Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Pomysły na konkursy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 stylance

stylance

Community Manager

• Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 11:13

Proponuję stworzyć jeden zbiorczy wątek, w którym wrzucimy pomysły na zadania konkursowe. Tak, by każdy znalazł coś dla siebie. No i żeby nudno nie było, że w kółko te pytania, i pytania ;)
Osoby, które opublikują pomysł na konkurs, proszone są o krótką charakterystykę założeń:
np.

Konkurs fotograficzny i np. ciekawe ujęcie zadanego tematu, albo kolaż na zadany temat, itp.
Albo konkurs na skojarzenia z hasłem itpc
Albo konkurs na pomysł na logo forum (już było, wiem:)), albo ikony, avatary do wykorzystania na forum... i tak dalej.. :)

Nigdy nie wiadomo, który z pomysłów wykorzystamy :)

a dodatkową zachętą może być to, że raz na pół roku osoba, której pomysły zostały najczęściej wykorzystane w zabawach na forum, otrzyma od zespołu forum nagrodę rzeczową :) Tylko, żeby nie było za łatwo, to utrudnię zadanie: zadanie polegające na odpowiedzi na pytanie lub pytania, jednego lu wielokrotnego wyboru nie będą brane pod uwagę w momencie przyznawania nagrody za aktywność. Muszą to być innowacyjne w jakimś stopniu zadania, inne niż standardowe pytanie konkursowe

Top Secret :)

#2 stylance

stylance

Community Manager

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 05:24

Przerzucam, w nawiązaniu do innego wątku.

Z tego co widziałem to nieuchronnie zbliża się moment, w którym forum osiągnie bądź co bądź jubileuszową liczbę użytkowników, a mianowicie 500 (tutaj szczególne gratulacje dla administratorów za czynny udział w rozwijaniu forum ;) ). Otóż ostatnio wpadłem na taki pomysł, aby z tej okazji zorganizować jakiś skromny konkurs, quiz lub innego rodzaju zabawę (oczywiście bez nagród rzeczowych, bo z tego co wiem to forum na siebie nie zarabia). Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale wolałem napisać, a może akurat przypadnie do gustu ;). Koncepcji na formułę i temat w/w konkursu jeszcze nie mam, ale jeśli propozycja się spodoba to wspólnymi siłami coś się wymyśli. W przeszłości były na forum organizowane różnego rodzaju zabawy więc może i tą udałoby się bezproblemowo przeprowadzić. Oczywiście to tylko taka idea, jeśli pomysł jest zły to śmiało mówcie.

Dobry pomysł Ascaro. Konkurs mógłby polegać na napisaniu artykułu na temat związany z informatyką. Kto napisze najlepszy ten wygrywa. (moja propozycja).

Inne pomysły? :)

Top Secret :)

#3 Ascaro

Ascaro

Dużo pisze

• Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:44

Widzę, że nikt nic innego nie pisze to może ja coś zaproponuję ;) . Przyszło mi do głowy takie coś, że taki konkurs mógłby polegać np. na wymyśleniu hasła promującego forum ITPC w internecie. IMO hasło miałoby być krótkie, jednozdaniowe, rymowane, bądź nie - wg uznania.

Zapytacie - do czego takie hasło miałoby się przydać? A no np. kilku userów na forum ma swoje kanały na Youtube. Często Black (chociażby w jednym z ostatnich swoich filmików ;) ), czy też Dawid polecają forum właśnie na swoich kanałach i np. w opisach filmów oprócz linku do forum mogłoby się znajdować takie hasło. Albo dodać je do intro filmiku, czy też na zakończenie. Jeśli hasło już będzie, to wydaję mi się, że zastosowania się znajdą. Napiszcie co o tym sądzicie - wiem, że lepiej, aby konkurs był w formie luźnej zabawy, ale nic innego nie przychodzi mi na razie do głowy :D .

#4 maties80

maties80

Forumowicz

• Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:31

Bardzo dobry pomysł ;)

#5 Blackwhite

Blackwhite

Stały bywalec

• Administrator
  • 3550 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:47

maties80 mam prosbe, jesli nie masz nic ciekwawgo i wnoszacego do tematu do napisania to nie pisz prosze.90% Twoich wypowiedzi nie wnosi kompletnie inoc do temator, w ktorych sie udzielasz - to jest ewidentne nabijanie postow, nic wiecej.

#6 maties80

maties80

Forumowicz

• Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:07

Ok. Spróbuję ograniczyć mój spam ;)

BTW - Nie kręci mnie nabijanie postów ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL