Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Daj się lepiej poznać :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Który z działów forum jest najbliższy Twoim zainteresowaniom? (1 użytkowników oddało głos)

Który z działów forum jest najbliższy Twoim zainteresowaniom?

1. Software (2 głosów [13.33%])

Procent z głosów: 13.33%

2. Hardware (5 głosów [33.33%])

Procent z głosów: 33.33%

3. Elektronika (1 głosów [6.67%])

Procent z głosów: 6.67%

4. Fotografia (3 głosów [20.00%])

Procent z głosów: 20.00%

5. Wolna Strefa (4 głosów [26.67%])

Procent z głosów: 26.67%

Głosuj

#1 stylance

stylance

Community Manager

• Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 07:45

Grupa rośnie, co jakiś czas pojawiają się nieśmiało nowe osoby. Dyskutujemy, żartujemy, czasem posprzeczamy się. Jednak chcielibyśmy dowiedzieć się o Was nieco więcej, dlatego zapraszam do udziału w ankiecie: który z działów forum jest najbliższy Twoim zainteresowaniom?

Ankieta jest ważna do końca miesiąca i każdy z Was może zagłosować na dowolną liczbę działów, maksymalnie 5.

Ponieważ nie chcę mnożyć bytów a ta ankieta ma ciąg dalszy, chciałabym w jednym miejscu załatwić dwie pieczenie :) mianowicie, po udzieleniu odpowiedzi w ankiecie, napiszcie w komentarzach odpowiedź na te pytanie?

Czy brakuje Ci na naszym forum jakiegoś konkretnego działu/tematu?
Tak
Nie
Nie wiem

Jeśli tak, napisz, jakiego.

Ankieta ma dla nas dość ważne znaczenie, pozwoli nam spojrzeć na nasze działania i pracę z perspektywy tego, czy zmierzamy w dobrym kierunku, czy potrzebne są nowe decyzje, nowe działania.

Top Secret :)

#2 Blackwhite

Blackwhite

Stały bywalec

• Administrator
  • 3550 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 12:50

Jesli o mnie chodzi to na forum jest wszystko co mi potrzeba, czasem mozna byloby pogadac na tematy Motoryzacji (mnoje hobby)m, ale to mozna zrobic w "wolnej strefie" jak mniemam.

#3 stylance

stylance

Community Manager

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 05:14

Też myślałam o motoryzacji i mam podobne odczucia do Twoich :)

#4 Blackwhite

Blackwhite

Stały bywalec

• Administrator
  • 3550 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 05:38

W sumie ,zeby zachecic mozna stworzyc dzial MoTo - zawsze mozna wykasowac jak sie nie sprawdzi i nie bedzie zainteresowania ;)

#5 stylance

stylance

Community Manager

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 09:11

Choćby jako poddział w WS - omg! tak! zróbmy tak! :D Zwłaszcza teraz po targach w Genewie a we Wrześniu będą we Frankfurcie. I w ogóle.

Milczy kobieto. :D

#6 Blackwhite

Blackwhite

Stały bywalec

• Administrator
  • 3550 postów

Napisano 08 marzec 2012 - 09:52

heheheh :P sie robi ;)

#7 Siwy007

Siwy007

Forumowicz

• Użytkownik
  • 251 postów

Napisano 09 marzec 2012 - 09:42

Dział audio, w którym wypowiadałem się najczęściej na fidg jest, więc czuje się jak w domu :)
Co do nowych działów, niema konkretnego działu "Internet", ale prawdę powiedziawszy co można tam umieścić? Aplikacje internetowe? Serwisy? Może w formie luźnej rozmowy warto nad tym pomyśleć :D

#8 stylance

stylance

Community Manager

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 12:44

To prawda, zdarzają się czasem tematy problematyczne, w takim sensie, że nie wiadomo, w którym dziale je umieścić, tak jak telefony czy dziwne zachowanie mojego antywirusa. Ale z drugiej strony, nie ma ich jeszcze tak wiele, by sobie nie poradzić. Z tym internetem to może w kształcie nowych technologii bardziej i warto mieć to z tyłu głowy, ale mimo wszystko jeszcze zbyt mało jest wątków na taki dział, najwyżej będą lądowały w wolnej strefie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL