Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Ogladacie anime?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
430 odpowiedzi w tym temacie

#101 karneol10

karneol10

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 248 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 07:30

Chodząca encyklopedia :D
Ale było jeszcze jakieś inne, też tam chodzili do szkoły i w pierwszym odcinku jakiś chłopak wpadł na dziewczynę i coś tam zaczęli rozmawiać etc.
Jak sobie przypomnę tytuł, to dam znać, chociaż pewnie i tak już to widziałeś, tak wgl Ivan to 100post w tym temacie, taki zaszczyt^^
Dołączona grafika

#102 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 07:40

E tam przesadzasz z tą encyklopedią po prostu lubię pogadać z ludźmi którzy podzielają moje zainteresowanie pop-kulturą Japonii.
Zaś obejrzałem parę tytułów ,a niektóre są bardzo łatwe do zapamiętania i wypowiedzenia.
edit@ Drugi tytuł to czasem nie Ladies vs Butlers!

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#103 karneol10

karneol10

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 248 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 09:20

Jeszcze nie to.
Jutro jak będę mieć trochę czasu, to poszukam tego, to co podałes ma taka trochę "dziecinną" kreskę, tamto było bardziej takie w stylu IS.
Dołączona grafika

#104 MiszczuMikołaj

MiszczuMikołaj

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 09:25

Zacząłem oglądać strike the blood a white album porzuciłem już po 1 odcinku, nie spodobał mi się. Infinite Stratos oglądam na bieżąco jak i Outbreak Company, Tokyo Ravens, Walkure Romanze, Kikou Shoujo Wa Kizutsukanai i Nagi No Asukara, pierwszy raz oglądam tyle serii O.o Czekam na 3 sezon D x D co w końcu Lola będzie się podniecać na widok Issei'a :D
CPU: AMD A8-5500M 2.1GHz
GPU: AMD Radeon HD8670M 2GB
RAM: 4GB
HDD: 750GB
ASUS X550D series

#105 karneol10

karneol10

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 248 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 09:27

Z dosyć wyrazistą postacią główną i w miarę dobrą kreską to kojarzę jeszcze
Ichiban Ushiro no Daimaou


Bingo! :D
Kurcze, chciałbym kiedyś tak ogarniać wszystkie tytuły z pamięci, ja ledwo co zapamiętuję to, co oglądam.
Dołączona grafika

#106 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 09:28

Ja mam fabułę kilku sezonów D x D zrobioną w przód i powiem że zapowiada się interesująco.
Karneol jest na to recepta no-life na pełen etat :P

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#107 MiszczuMikołaj

MiszczuMikołaj

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 10:09

Ja tylko troszkę angielską wiki D x D obczaiłem i słabo troszke mi wyszło bo angielski nie jest dobry zbyt u mnie :/
O tyle ile na filmach się domyślam o co chodzi to jak czytam coś na papierze to nic prawie nie rozumiem, tak samo jest z słuchaniem :/
CPU: AMD A8-5500M 2.1GHz
GPU: AMD Radeon HD8670M 2GB
RAM: 4GB
HDD: 750GB
ASUS X550D series

#108 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 10:12

Ja z D x D jestem raczej na bieżąco z LN.

Spoiler

ns40yz-2.png


#109 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 03 listopada 2013 - 10:30

Ja też czytam LN jak na razie czekam na przetłumaczenie 2 tomów jak nie będzie do grudnia to biorę się za angielską wersje.
Zdycham ze śmiechu przez Hajime no Ippo niektóre gagi miażdżą.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#110 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 04:29

@Green-Ivan znasz może coś w podobnego do Fullmetal Alchemist lub Avatar Legenda Aanga to chyba nie jest anime, ale coś w takich klimatach :)

PS. widze, że porządek w najdłuższym zrobiony ;P

#111 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 05:32

MiszczuMikołaj, White Album czy White Album 2? Osobiście oglądam anime przez 3 odcinki nim decyduję czy fajne. W kilku przypadkach świetne anime bym w ten sposób stracił.

Spoiler

ns40yz-2.png


#112 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 07:52

Eju jeśli lubisz tasiemce to może Fairy Tail lub One Piece.
Fajnym anime jest jeszcze Saint Seiya w szczególe to pierwsze.
Popieram Czarnego ocenić anime można dopiero po 3-4 EP bo można stracić bardzo fajne tytuły.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#113 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 08:07

Eju jeśli lubisz tasiemce to może Fairy Tail lub One Piece.
Fajnym anime jest jeszcze Saint Seiya w szczególe to pierwsze.
Popieram Czarnego ocenić anime można dopiero po 3-4 EP bo można stracić bardzo fajne tytuły.


Dzięki ;) One Piece coś mi się kojarzy jakbym już oglądał, ale nie zaszkodzi drugi raz ;P

#114 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 08:14

One Piece ma ponad 600 odcinków całkiem sporo.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#115 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 08:40

One Piece ma ponad 600 odcinków całkiem sporo.

wiem wiem, moze nie ogladałem całosci ale kilka odcinków napewno jak miałem moze z 6 lat. Bo kojarzą mi sie postacie.

a ta stronka myanimelist słuzy do dodawania anime, które się obejrzało?

#116 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 08:52

Tak MyAnimeList służy do porządkowania obejrzanych anime i przeczytanych mang.
Możesz też zapraszać znajomych którzy mają MAL'a i śledzić co aktualnie oglądają oraz śledzić ogólnie ich działania na MAL'u.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#117 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 10:01

One Piece mnie wciągneło już 5 odcinek oglądam :D To jest to

#118 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 04 listopada 2013 - 10:59

One Piece ma jedną wadę - sporo fillerów, tylko po to, aby anime nie wyprzedziło mangi.

Spoiler

ns40yz-2.png


#119 MiszczuMikołaj

MiszczuMikołaj

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 05 listopada 2013 - 07:17

W tym anime nie ta kreska ;/ i wydaje się trochę nudne. Ale w weekend postaram się zmusić do niego i zobaczymy, MAM NADZIEJĘ ŻE CZASU NIE STRACĘ. I co rano zacząłem oglądać sobie po odcineczku tak na dobry dzień Hajime no Ippo :D
CPU: AMD A8-5500M 2.1GHz
GPU: AMD Radeon HD8670M 2GB
RAM: 4GB
HDD: 750GB
ASUS X550D series

#120 karneol10

karneol10

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 248 postów

Napisano 06 listopada 2013 - 09:17

Miał ktoś styczność z tym anime?
http://www.anime-shi...iii-online.html
Tak tylko przejrzałem kilka sekund, bo widzę, że to jest 3cia część i kreska nawet wpadła mi w oko, warte oglądania?
Dołączona grafika

#121 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 06 listopada 2013 - 10:13

Karneol miałem się za to kiedyś zabrać ,ale od pierwszego sezonu jednak coś mnie od tego oderwało i finalnie zapomniałem.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#122 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 07 listopada 2013 - 02:14

Pierwszy sezon był ok, drugi chyba mi się mniej podobał, a 3go jeszcze nie ruszałem.

Ivan, powinno ci się spodobać - Chrono Crusade. Sam planuję obejrzeć ponownie.

Spoiler

ns40yz-2.png


#123 Evedoo

Evedoo

    Burst Linker

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 07 listopada 2013 - 05:45

Kto nie oglądał polecam obejrzeć Date A Live :)

#124 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 08 listopada 2013 - 10:01

No to mini relacja z One Piece ;) Bardzo fajne jak na razie obejrzałem 20 odcinków. Jedyne co mi się nie podoba to przeciąganie walk na kilka odcinków np. pojedynek z Kuro, który trwał prawie 3 odcinki. A tak poza tym to zapowiada się, że będę oglądał dalej ;)

#125 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 08 listopada 2013 - 10:08

Takie coś jest normalne w anime tasiemcach.
Pamiętam Dragon Balla oni to potrafili przedłużać.

Ja ogólnie teraz katuje Hajime no Ippo jestem na EP26 i powiem że dosyć zaskakujący zwrot fabuły nastąpił w trakcie.
Rozpocząłem też dzisiaj oglądanie Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibshibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita bardzo fajna komedyjka

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#126 AndeR

AndeR

    Jestem mlody , ale potrafie ;)

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 08 listopada 2013 - 11:05

A ja se ogladam katekyo hitman reborn.OPowiem ze fajny 120ep.Podoba mi sie to ze protagonista jes slaby ale po dluzszych treningach okazuje swa moc.

#127 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 09 listopada 2013 - 05:49

eju, walka na 3 odcinki w OP to krótka. Im dalej tym dłuższe. Ostatnio chyba 10 czy 15 odcinków jedna walka trwała (właściwie to 3 czy 4 prowadzone jednocześnie przez różne postaci w różnych miejscach, ale w sumie jedna :P).

Spoiler

ns40yz-2.png


#128 MiszczuMikołaj

MiszczuMikołaj

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 09 listopada 2013 - 09:49

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibshibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita jest bardzo fajne :) Da się nie samowicie pośmiać :D
CPU: AMD A8-5500M 2.1GHz
GPU: AMD Radeon HD8670M 2GB
RAM: 4GB
HDD: 750GB
ASUS X550D series

#129 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 09 listopada 2013 - 11:32

eju, walka na 3 odcinki w OP to krótka. Im dalej tym dłuższe. Ostatnio chyba 10 czy 15 odcinków jedna walka trwała (właściwie to 3 czy 4 prowadzone jednocześnie przez różne postaci w różnych miejscach, ale w sumie jedna :P).

No to niestety szkoda ale troche traci to na dynamice i sie robi monotonne ale dopiero mam 22 ep to jeszcze w miare krótkie są ;)

#130 chartkor

chartkor

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 11 listopada 2013 - 08:29

Ostatnio do gustu mi przypadlo za sprawa kolegi Jojo's Bizzare Adeventure. Zabawne anime, i wszystkie glowne postaci (oprocz glownego bohatera) maja nazwy zespolow rockowych jako imiona. :E Wiec mamy na przyklad goscia co sie nazywa Dio albo Mr. Reo Speedwagon :lol:

>>ASUS PRIME X570-P>Ryzen 3600X>Corsair H100i v2>GIGABYTE RTX2060 Super OC 3X>4x4GB Corsair Vengeance>XPG SX8200Pro 1TB>Obsidian 750D>Seasonic Platinum 760>2x DELL UltraSharp 24">G305>BlackWidow 2013>>


#131 Evedoo

Evedoo

    Burst Linker

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 11 listopada 2013 - 09:03

Obejrzyjcie Angel Beats! jedyne anime które mnie wzruszyło :) końcówka jest taka strasznie wzruszająca :)

#132 eju977

eju977

    I┴∀NIW∩˥˥I

  • Użytkownik
  • 623 postów

Napisano 11 listopada 2013 - 07:50

Oglądał ktoś Attack on Titan/Shingeki no Kyojin ? Warto zacząć?

#133 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 11 listopada 2013 - 08:10

Ja widziałem Shingeki no Kyojin powiem że nawet warto obejrzeć dosyć ciekawy tytuł.
Akcja zakończyła się tak że wskazuje na drugi sezon zresztą mangi leci dalej po fabule anime ,ale gdyby teraz wydali to anime dogoni mange.
Co by się źle skończyło dla anime.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#134 Evedoo

Evedoo

    Burst Linker

  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 11 listopada 2013 - 09:08

Shingeki no Kyojin jest bardzo fajne :) polecam.

#135 DominicoGame

DominicoGame

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 12 listopada 2013 - 11:41

Ja nie mogę się przekonać do Shingeki no Kyojin. Kreska całkiem. Jednak dla mnie osobiście największy minus to fabuła. Nie wiem czemu ale po prostu mnie nie wciąga. Przyznam, że moja opinia opiera się na kilku pierwszych odcinkach. Za to o wiele bardziej podobają mi się Slayersi czy chociażby Darker Than Black bądź Black Lagoon i wiele innych :).

#136 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 16 listopada 2013 - 07:26

Dominico Black Lagoon to akurat bardzo udane anime.
Wczoraj skończyłem oglądać pierwszy sezon Hajime no Ippo i powiem że super anime.
Mimo że nie lubiłem boksu to przez to anime się nim bardzo zaciekawiłem i zabrałem się już za 2 sezon.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#137 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 17 listopada 2013 - 02:47


Spoiler

ns40yz-2.png


#138 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 17 listopada 2013 - 03:16

Czarny dla mnie dwa najlepsze opening pod względem audio miał Hellsing oraz Black Lagoon akurat z tego drugiego mam muzykę cały czas na odtwarzaczu muzyki.
Jednak muzyka z Hellsinga jest dla mnie powalająca
http://www.youtube.com/watch?v=S12ysSMMiu4
Ja właśnie dziś zacząłem oglądać Hajime no Ippo:New Challenger do 6:00 mam zamiar skończyć :P

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#139 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 17 listopada 2013 - 11:21

Ivan, u mnie to Cowboy Bebop i Darker than Black. Filmik wrzuciłem bo całkiem spora baza OP, więc sporo tytułów można sobie przypomnieć.

Spoiler

ns40yz-2.png


#140 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 17 listopada 2013 - 11:34

Ja o 5:00 zakończyłem drugi sezon Hajime no Ippo:New Challenger tym samym przeskoczyłem próg 3000 obejrzanych odcinków :D

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#141 DominicoGame

DominicoGame

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 17 listopada 2013 - 01:49

Ivan Ty zliczasz ile odcinków obejrzałeś? W sumie fajna sprawa ja też stworzę swoją listę anime jaką obejrzałem haha :D. Bardzo dobry pomysł. Powiem Ci, że jak popatrzyłem na Hajime no Ippo to zapowiada się bardzo fajnie. Przysiądę do tego anime i zobaczymy. A nóż mnie wciągnie to będę miał co oglądać.

#142 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 17 listopada 2013 - 01:55

Zrób sobie konto na My Anime List :P
Będziesz mógł wtedy kontrolować ile odcinków i tytułów obejrzałeś.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#143 DominicoGame

DominicoGame

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 17 listopada 2013 - 02:41

Dzięki wielkie tak zrobię dokładnie tak :)!

#144 chartkor

chartkor

    Użyszkodnik

  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 19 listopada 2013 - 03:28

Ostatnio zaczelem ogladac Jojo's Bizzare Adventure.
Swietne anime.

>>ASUS PRIME X570-P>Ryzen 3600X>Corsair H100i v2>GIGABYTE RTX2060 Super OC 3X>4x4GB Corsair Vengeance>XPG SX8200Pro 1TB>Obsidian 750D>Seasonic Platinum 760>2x DELL UltraSharp 24">G305>BlackWidow 2013>>


#145 DominicoGame

DominicoGame

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 20 listopada 2013 - 02:35

Ivan dzięki wielkie! Hajime no Ippo świetna seria! Kreska mnie trochę wkurza a mimo to nie mogę się oderwać od serii! Mam już prawie 30 odcinków za sobą. Kurcze no po prostu mega. Fabuła jest dobra choć miejscami do przewidzenia. A mimo to i tak nie mogę się oderwać :)! Jeszcze raz wielkie dzięki!

#146 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 20 listopada 2013 - 02:55

W anime każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.
Mnie najbardziej rozwalił moment po jego pierwszy zwycięstwie jak Takamura zdjął mu spodnie w barze :lol:

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#147 DominicoGame

DominicoGame

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 20 listopada 2013 - 03:02

To był dobry moment faktycznie :). Te anime prezentuje to co ja najbardziej lubię oglądać właśnie w anime. Czyli opór, zaangażowanie, dążenie do celu. Wiadomo każdy z nas ma jakiś cel. I nie ukrywam, że czasami brakuje motywacji aby "walczyć". A takie własnie anime pomaga mi się zmotywować :). Już kilka anime w życiu obejrzałem około 15-20. Więc też jakieś małe bo małe ale pojęcie mam :). A te anime jest na prawdę dobre!

#148 Czarny_II

Czarny_II

    Moderator honoris causa

  • Użytkownik
  • 2 128 postów

Napisano 20 listopada 2013 - 03:52

Z anime motywacyjnych zobaczcie Over Drive. Oprócz tego jest Suzuka, Cross Game, Touch i Shoot.

Spoiler

ns40yz-2.png


#149 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 20 listopada 2013 - 03:59

Fajnym anime o sportach walki i dosyć motywującym dla mnie jest
History's Strongest Disciple Kenichi

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#150 karneol10

karneol10

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 248 postów

Napisano 21 listopada 2013 - 09:33

Nie wiecie może, czy Hagure Yuusha ma 2gą serię?
Bo ja tylko znalazłem pierwszą + OVY i czy ewentualnie się zapowiada na kolejną?
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL