Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Laptop za 4 tyś.


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 EtineX

EtineX

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 17 kwietnia 2013 - 05:28

Cześć mój brat za nie długo ma komunie razem z rodzicami postanowiliśmy się złożyć na laptopa, zawsze mnie męczy żeby dać mu zagrać w BF3 więc wole kupić jakąś fajną maszynę żeby mógł sobie też tam grać. Myślę o tym MSI >>KLIK<< co sądzicie ?
PS. Wolę mu kupić coś dobrego niż potem zmieniać za 3 lata :)
Sygnatura niezgodna z regulaminem. Maksymalnie 4 linie w rozdzielczości 1920x1080.W przypadku obrazka wysokość maksymalnie 120 pikseli.
Pozdrowienia moderator.

#2 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 17 kwietnia 2013 - 06:06

Tak laptop jest w miarę ,ale nie spodziewaj się ultra detali.Co do czasu za trzy lata będzie gry ciągnął na najniższych trzy lata dla komputera to szmat czasu.Na marginesie uważam że twój brat jest stanowczo za mały na takie gry to tak jak by pozwolić grać mu w wiedźmina.No i dodatkowa uwaga zmień rozmiar sygnatury na mniejszy maksymalnie 90 pikseli wysokości.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#3 rotek824

rotek824

    Porwóciłem

  • Użytkownik
  • 898 postów

Napisano 17 kwietnia 2013 - 06:33

Laptopik dobry, ale za 4 kafle można złożyć coś 2x wydajniejszego w skrzynce.

i5 3570k, HD7950, 16GB RAM, 1TB Ezex i inne bajery
Mój kanał na YouTube :D


#4 PiotrQ

PiotrQ

    AS Monaco FC

  • Użytkownik
  • 2 129 postów

Napisano 17 kwietnia 2013 - 07:11

Tu jest Lenovo z i7. Praktycznie takie same podzespoły tylko matryca 15,6". Ale myślę że lepszym wyborem będzie MSI GT60 gorszy procek ale lepsza grafika więc powinno być więcej fpsów w grach i matryca 15.6"



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL