaniu zarówno klawiszy jak i podświetlenia. Jeśli ma ktoś inne propozycje to chętnie je rozważę.

Z góry dziękuje za pomoc.

EDIT: Rozważam również Modecom MC-800M.


Użytkownik Macjeg edytował ten post 23 lutego 2016 - 05:34


#2 Black15

Black15

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 724 postów

Napisano 23 lutego 2016 - 06:59

Wszytskie są spoko, zboacz czy potrzebne ci są przyciski funkcyjne, czy wysokosc jest ok, długosc podporki, ta k20 ma coś z podświetleniem dziwnego. Pomyśl nad tą http://www.morele.ne...-layout-834533/



#3 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 23 lutego 2016 - 07:02

Wychodzi na to, że K20 jak najbardziej wart zakupu :)


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#4 Macjeg

Macjeg

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 lutego 2016 - 07:04

Oglądałem właśnie ten film i bardzo mnie przekonała ta klawiatura, ale widzę że na morele narzekają na podświetlenie, dlatego mam małe wątpliwości.


Dszeffko (23 lutego 2016 - 07:10 ):
Notatka
Na przyszłość - postów poprzedzających Twoją wypowiedź, a w szczególności z filmami, zdjęciami i wybitnie długich wiadomości.

Użytkownik Dszeffko edytował ten post 23 lutego 2016 - 07:09


#5 Nyggasek

Nyggasek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 23 lutego 2016 - 09:50

Ja zakupiłem Force K7 jakiś czas temu i szczerze to mi klawiatura się bardzo podoba, ładny, nie przesadzony wygląd i duża wygoda przy pisaniu. Podświetlenie też jest niczego sobie, jedyny problem jest taki, że zwykle patrzymy na klawiaturę pod kątem (tzn. mamy ją przed sobą, a nie patrzymy na nią prostopadle), a podświetlenie przy tym jest widoczne spod klawiszy, no ale jednak chyba nie da się inaczej przy tak niskim skoku klawiszy. Ja osobiście ją polecam, ale nie miałem w życiu wielu klawiatur.



#6 kamiloLo

kamiloLo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 14 marca 2016 - 03:34

polecam sharkoon posiadam .. chcha .. miekko uskok .. ciezko sie troche przestawic z jakiejs taniej na nia ale jest wporzadku.. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiatura, sharkoon, gigabyte, natec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL