Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Dysk ssd 250zł


Najlepsza odpowiedź SMX , 17 stycznia 2016 - 03:38

To jakaś zupełna nowość na rynku, ciężko o jakieś rzeczowe recenzje tego tak u nas, jak i za granicą. Osobiście nie mam zdania, choć zamiast brać w ciemno - doplacilbym te 25zł do rzeczonego "limitu" i przygarnął Plextora - to najszybszy / sprawdzony nośnik w tej klasie SSD. Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snaqu

Snaqu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 17 stycznia 2016 - 03:18

Jaki polecacie dysk ssd na system i kilka gier, co sądzicie o tym? http://www.x-kom.pl/...r-business.html



#2 SMX

SMX

    Aktywny

  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 17 stycznia 2016 - 03:28

Bierz Plexa M6S - najrozsadniejsza opcja.

#3 Snaqu

Snaqu

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 17 stycznia 2016 - 03:32

Jakieś opinie o tym samsungu?



#4 SMX

SMX

    Aktywny

  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 17 stycznia 2016 - 03:38   Najlepsza odpowiedź

To jakaś zupełna nowość na rynku, ciężko o jakieś rzeczowe recenzje tego tak u nas, jak i za granicą. Osobiście nie mam zdania, choć zamiast brać w ciemno - doplacilbym te 25zł do rzeczonego "limitu" i przygarnął Plextora - to najszybszy / sprawdzony nośnik w tej klasie SSD.

Użytkownik SMX edytował ten post 17 stycznia 2016 - 03:40


#5 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6 866 postów

Napisano 17 stycznia 2016 - 03:40

3d V-NAND to samsung chyba pierwszy raz wprowadza, nie? Do tego nowy kontroler MFX tez mnie ciekawi, a jak to bywalo wczesniej chyba kazdy wie, na poczatku byly jakies awarie, bledy z firmware itp. Jednak rowniez zaproponuje Plextora m6v lub A-Data sp920, a najlepiej dorzucic groszem do sprawdzonego m6s jak radzi SMX


Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 


#6 SMX

SMX

    Aktywny

  • Użytkownik
  • 2 748 postów

Napisano 17 stycznia 2016 - 03:50

Samsung CTF zaimplementował już przy okazji premiery poprzedniego flagowca tj. 850PRO, teraz to już całkowicie sprawdzony patent. Z kolei MFX nic znaczącego nie wprowadza, bo to jedynie lekka modyfikacja znanego i dobrze przyjętego MEXa. Nawiasem mówiąc, tregedii z Samsungiem co by to nie było nie będzie - ale ja tam dopóki nie zobaczę testów tego raczej bym sobie oszczedził zakupu ;)

#7 johnieemeister

johnieemeister

    Elita

  • Mod Lokalny
  • 6 866 postów

Napisano 21 kwietnia 2016 - 10:22

Wiadomość wygenerowana automatycznie



Temat został Zamknięty przez moderatora.


Powód: Rozwiązany.


Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Zespół ITPC.NET.PL

Wpadnij do mnie na Live!

ExDpnSv.png

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL