Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Dysk twardy - Nie chce zakladac nowego tematu.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 nemek827

nemek827

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 19 lipca 2013 - 02:01

Witam. Kupilem dysk 1 TB postawilem na nim system lecz mam problem z przydzieleniem partycji. Udalo mi sie oddzielic od partycji C tylko 462 GB.
Mysle ze system zostal zaintalowany "na srodku pamieci" dysku i nie moge wiecej wyciagnac z partycji C.
Zrobilem defragmentacje 3x i za kazdym razem wyszlo ze zdefragmentowalo 0%.Przydzielam partycje po przez "zarzadzanie dyskami" w windows 7.
------------- ROZWIAZANY

Witam po raz 2.
Kupilem ten dysk na allegro i po upewnieniu sie czy sprzedajacy podal prawde o dysku wlaczylem program hd tune.
Dysk mial miac 7200rpm a ma 5900. Bufor natomiast mial byc 64 mb a pokazuje n/a.Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 Cryzys3

Cryzys3

    Brat Ramzesa

  • Użytkownik
  • 445 postów

Napisano 19 lipca 2013 - 02:50

Ja bym od skasował wszystkie partycje i od nowa wszystkie postawił zaczynając od początkowej na system np 40 GB , podczas instalowania systemu postaw tylko jedną na system a resztę przydziel w zarządzaniu dyskami . Dobrze jak byś zrobił zrzut ekranu z zarządzania dyskami

#3 nemek827

nemek827

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 19 lipca 2013 - 02:59

Ja bym od skasował wszystkie partycje i od nowa wszystkie postawił zaczynając od początkowej na system np 40 GB , podczas instalowania systemu postaw tylko jedną na system a resztę przydziel w zarządzaniu dyskami . Dobrze jak byś zrobił zrzut ekranu z zarządzania dyskami

Wlasnie rozwiazalem problem innym programem ktory przy dzieleniu przelozyl mi pliki :)
Prosze teraz o pomoc w 2 sprawie :)
Dołączona grafika

#4 Cryzys3

Cryzys3

    Brat Ramzesa

  • Użytkownik
  • 445 postów

Napisano 19 lipca 2013 - 03:10

Pobierz i zobacz w HwInfo jak pokazuje ten dysk . Albo w Biosie

#5 nemek827

nemek827

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 19 lipca 2013 - 03:11

Pobierz i zobacz w HwInfo jak pokazuje ten dysk . Albo w Biosie


Wiesz co wlasnie patrze w necie na ten dysk i on ma 5900 i 32 mb..
Juz dzwonie do sprzedajacego.........
Dołączona grafika

#6 Cryzys3

Cryzys3

    Brat Ramzesa

  • Użytkownik
  • 445 postów

Napisano 19 lipca 2013 - 03:13

Dzwoń i niech się tłumaczy . Dlatego ja dyski kupuje u sprawdzonego sprzedawcy np na Morele itp

#7 nemek827

nemek827

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 19 lipca 2013 - 03:17

Sprzedajacy stwierdzil ze doszlo do pomylki i przysia kuriera... Wiec skoro tak szybko bez wachania mi to powiedzial to pewnie wiecej ludzi w chu** robia..
i znow czekac 5 dni zeby dostac przedmiot........
Wiec wkladam stary dysk zeby komp mogl pracowac .
Dołączona grafika

#8 hierek

hierek

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 19 lipca 2013 - 03:46

Może faktycznie się pomylili i wysłali inny dysk... Jak tylko kuriera przyślą za free i wyślą dobry dysk za free to nie ma się cyzm przejmować :]

Asus R751J CPU: Intel Quad Core i7-4700HQ, 2.4GHz // Ram: 8Gb // HDD 1 Tb // GPU: NVIDIA GeForce Gt 740M // OS: WIN10





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL