Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

jakie temperatury są akceptowalne dla karty graficznej msi gtx 1070 gaming x?


Najlepsza odpowiedź Gustawpl , 18 grudnia 2016 - 10:05

Przy Gaming X żebyś nie wiem co robił (poza fizycznym zatrzymaniem wentyli i dłubaniem przy niej), nie jesteś w stanie przegrzać karty (a pewnie także z tym nie dałaby się tak łatwo).

Podam przykład na swojej 1060 od tego samego producenta a to przecież ta sama technologia. Przy 45 stopniach mogę ją kręcić ponad 2000Mhz. Przy takich samych ustawieniach podkręcenia, temperatura rośnie i przy 55 stopniach to już 19xx Mhz, przy 60 karta pracuje już z 1897Mhz i nie pójdzie dalej żebym nie wiem co robił. Więcej niż 67 stopni nie udało mi się jej nagrzać.

Karta jak już napisał HAL, zacznie zbijać taktowania poniżej wartości domyślnych producenta powyżej temperatury 80 stopni.

75 stopni to jak na tą kartę dość wysoko, ale cały czas w normie. To w końcu sporo mocniejsza konstrukcja niż 1060. Przypuszczam jednak, że lepszy przeciąg w budzie załatwi sprawę (o ile oczywiście nie masz 30 stopni w pomieszczeniu)

Przejdź do postu


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Serkezar

Serkezar

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 17 grudnia 2016 - 09:18

Witam podczas grania moja karta msi gtx 1070 gaming x osiąga temperaturę 75 stopni, i mam pytanie do was czy to są normalne temperatury tej karty w stresie ?



#2 HAL900

HAL900

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 4 928 postów

Napisano 17 grudnia 2016 - 09:43

Do 75 stopni sa normalne .Trotling zacznie sie od 83



#3 Gustawpl

Gustawpl

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 231 postów

Napisano 18 grudnia 2016 - 10:05   Najlepsza odpowiedź

Przy Gaming X żebyś nie wiem co robił (poza fizycznym zatrzymaniem wentyli i dłubaniem przy niej), nie jesteś w stanie przegrzać karty (a pewnie także z tym nie dałaby się tak łatwo).

Podam przykład na swojej 1060 od tego samego producenta a to przecież ta sama technologia. Przy 45 stopniach mogę ją kręcić ponad 2000Mhz. Przy takich samych ustawieniach podkręcenia, temperatura rośnie i przy 55 stopniach to już 19xx Mhz, przy 60 karta pracuje już z 1897Mhz i nie pójdzie dalej żebym nie wiem co robił. Więcej niż 67 stopni nie udało mi się jej nagrzać.

Karta jak już napisał HAL, zacznie zbijać taktowania poniżej wartości domyślnych producenta powyżej temperatury 80 stopni.

75 stopni to jak na tą kartę dość wysoko, ale cały czas w normie. To w końcu sporo mocniejsza konstrukcja niż 1060. Przypuszczam jednak, że lepszy przeciąg w budzie załatwi sprawę (o ile oczywiście nie masz 30 stopni w pomieszczeniu)


Użytkownik Gustawpl edytował ten post 18 grudnia 2016 - 10:08




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL