Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Stopki Dla Forumowiczów

Stopki / Sygnaturki

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szeregowy

Szeregowy

    I <3 PC

  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 01 października 2014 - 06:08

Witam, jako iż stare tematy z Sygnaturkami / Stopkami dla Forumowiczów umarły, a nie chce ich odkopywać, ponieważ najzwyczajniej w świecie autorzy nie odpisują tam zakładam własny temat, w którym to w wolnym czasie będę robił Dla was Sygnaturki / Stopki, na którym będą znajdować się opisy waszych Maszynek.

 

Pozwole sobię zapożyczyć Schemat @Toniak52

 

 

Wzór :
1.Sprzęt :
CPU -
GPU -
RAM -
MOBO -
HDD -
SSD -
PSU -
CASE -
COOLER CPU -
 

2. Kolory i Wymiary + jak ktoś chcę jakieś logo lub postać (np. z Anime) w tle To proszem podać, fajnie jakby osoba która chciałaby jakąś postać z anime, podesłała też render który jej się podoba. Jak wiadomo ja nie wiem co się wam może podobać, a co nie.

 

 

Przykładowe moje prace:

Spoiler

 

P.S Prosze się cudów też nie spodziewać, jestem najzwyklejszym amatorem, który robi to z pasji, hobby i czystego zainteresowania, działam wg. prostych tutoriali, których nawet zapamiętać nie potrafię :D

Prace będę robił w czasie wolnym od nauki jak i szkoły :)


Użytkownik Szeregowy edytował ten post 01 października 2014 - 06:58


#2 MarcinM90

MarcinM90

    Umiem komputer

  • Użytkownik
  • 3 497 postów

Napisano 01 października 2014 - 07:12

Inne prace także wykonujesz?

Wysłane za pomocą ciężarówki UPS
i5 4690K 4.2GHz / NH-D14 / Asus Strix GTX970 4GB / RAM 8GB / HDD 1TB / SSD 128GB / RM 650W / W10 Pro
HyperX CloudII / Sinn7 MPod / SS Rival / Cougar 450K / HyperX FURY / BENQ BL2410PT + Acer V243HL / Roccat Apuri
RECENZJE, TESTY, ROZPAKOWANIA --> YouTube

 


#3 Szeregowy

Szeregowy

    I <3 PC

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 01 października 2014 - 07:58

Inne prace także wykonujesz?

Wysłane za pomocą ciężarówki UPS

Staram się robić to co umiem, przeważnie sygnatury, avatary, czasem tapety się zdarzą. Chce spróbować swoich sił w czymś (względem graficznym) prostym, a ładnym ale to wymaga bardziej profesjonalnych umiejętności. Ja swoje prace robie programem GIMP, ze względu na to że jest darmowy.


Użytkownik Szeregowy edytował ten post 01 października 2014 - 08:01




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL