Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Pierwsze podkręcanie. Asus Maximus II Formula + E8400


55 odpowiedzi w tym temacie

#51 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 12 marca 2013 - 10:59

Obudowy do których wchodzi macho to minimum 210mm szerokości zewnętrznej od jednego boku do drugiego.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#52 avik

avik

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 12 marca 2013 - 11:05

Mój Antek.

edit: Nie wejdzie.

#53 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 12 marca 2013 - 11:10

Zmierz sobie potem od podstawy procesora do boku czy masz 160mm jeśli tak to macho HR-02 wejdzie.Jeśli nie wejdzie zwykłe HR-02 to do wyboru jest jeszcze jego mniejszy brat HR-02 - Macho 120.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#54 avik

avik

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 12 marca 2013 - 11:25

No tak na oko patrząc wejdzie, ale na żyletki. Jutro jak będę czyścić to dokładnie zmierzę. Tylko wersja 160mm trochę droga.

Polecisz jakiś gadżet Green ; >

#55 Green-Ivan

Green-Ivan

    Bushi

  • Moderator
  • 9 220 postów

Napisano 12 marca 2013 - 11:33

Ja nie używam żadnych gadżetów od czasu do czasu tylko spojrzę w RealTemp czy temperatury jakoś drastycznie nie podskoczyły.

NIE UDZIELAM PORAD IT NA PW!
 
"Gdy inni mówią o tobie źle, to nie odpłacaj złem, lecz raczej zastanów się nad tym, czy nie mogłeś sumienniej wykonywać swych obowiązków"
"Musisz w ten sposób ukształtować swoją duszę, by największy brutal nie odważył się zaczepić twojej osoby nawet wówczas, gdy najspokojniej sobie siedzisz".
"Wstyd jest jako blizna na drzewie, nie znika, lecz powiększa się z czasem" - Nitobe Inazō


#56 avik

avik

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 12 marca 2013 - 11:36

Jeszcze raz dzięki za wszystkie porady. Dam +1 do respektu na forum, może Wam Black po batonie kupi :)
Odkurzę temat przy okazji nowego chłodzenia. Oczywiście jeżeli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia, to chętnie przeczytam.

Pozdrawiam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL