Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Shoutbox - dyskusja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Shoutbox (39 użytkowników oddało głos)

Czy Shoutbox powinien zostać przywrócony?

  1. Tak (20 głosów [51.28%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.28%

  2. Nie (13 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  3. Tak, z zastrzeżeniem że...(własna opinia) (6 głosów [15.38%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.38%

Głosuj

#1 SMX

SMX

    Aktywny

  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 01:44

W związku z licznymi zdaniami - zarówno za, jak i przeciw przywróceniu tego dodatku - uważam że powinniśmy wspólnie przedyskutować ten pomysł. Mam nadzieję że na wskutek tego głosowania, administracja poweźmie stosowne kroki, bo na nic zdało się jakiekolwiek wcześniejsze postulowanie, bo zmian w tym kierunku jak nie było tak nie ma, a jakieś przebąkiwania zadufańców mało mnie interesują - dlatego liczę na merytoryczną dyskusję. Nie może być tak, że banda rozwydrzonych małolatów wparowuje i robi to na co w danej chwili ma żywną ochotę, a administracja w popłochu podejmuje decyzję aby ten dodatek wyłączyć - dodatek, z którego nota bene zdecydowana większość użytkowników korzystała w sposób należyty - wymieniając się opiniami, udzielając mniej skomplikowanych porad, dyskutując na tematy błahe, czy choćby strofując tych mniej rozgarniętych ;) Bez szukania zwad, bo to jak już wielokrotnie przerabialiśmy, jest gestią gimbery. Dlaczego banda wczasowiczów po raz któryś zdołała zatrząść forumkiem, a oberwali na tym wszyscy? Ile jeszcze takich akcji potrzeba, ażeby zacząć zwalczać tych pajaców w zarodku, zamiast w taki czy inny sposób karać całą społeczność, narażając się przy okazji na jeszcze większy SPAM w działach tematycznych. Piszę tak, bo wiem że tu już nie chodzi o kwestie z serwerem związane, bo przyczyną tego stanu rzeczy jest chyba tylko i wyłącznie opieszałość, bo w tej chwili nie ma żadnych racjonalnych przesłanek do tego ażeby SB był nieaktywny ;)

 

Ankieta absolutnie nie-tendencyjna ;> Wszelkie uwagi, SZCZEGÓLNIE mile widziane ;) Piszcie śmiało w tym wątku, jeśli ktoś ma jakieś obiekcje czy cokolwiek.



#2 Smilodon

Smilodon

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 007 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 01:49

Jestem za, problem jest w tym że nowi użytkownicy wstawiali na nim linki do swojego tematu z dopiskiem pilne, pomóż itp. SB powinien być dostępny dla użytkowników powyżej jakiejś ilości postów :) 

 

Drugą rzeczą jest to że jak SB wróci to najdłuższy odejdzie w zapomnienie :P 



#3 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 01:51

SB dobra opcja, ale jeszcze lepszą jest blokowanie ludzi, którzy zamiast pisać tematy piszą na sb oraz linkują swoje wątki. Czemu? Ażeby forum nie umarło, bo wszystko na sb sie wysypie, a linki czemu nie? Bo będzie zbędny spam, który spowoduje, że nie będziemy w stanie sobie podyskutować. SB jest właśnie od dyskusji, a nie od rozwiązywania problemów innych userów itp.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#4 Finkregh

Finkregh

    Ortalionowy Paladyn

  • Moderator
  • 1 393 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 02:05

Mi to wsio czy jest czy nie. Jednak jak już będzie to niech będzie od X postów by odfiltrować reklamowy spam. 


1j23-=401y251ph42=


#5 Leszek1975

Leszek1975

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 606 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 02:21

Jak najbardziej Dszeffko  ale bedac na forum aktywnym w danym czasie nie odpiszesz nie pomozesz komus komu akurat w tej chwili jest potrzebna pomoc a Ty jej mozesz udzieli,przy zalozeniu iz jest to krotkie zwiezle pytanie oraz krotka zwiezla odpowiedz?

SB zostalo zamkniete przez czyjes wygurowane ambicje podpieracjace sie regulaminem ktorego mozna lub nie mozna bylo zestawic z dana sytuacja w czasie tzn zabawa na SB az dwoch osob puszczajacych(moja osoba oraz matti)sobie linki muza z YT,nie posylajacych adresy w spoilerach (ach jak ten SB byl zapchany ludzie drzwiami i oknami sie do niego garneli),ale oczywiscie pokaz mi czlowieka znajde paragraf ciekawe iz ostanimy czasy SB osob kozystajacych z SB oraz bawiacych sie w taki,ten sposob bylo moze az 5 sztukofff,gdzie ostani czas byl i to zostalo przytoczone i zignorowane jako argument ruch sieciowy na SB od godz 23 do 8 nastepnego dnia rownal sie brakiem ruchu na SB ale oczywiscie puszczenie linku bez spoilera innym nie kozystajacym z SB a bedacym moderatorami przeszkadzalo



#6 Lemmy

Lemmy

    Mniemanolog

  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 02:27

Moim skromnym zdaniem dostęp do shoutboxa powinien być zależny od stażu na forum,a nie od ilości postów,które nie są prawie żadnym wyznacznikiem w tej kwestii.Wielu "starych" i porządnych użytkowników ma małą ilość postów na liczniku,a czasami by chcieli coś wtrącić na "czacie" .

Użytkownik Lemmy edytował ten post 19 sierpnia 2015 - 02:30

ASRock H97 Pro4|i5 4690|GTX970 100ME|Crucial Ballistix 2x8GB 1600|WD10EZEX|CX500|Z9 U3|Macho120 Rev.A|8.1 64bit|Iiyama GE2488HS

#7 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 02:55

Jak najbardziej Dszeffko  ale bedac na forum aktywnym w danym czasie nie odpiszesz nie pomozesz komus komu akurat w tej chwili jest potrzebna pomoc a Ty jej mozesz udzieli,przy zalozeniu iz jest to krotkie zwiezle pytanie oraz krotka zwiezla odpowiedz?

SB zostalo zamkniete przez czyjes wygurowane ambicje podpieracjace sie regulaminem ktorego mozna lub nie mozna bylo zestawic z dana sytuacja w czasie tzn zabawa na SB az dwoch osob puszczajacych(moja osoba oraz matti)sobie linki muza z YT,nie posylajacych adresy w spoilerach (ach jak ten SB byl zapchany ludzie drzwiami i oknami sie do niego garneli),ale oczywiscie pokaz mi czlowieka znajde paragraf ciekawe iz ostanimy czasy SB osob kozystajacych z SB oraz bawiacych sie w taki,ten sposob bylo moze az 5 sztukofff,gdzie ostani czas byl i to zostalo przytoczone i zignorowane jako argument ruch sieciowy na SB od godz 23 do 8 nastepnego dnia rownal sie brakiem ruchu na SB ale oczywiscie puszczenie linku bez spoilera innym nie kozystajacym z SB a bedacym moderatorami przeszkadzalo

W dalszym ciągu podtrzymuje - SB nie jest zastępstwem pomocy w temacie. Cierpliwość po 1, po 2 przeglądam tematy cały czas.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#8 SMX

SMX

    Aktywny

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 03:14

Drugą rzeczą jest to że jak SB wróci to najdłuższy odejdzie w zapomnienie :P

Nie odejdzie, nie nie. Raczej zyska na przejrzystości.

 

 

SB dobra opcja, ale jeszcze lepszą jest blokowanie ludzi, którzy zamiast pisać tematy piszą na sb oraz linkują swoje wątki. Czemu? Ażeby forum nie umarło, bo wszystko na sb sie wysypie, a linki czemu nie? Bo będzie zbędny spam, który spowoduje, że nie będziemy w stanie sobie podyskutować. SB jest właśnie od dyskusji, a nie od rozwiązywania problemów innych userów itp.

Tutaj racja. Dla linkujących - recydywistów krótki banik, bez wdawania się w jakieś zbędne dyskusje, zgodnie z regulaminem (którego zredagowania specjalnie na potrzeby SB mógłbym się podjąć, jeśli dojdziemy tu do jakiegoś konsensusu) tylko czasowy banik na otrzeźwienie (przez panel) ;)

 

 

Moim skromnym zdaniem dostęp do shoutboxa powinien być zależny od stażu na forum,a nie od ilości postów,które nie są prawie żadnym wyznacznikiem w tej kwestii.Wielu "starych" i porządnych użytkowników ma małą ilość postów na liczniku,a czasami by chcieli coś wtrącić na "czacie" .

 

Bardzo słusznie, pozostaje tylko kwestia dokładnego ustalenia forumowego stażu, tak ażeby to nie odstraszało to raz, a pozwoliło odsiać tych co bardziej natrętnych frustratów. Tutaj osobiście popieram w całej rozciągłości.


Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony

Wolna strefaO wszystkimWolna strefaWszystko o forum

#9 MarcinM90

MarcinM90

    Umiem komputer

  • Użytkownik
  • 3 497 postów

Napisano 19 sierpnia 2015 - 05:44

Może jest możliwość żeby zablokować na sb wklejanie linków. Jak ktoś chce coś ważnego podesłać to może to zrobić w najdłuższym, więcej osób to zobaczy.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
i5 4690K 4.2GHz / NH-D14 / Asus Strix GTX970 4GB / RAM 8GB / HDD 1TB / SSD 128GB / RM 650W / W10 Pro
HyperX CloudII / Sinn7 MPod / SS Rival / Cougar 450K / HyperX FURY / BENQ BL2410PT + Acer V243HL / Roccat Apuri
RECENZJE, TESTY, ROZPAKOWANIA --> YouTube

 


#10 Tatry13

Tatry13

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 471 postów

Napisano 20 sierpnia 2015 - 09:53

I ,żeby moderatorzy coś częściej banowali na shoutboxie za bezsensowne posty typu "Proszę pomóżcie" ( Link ) I do tego milion pytań o to co w temacie 


CPU: Athlon II x4 640  Cooler: SilentiumPC Fortis 2+Sigma Pro   MOBO: Asrock 980DE3/U3S3 GPU: Msi R9 270 TF4 1150/1400mhz 1.225v   RAM: A-Data 8gb 1600Mhz  HDD: Seagate 500gb {ST3500413AS} HDDv2 Seagate 500gb {ST500LT012} PSU: Tacens Mars GAMING ( WOW :P ) Mp600 CASE: Zalman Z3

 

 

Najpopularniejsze obrazy ISO WINDOWS : http://baseiso.ucoz.pl/


#11 kaszub1136

kaszub1136

    Gnębiciel gimbusów

  • Główny Moderator
  • 1 079 postów

Napisano 20 sierpnia 2015 - 02:06

Prawda jest taka, że do spamowania iest najdłuższy. Nad sb trudno zapanować bo ilość bezsensownych postów często przekracza możliwości moderacji. Kolejnym powodem jest obciążenie serwera generowane przez ogromną ilość zapytań do bazy.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

PC: MSI X99 GODLIKE GAMING || I7-6800K + Be Quiet! Dark Rock PRO 3 || 16GB DDR4 || MSI GTX 980 Ti GAMING 6GB || Samsung 950 Pro 256GB || Crucial MX100+MX200+MX300 1031GB || Be Quiet! Dark Base 700 || BitFenix Formula 750W 80+ Gold

Work: Dell Latitude 7390 || Intel I5-8250U || 16GB DDR4 || Samsung 950 Pro 256GB || 13,3 FHD

MAC: Apple MacBook Air MD760PL/A || i5-4250U HD5000 || 4GB DRR3 || 128 GB SSD PCIe || 13,3" WXGA+
Ultrabook: Asus S46CA || I3-3217U HD4000 || 4GB DDR3 || Plextor M6V 256GB + 24GB SSD || 14' WXGA
Serwer: Gigabyte GA-J1900N-D3V || NAS: Qnap TS-228 || HTPC: Asrock AD2550B-ITX


#12 Tatry13

Tatry13

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 471 postów

Napisano 20 sierpnia 2015 - 05:46

Prawda jest taka, że do spamowania iest najdłuższy. Nad sb trudno zapanować bo ilość bezsensownych postów często przekracza możliwości moderacji. Kolejnym powodem jest obciążenie serwera generowane przez ogromną ilość zapytań do bazy.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Czyli nie ma szans na powrót SB ? 


CPU: Athlon II x4 640  Cooler: SilentiumPC Fortis 2+Sigma Pro   MOBO: Asrock 980DE3/U3S3 GPU: Msi R9 270 TF4 1150/1400mhz 1.225v   RAM: A-Data 8gb 1600Mhz  HDD: Seagate 500gb {ST3500413AS} HDDv2 Seagate 500gb {ST500LT012} PSU: Tacens Mars GAMING ( WOW :P ) Mp600 CASE: Zalman Z3

 

 

Najpopularniejsze obrazy ISO WINDOWS : http://baseiso.ucoz.pl/


#13 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 20 sierpnia 2015 - 06:01

Też macie problemy z tym SB.. zrobić regulamin kto się nie dostosuje banować i tyle. Jeszcze nigdzie na forum nie spotkałem się z takim problemem.



#14 Szubrawiec

Szubrawiec

    Szalony Naukowiec

  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 20 sierpnia 2015 - 07:12

Jakoś argument że na soutbox pojawiają się posty typu : pomocy http://forum.itpc.net.pl/topic..... do mnie nie podchodzi , ten proceder przeniósł się na " co teraz myślisz " i większość ma gdzieś proszenie w temacie najdłuższy skoro jest co teraz myślisz ... a więc niczego usunięcie soutboxa nie wniosło w tej sprawie .


服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#15 bl4d3pl

bl4d3pl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 387 postów

Napisano 20 sierpnia 2015 - 07:40

Szubrawiec dobrze mówi, przeszło z "Shoutboxa" na "Co teraz myślisz" i jakoś nikomu to nie przeszkadza.
Dobrze, że jeszcze można tematy zakładać i posty pisać :D


Użytkownik bl4d3pl edytował ten post 20 sierpnia 2015 - 07:43


#16 Kal-el

Kal-el

    Dużo pisze

  • Moderator
  • 511 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 09:26

Jak na shoutboxie mieliby przestrzegać jakiegoś regulaminu jak na forum nie potrafią? Najpierw trzeba egzekwować przestrzeganie regulaminu na forum, zrobić na nim porządek bo dużo zbędnych wątków jest tworzonych. Zamiast ciągnąć temat to tworzy się kolejne - bez sensu. 

 

Najdłuższy pełni role shoutboxa na forum i nie widze sensu wracać do shoutboxa - poza tym to jest forum a nie jakiś chat nastolatek. 



#17 Bakak

Bakak

    Tearingnator ;)

  • Ekspert
  • 2 435 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 10:07

SB to rynsztok, w który spuszczają się wszyscy frustraci z tego forum. Gdy był dostępny szerzyły się na nim, chamstwo, kłótnie i oszczerstwa, przeciw którym ciężko było się bronić jeśli nie siedziało się na SB non toper.

Uważam, że jest to zły pomysł! 


Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

 

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //


#18 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 12:35

SB to rynsztok, w który spuszczają się wszyscy frustraci z tego forum. Gdy był dostępny szerzyły się na nim, chamstwo, kłótnie i oszczerstwa, przeciw którym ciężko było się bronić jeśli nie siedziało się na SB non toper.

Uważam, że jest to zły pomysł! 

Ja także dałem na nie i popieram przedmówcę w całej rozciągłości.

Jedno z czym kojarzy mi się SB to stek wulgaryzmów pisanych przez sfrustrowanego Lesia w jakimś bliżej nie określonym dialekcie śląskim.  


Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#19 Bakak

Bakak

    Tearingnator ;)

  • Ekspert
  • 2 435 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 01:50

Ja także dałem na nie i popieram przedmówcę w całej rozciągłości.
Jedno z czym kojarzy mi się SB to stek wulgaryzmów pisanych przez sfrustrowanego Lesia w jakimś bliżej nie określonym dialekcie śląskim.

przynajmniej w jednej rzeczy sie zgadzamy :P

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

 

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //


#20 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 01:52

przynajmniej w jednej rzeczy sie zgadzamy :P

I dobrze bo IMO SB na tym forum siało patologię.


Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#21 PiotrQ

PiotrQ

    AS Monaco FC

  • Użytkownik
  • 2 129 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 03:12

Szczerze to ja nie zwróciłem uwagi że SB zniknął :)
Teoria jest wtedy gdy wszystko wiemy, a nic nie działa.
Praktyka jest wtedy gdy nic nie wiemy, a wszystko działa.
A tera połączmy teorie z praktyką. Nic nie wiemy i nic nie działa.

#22 Czerwony

Czerwony

    https://ls-rp.net/profile/143618-expandera/

  • Moderator
  • 263 postów

Napisano 21 sierpnia 2015 - 04:05

Shoutbox niepotrzebny, niech sczeźnie.



#23 Furiousq

Furiousq

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 sierpnia 2015 - 01:57

Ja też jestem na nie... 
Jak komuś brakuje czatu może powinien się udać na WP czy inny Onet.

 

Pozdrawiam


Użytkownik Furiousq edytował ten post 23 sierpnia 2015 - 01:59

4247258230.png


#24 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 23 sierpnia 2015 - 11:59

Ja jestem też całkowicie na nie.

Niby jest ten shout działa niby jak trzeba. Problem jest taki, że ludzie zadają 90% pytań właśnie w shoutbox'ie, a działy tematyczne forum zaczynają stopniowo umierać. 

W tym momencie forum przestaje nim być forum, a zamienia się bardziej w jakiś czat. 


Użytkownik Green-Ivan edytował ten post 23 sierpnia 2015 - 11:59

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#25 Szubrawiec

Szubrawiec

    Szalony Naukowiec

  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 12:21

to możne na tej zasadzie że włączyć soutbox ale kto nie chce go czytać to dać możliwość jego ukrycia i tyle


服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#26 Bakak

Bakak

    Tearingnator ;)

  • Ekspert
  • 2 435 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 01:15

Nie!


wydrapane za pomocą MS Lumia 625

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

 

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //


#27 Leszek1975

Leszek1975

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 606 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 07:00

Ja także dałem na nie i popieram przedmówcę w całej rozciągłości.

Jedno z czym kojarzy mi się SB to stek wulgaryzmów pisanych przez sfrustrowanego Lesia w jakimś bliżej nie określonym dialekcie śląskim.  

Jedyne z czym Ty mi sie kojarzysz to z Twoim niskim rocznym dochodem(patrzac przez pryzmat wypowiedzi) oraz tokiem rozumowania niedoczytania,niezrozumienia gdzie niejednokrotnie udowadnial Ci to Rebeliant oraz Bakak(zmysly u czlowieka sa indywidualne smak,wech,sluch,wzrok itp) gdzie czlowiek ma mozliwosc kupienia sobie czegos za ciezko zarobione pieniadze,ale Tobie to przeszkadzalo bo .... wie dlaczego widocznie tylko uznajesz to co tanie.

Ciekawe iz niejednokrotnie umialem sobie porozmawiac z gtxxorem,smx innymi nawet z Bakakiem umielismy sobie wyjechac od ...uji i bylo git ale Twoj punkt widzenia to Twoj punkt,meritum bardzo dobrze Cie okreslil Rebeliant natomiast co do gwary slaskie nieuku to tu masz jeden link jak gwara moze byc popularna,

http://innpoland.pl/...iat-technologii

http://silesiana.rep...sia.com/#geneza

tutaj mozesz sie poduczyc od kiedy co i jak powstalo  zapewne w internecie znajdziesz inne informacje na temat jak to nazwales "blizej nie okreslonym dialekcie slaskim"

SB zawsze sie kojazyl z jajami i puszczana muza oraz luzna rozmowa,niestety Ty nic do SB swoja osoba nie wniosles i zapewne masz taki sam punkt widzenia z swej strony o mnie tylko tyle iz ja to mam w dupie:heart:  mua

PS.

A tak moze jeszcze o ile mozna z zapytaniem  czy swego czasy moderator Xardunek dal sobie bana oraz koledze Toxikowi gdzie na SB bawili sie w najlepsze puszczajac po kilkadziesiat pustych spoilerow w spoilerach ?? jakos nie zauwazylem ale swietnie sie bawili zapychajac SB


Użytkownik Leszek1975 edytował ten post 24 sierpnia 2015 - 07:02


#28 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 08:41

Jedyne z czym Ty mi sie kojarzysz to z Twoim niskim rocznym dochodem(patrzac przez pryzmat wypowiedzi) oraz tokiem rozumowania niedoczytania,niezrozumienia gdzie niejednokrotnie udowadnial Ci to Rebeliant oraz Bakak(zmysly u czlowieka sa indywidualne smak,wech,sluch,wzrok itp) gdzie czlowiek ma mozliwosc kupienia sobie czegos za ciezko zarobione pieniadze,ale Tobie to przeszkadzalo bo .... wie dlaczego widocznie tylko uznajesz to co tanie.

Ciekawe iz niejednokrotnie umialem sobie porozmawiac z gtxxorem,smx innymi nawet z Bakakiem umielismy sobie wyjechac od ...uji i bylo git ale Twoj punkt widzenia to Twoj punkt,meritum bardzo dobrze Cie okreslil Rebeliant natomiast co do gwary slaskie nieuku to tu masz jeden link jak gwara moze byc popularna,

http://innpoland.pl/...iat-technologii

http://silesiana.rep...sia.com/#geneza

tutaj mozesz sie poduczyc od kiedy co i jak powstalo  zapewne w internecie znajdziesz inne informacje na temat jak to nazwales "blizej nie okreslonym dialekcie slaskim"

SB zawsze sie kojazyl z jajami i puszczana muza oraz luzna rozmowa,niestety Ty nic do SB swoja osoba nie wniosles i zapewne masz taki sam punkt widzenia z swej strony o mnie tylko tyle iz ja to mam w dupie:heart:  mua

PS.

A tak moze jeszcze o ile mozna z zapytaniem  czy swego czasy moderator Xardunek dal sobie bana oraz koledze Toxikowi gdzie na SB bawili sie w najlepsze puszczajac po kilkadziesiat pustych spoilerow w spoilerach ?? jakos nie zauwazylem ale swietnie sie bawili zapychajac SB

Ty umiałeś z kimś porozmawiać ? Ty człowieku jednego zdania nie potrafisz złożyć do kupy tak była dało się to zrozumieć. Pamiętam kulturalne rozmowy z tobą na TS-ie, które kończyły się najczęściej stekiem wyzwisk pod adresem Bakaka, Toxika, moim i innych bo mieli na dany temat odmienne zdanie. Dziwnie jakoś przestałeś nagle tam bywać - może wyjaśnij nam dlaczego Panie rozmowny ?

Z Xxorkiem pogadać powiadasz, tak wiem czasem potrafisz do niego zadzwonić z pytaniem i płaczem Panie pomóż bo NIC nie ogarniam lub nie wiem co kupić. To akurat nie dziwi, że nie wiesz o niczym co z IT związane i bez cudzej pomocy nie jesteś w stanie kupić podkładki pod mysz (zdarza się najlepszym:facepalm:). Natomiast co do mojej skromnej osoby masz po raz kolejny mega ból dupy. Po raz kolejny odpiszę ci, że jeszcze nie głoduję i jakoś daje radę.

Jeśli chcesz coś więcej się dowiedzieć o mojej egzystencji na tym świecie lub masz jeszcze jakiś problem związany ze mną zapraszam na TS-a. Bywam tam wieczorami często więc będzie nam się miło gaworzyło Lesiu. Jakbyś nie wiedział jak tam wejść kolnij do Xxora to Ci wytłumaczy :szczerbol: 

9cf89ad200bae.jpg


Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#29 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 08:57

Od śląska to mi się odczep gościu.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#30 Bakak

Bakak

    Tearingnator ;)

  • Ekspert
  • 2 435 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 08:58

OMG, dajcie se po razie w realu i może będzie spokój :P

Niepotrzebne wojny Polaka z Polakiem :/

Ślązak, Kaszub, Pomorzanin, Mazowszanin itd. to jeden naród. Nie ma co się wyzywać od przynależności regionalnej.

Użytkownik Bakak edytował ten post 24 sierpnia 2015 - 09:00

Video Recenzje na YouTube - Bakak HCGaming :D

 

// i7 6700K @4,6GHz // Raven Okeanos // Gainward GTX 1060 6GB // ASRock Z170 Extreme4 // Kingston Fury 2x8GB 2400MHz CL15 // Cricial MX200 SSD 250GB // Seagate 1T // Phantek Enthoo Pro M // SPC Supremo M1 700W // Benq XL2411Z //


#31 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:04

Od śląska to mi się odczep gościu.

Nie mam nic do śląska gościu. Nie załapałeś intencji to twój problem.


Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#32 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:17

Intencje są takie, że bełkoczesz coś o dialekcie śląskim, a co za tym idzie doczepiłeś się części naszej kultury.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#33 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:23

Intencje są takie, że bełkoczesz coś o dialekcie śląskim, a co za tym idzie doczepiłeś się części naszej kultury.

Nie bełkocze a piszę gościu. Z Bakakiem ci nie starczyło ? Szukasz dalej szczęścia z innymi.

O kulturę tu chodzi faktycznie tyle, że jednego osobnika.

Nie wcinaj się między wódkę a zakąskę gościu.


Użytkownik omar2033 edytował ten post 24 sierpnia 2015 - 09:25

Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#34 Leszek1975

Leszek1975

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 606 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:24

Ty umiałeś z kimś porozmawiać ? Ty człowieku jednego zdania nie potrafisz złożyć do kupy tak była dało się to zrozumieć. Pamiętam kulturalne rozmowy z tobą na TS-ie, które kończyły się najczęściej stekiem wyzwisk pod adresem Bakaka, Toxika, moim i innych bo mieli na dany temat odmienne zdanie. Dziwnie jakoś przestałeś nagle tam bywać - może wyjaśnij nam dlaczego Panie rozmowny ?

Z Xxorkiem pogadać powiadasz, tak wiem czasem potrafisz do niego zadzwonić z pytaniem i płaczem Panie pomóż bo NIC nie ogarniam lub nie wiem co kupić. To akurat nie dziwi, że nie wiesz o niczym co z IT związane i bez cudzej pomocy nie jesteś w stanie kupić podkładki pod mysz (zdarza się najlepszym:facepalm:). Natomiast co do mojej skromnej osoby masz po raz kolejny mega ból dupy. Po raz kolejny odpiszę ci, że jeszcze nie głoduję i jakoś daje radę.

Jeśli chcesz coś więcej się dowiedzieć o mojej egzystencji na tym świecie lub masz jeszcze jakiś problem związany ze mną zapraszam na TS-a. Bywam tam wieczorami często więc będzie nam się miło gaworzyło Lesiu. Jakbyś nie wiedział jak tam wejść kolnij do Xxora to Ci wytłumaczy :szczerbol:

9cf89ad200bae.jpg

Tez Cie kocham nic innego nie przychodzi mi na mysli w dalszym ciagu jak to w tej pokreconej muzie bylo betonem o groch



#35 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:27

Tez Cie kocham nic innego nie przychodzi mi na mysli w dalszym ciagu jak to w tej pokreconej muzie bylo betonem o groch

Nic z tego nie kumam - jak chcesz dalej konwersować zapodaj tutaj jakiś translator lub wejdź na TS-a - pogaworzymy sobie jak za dawnych lat.


Użytkownik omar2033 edytował ten post 24 sierpnia 2015 - 09:31

Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#36 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:38

Nie bełkocze a piszę gościu. Z Bakakiem ci nie starczyło ? Szukasz dalej szczęścia z innymi.

O kulturę tu chodzi faktycznie tyle, że jednego osobnika.

Nie wcinaj się między wódkę a zakąskę gościu.

Nie wystarczyło bo nie zrobił na mnie najmniejszego wrażenia :) Zrzuć z tonu, bo sie ośmieszasz, a wasze personalne zatargi mnie nie obchodzą. Idźcie sobie na pw, a od śląska wara jak już raz wspomniałem.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#37 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:42

Nie wystarczyło bo nie zrobił na mnie najmniejszego wrażenia :) Zrzuć z tonu, bo sie ośmieszasz, a wasze personalne zatargi mnie nie obchodzą. Idźcie sobie na pw, a od śląska wara jak już raz wspomniałem.

Masz coś więcej do napisania wal na PW, jak nie to kulturalnie WON bo widać normalnie nie dociera. Dyskusję z tobą uznaje za zakończoną. 


Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#38 Dszeffko

Dszeffko

    Bo tak.

  • Moderator
  • 2 590 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:46

Won możesz wołać do kolegów na podwórku. Przestań sie miotać i tyle wystarczy. Nie obchodzi mnie co tam sobie bełkoczesz o innym userze, forum publiczne to nie miejsce na takie zabawy. Następne posty będe reportował do bólu aż któryś władny się zajmie tym burdele, który niewątpliwie tworzysz.


Znudzony światem wyruszam w kosmos.


#39 omar2033

omar2033

    Jedyny rzetelny recenzent kart Nvidia

  • Użytkownik
  • 806 postów

Napisano 24 sierpnia 2015 - 09:49

Won możesz wołać do kolegów na podwórku. Przestań sie miotać i tyle wystarczy. Nie obchodzi mnie co tam sobie bełkoczesz o innym userze, forum publiczne to nie miejsce na takie zabawy. Następne posty będe reportował do bólu aż któryś władny się zajmie tym burdele, który niewątpliwie tworzysz.

Tłumaczyłem spokojnie i grzecznie: ja piszę nie bełkoczę.  


Pasjonat produktów SilentiumPC :przytul:


#40 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 25 sierpnia 2015 - 04:16

Shoutbox był wcześniej, potem został usunięty.Musiał być przecież jakiś powód.Moim zdaniem "Najdłuższy" wystarczy w zupełności, a jak ktoś chce sobie pogadać to jest przecież TS3.Wymówki typu, że ktoś nie ma mikrofonu to słaba wymówka bo takie cudo kosztuje 5, 10, 20zł?



#41 Szubrawiec

Szubrawiec

    Szalony Naukowiec

  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 25 sierpnia 2015 - 08:11

ale jak narazie wyniki ankiety są jak najbardziej pozytywne :)


服が変わるのは意味あるの?最善ですitpc.net.pl.良いはありません。. 黒と白の321 、彼は王の王であります

#42 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 25 sierpnia 2015 - 08:50

SMX - Jako moderator jest dla mnie sprawą oczywistą,ze takie rzeczy powinieneś przedyskutować najpierw z administracja w pokoju obrad - jakoś nie widzę Twoich postulatów w tym dziale na temat SB ??

W tym momencie to ty rozpętujesz kolejna zadymę przy czym oczerniasz jeszcze administracje.

SB został zamknięty bo niestety wielu użytkowników nie potrafiło się zachować jak należy a chaos jaki tam panował ciężko jest opisać.

 

 

Temat na razie zamykam a z Tobą będę rozmawiał w pokoju obrad !


Wiadomość wygenerowana automatycznie



Temat został Zamknięty przez moderatora.


Powód: do zatwioerdzenia


Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół ITPC.NET.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL