Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Opinie o stronie www do kupna


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaski

kaski

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 23 grudnia 2011 - 08:42

Witam

Znalazłem taką ofertę dotyczącą zakupu portali: http://allegro.pl/5-... ... 14701.html

Jestem nią poważnie zainteresowany i proszę mi powiedzieć, ile mogą wynieść koszty utrzymywania 5 domen i hostingu? Czy mogę wszystkie 5 serwisów trzymać na jednym hostingu?

Czy zwróciłby mi się ten koszt zarabiając na reklamach itd.? A może na AdSense można by tam zarabiać?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

#2 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 23 grudnia 2011 - 09:06

w zależności kto co lubi, ja bym sobie odpuścił, chyba że masz duże doświadczenie w tej dziedzinie

#3 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 24 grudnia 2011 - 06:54

Portale, aby zarabiały na siebie, muszą żyć, a więc potrzebują redaktora lub osobę przygotowaną merytorycznie do planowania treści i ścieżki rozwoju. To trudne. Musiałbyś zatrudnić przynajmniej jedną osobę do prowadzenia każdego z nich. Co więcej, Ty też powinieneś orientować się w temacie, by móc kontrolować swoich redaktorów. A to tylko wierzchołek góry lodowej :) Także na twoim miejscu, zaczynałabym od jednego, małego, mocno związanego z Twoimi zainteresowaniami i na nim się szkoliła. Później, zdobytą wiedzę praktyczną, wykorzystasz do pracy nad kolejnymi.

Top Secret :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL