Skocz do zawartości

 •         

Zdjęcie

Turniej


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 stylance

stylance

  Community Manager

 • Użytkownik
 • 431 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:50

Turniej to bardziej skomplikowane od tradycyjnego konkursu wydarzenie, jest doskonałą okazją do tego, by zmierzyć się z różnymi zadaniami i tematami w określonym czasie.

Każdy turniej składa się z zestawu różnych zadań, do rozwiązania w tym samym czasie, np. turniej X składa się z 5 zadań, które należy rozwiązać w tydzień. Po tygodniu turniej zostaje zamknięty, wyniki podliczone i ogłoszeni zwycięzcy.

Dla utrzymania porządku, turnieje będą publikowane z oznaczeniem numerycznym, np. turniej 1, turniej 2, itp. Dla każdego turnieju powstanie oddzielny wątek z informacjami organizacyjnymi. Aby wziąć udział w turnieju, można dołączyć w dowolnym momencie jego trwania, ważne, by odpowiedzi zostały podane przed jego zakończeniem. Na wynik zabawy składa się maksymalna ilość zdobytych punktów ze wszystkich zadań. Jeśli zdarzy się, że więcej niż jeden uczestnik zdobędzie maksymalną ilość punktów, wtedy będzie do rozwiązania zadanie dodatkowe tylko dla tych uczestników, którzy zdobyli identyczną maksymalną ilość punktów. To zadanie ostatecznie rozstrzygnie o zwycięzcy.

Nagrodami w turniejach są dyplomy dla miejsc 1, 2 i 3.
Raz na sześć turniejów zostanie przyznana nagroda rzeczowa. Nagrodę rzeczową otrzymają osoby, które po szóstym turnieju uzyskały:
> 6 dyplomów za pierwsze miejsce
> 6 dyplomów za drugie miejsce
> 6 dyplomów za trzecie miejsce

Jeśli żaden z uczestników nie uzyska 6 dyplomów za pierwsze miejsce, lub za drugie, lub za trzecie, pod uwagę będą brane osoby z maksymalną ilością dyplomów za każde miejsce.
Jeden użytkownik może uzyskać nagrodę w jednej z kategorii miejsca pierwszego, drugiego lub trzeciego.

Top Secret :)


#2 stylance

stylance

  Community Manager

 • Autor tematu
 • Użytkownik
 • 431 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 03:00

Podobnie jak w konkursach, w turniejach niesponsorowanych, zwycięzca zostanie nagrodzony dyplomem.

Top Secret :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL