Skocz do zawartości

 •         

Zdjęcie

Konkurs


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 stylance

stylance

  Community Manager

 • Użytkownik
 • 431 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:58

Konkurs to zabawa z pojedynczym zadaniem. Zadania konkursowe mogą być różne, od odpowiedzi na pytania, po zgadywanie obiektu na podstawie fragmentów obrazka, najważniejsze, by dobrze się bawić :)

Zasada jest prosta: dla każdego konkursu powstanie osobny wątek. Konkurs będzie miał oznaczenie numeryczne, chyba że zabawa będzie współorganizowana z Partnerem, który nada zabawie temat. Następnie w określonym czasie trzeba opublikować rozwiązanie konkursowe. Nagroda powędruje do osoby, która w najkrótszym czasie poda prawidłową odpowiedź.
W przypadku zabaw niesponsorowanych, nagrodą będzie dyplom za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Natomiast w przypadku zabaw sponsorowanych - nagroda rzeczowa.
Raz na pół roku osoby, które zgromadzą maksymalną ilość dyplomów za kolejne miejsca, otrzymają od zespołu forum nagrodę rzeczową.

Top Secret :)


#2 stylance

stylance

  Community Manager

 • Autor tematu
 • Użytkownik
 • 431 postów

Napisano 11 styczeń 2012 - 02:06

Jak dobrze wiecie, nie stoi za nami wielka władza bogatej korporacji, dlatego i o nagrody rzeczowe trudno. Nie przeszkadza to jednak w tym, żebyśmy się dobrze bawili we własnym towarzystwie :)
Dlatego postanowiliśmy, że w konkursach niesponsorowanych uczestnicy będą nagradzani dyplomami :)

Zamieszczam tutaj wzór dyplomów konkursowych - inne będzie można wygrać w turnieju.
Oczywiście każdy, przed wręczeniem, będzie odpowiednio wyedytowany i wzbogaci się o nazwę konkursu i nick zwycięzcy.

Top Secret :)


#3 stylance

stylance

  Community Manager

 • Autor tematu
 • Użytkownik
 • 431 postów

Napisano 12 styczeń 2012 - 08:46

Quiz to inna forma zadania konkursowego, z którego zamierzamy skorzystać również na naszym forum. Quiz może dotyczyć cytatu, fragmentu grafiki, wydarzeń, postaci, itp. Lubimy je za prostotę i mnogość możliwości.

Żeby było weselej, będziemy organizować dwa typy quizów - pierwszy, na rozgrzewkę i w ramach treningu. Ten typ quizów nie jest premiowany nagrodą w postaci rzeczowej, ani dyplomem, za to na pewno można otrzymać uścisk dłoni właściciela forum :)

Drugi typ to quizy konkursowe, ale aby wygrać nagrodę trzeba będzie rozwiązać kilka zadań w ramach jednego quizu. Suma punktów będzie świadczyć o zwycięzcy. Uczestnicy, którzy zdobędą ten sam wynik, będą mieli do rozwiązania zadanie bonusowe, które wyłoni zwycięzcę. W tym przypadku będzie liczył się zarówno najlepszy wynik, jak i czas udzielenia poprawnej odpowiedzi.

Oczywiście, Partnerów zainteresowanych współorganizowaniem konkursu serdecznie zapraszamy :)

Top Secret :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL