Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Czy warto kupić Samsung WB50F


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kylo29

kylo29

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 stycznia 2016 - 01:44

Witam ostatnio wychaczyłem na promocji aparat Samsung WB50F za 397 zł + wysyłka. Czy ten aparat jest wart swojej ceny, może konkurencja w cenie 400 zł oferuje coś lepszego? Nie jestem jakimś zaawansowanym fotografem. Aparat robił by zdjęcia na imprezach rodzinnych ze znajomymi jakieś wakacje itp. Czyli życie typowego Kowalskiego :) 
Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)



#2 whapple

whapple

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 684 postów

Napisano 13 stycznia 2016 - 05:52

Wszystkie aparaty tej klasy są takie same. Według mnie lepszym wyborem jest telefon tylko tak z ceną +800zł.



#3 Wazgelritos

Wazgelritos

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 marca 2016 - 08:31

Jak taki aparat to warto. Ja miałem ten model. Warto sobie sprawdzić co i jak z tym wszystkim



#4 przemo91

przemo91

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 13 czerwca 2016 - 09:14

ja w takim wypadku wziąłbym jeszcze pod uwagę model Nikona A100 i popatrzył na Olymusy. Moja siostrzenica dostała na komunie takiego A100 bardzoo fajny aparacik, jak patrzyłem na ceneo to można go kupić tak za 420zł w mediaexpercie, sferisie czy euro.



#5 Minecube

Minecube

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 392 postów

Napisano 13 czerwca 2016 - 12:21

Powiem od siebie, może nie będzie to za bardzo związane z tematem, ale co mi tam. Mój tata zajmuje się fotografią. Ma 2 lustrzanki. Jakiegoś Canona za 1000 zł i Canon 6D. Powiem szczerze, ze iPhone 6 robi porównywalne zdjęcia do tego tańszego aparatu. Oczywiście, lustrzanka nawet tania robi lepsze zdjęcia od telefonu , tym bardziej jak się pobawi ustawieniami. Dopiero dużą różnice widać w tym lepszym aparacie. Ja na twoim miejscu nie kupowałby tego aparatu, tylko robił zdjęcia telefonem. Dużej różnicy nie zobaczysz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sygnaturka%2B2.jpg




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL