Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Chłodzenie na karte graficzna gf 6200

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cosmo

Cosmo

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 06 maj 2012 - 04:36

Witam czy może ktoś pomóc mi z dobranie chłdozenia do karty graficznej GF 6200 (GV-N62256DP2-RH ) . Karta bardzo sie grzeje . Prosze jeszcze powiedzieć czy się opłaca wymieniać chłodzenie w tej karcie graicznej .
Później zrobie ;]

#2 Green-Ivan

Green-Ivan

Bushi

• Moderator
  • 9220 postów

Napisano 06 maj 2012 - 04:41

Bardzo możliwe że taniej niż chłodzenie wyjdzie kupienie jakiegoś 7300 na AGP.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!

"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō

#3 Cosmo

Cosmo

Dużo pisze

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 06 maj 2012 - 04:47

Tą karte kupiłem 2 lata temu bardzo dobrze sie sprawuje na tak słabym procku i małej ilości pamieci ram . Składam nowego kompa wiec narazie niechce wydawać na nowe komponęty do starego sprzetu jedynie obniżyć temperature bo sa bardzo wysokie . Miałem 6 letnia karte graficzna (radeon 9600 pro) niebyła dosyć wydajna ani rewelacyjna poczułem dopiero "komfort" po zmianie karty na gf 6200 , w moim sklepie nie mają już kart na agp x8 .
Później zrobie ;]

#4 Green-Ivan

Green-Ivan

Bushi

• Moderator
  • 9220 postów

Napisano 06 maj 2012 - 04:54

Poszukaj jakiegoś sklepu z używanymi częściami w Warszawie albo giełdy. Kolega ze 2 miesiące temu wyrwał w Katowicach na giełdzie 7900GS na AGP za niecałe 120zł bratu do kompa. W takim sklepie z używanymi częściami lub giełdzie wyrwiesz pewnie 6600 albo 7300 za ok.30zł

"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō

#5 Cosmo

Cosmo

Dużo pisze

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 06 maj 2012 - 05:02

Dobra bd szukał na giełdach jakieś karty ale tak czy inaczej mógłbyś jakieś chłodzenie polecić ?
Później zrobie ;]

#6 Green-Ivan

Green-Ivan

Bushi

• Moderator
  • 9220 postów

Napisano 06 maj 2012 - 05:19

Nawet jak pójdziesz na giełdę i powiesz że potrzebujesz chłodzenie na 6200 to może pokarze ci tyle rodzajów że nie będziesz wiedział co brać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL