Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Banalnie prosty problem z serwerem :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 22 grudnia 2011 - 09:11

Nie ma chyba działu właściwego, w każdym razie żaden mi nie pasował, no ale jeśli jest to przenieście mój wątek w lepsze dla tematu miejsce... mianowicie

Potrzebuję założyć na serwerze katalog, zahasłować go i dać dostęp osobom zewnętrznym tylko do tego konkretnego katalogu. Nie chcę, by miały podgląd do innych katalogów, czy plików znajdujących się na serwerze. No i nie wiem, jak to zrobić :)

Pomóżcie krok po kroku, co? :) I czy będzie do niego dostęp przez przeglądarkę? Osobiście korzystam z total commandera, ale tamta grupa chce przez weba.

Top Secret :)


#2 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 22 grudnia 2011 - 10:42

to jest serwer z prawdziwego zdarzenia, razem z systemem sieciowym czy tylko jakieś miejsce wydzielone na pc które ma być dostępne w necie.

#3 stylance

stylance

    Community Manager

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 23 grudnia 2011 - 11:49

Kupiłam usługę w homę razem z domenami. I generalnie połączyć się z nim potrafię i zarządzać plikami, ale na tym kończą się moje umiejętności :)

Top Secret :)


#4 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 23 grudnia 2011 - 08:16

czyli wersja której nie kojarzę. myślałem że może chodzi o typowe stacje serwery

#5 stylance

stylance

    Community Manager

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 24 grudnia 2011 - 06:59

Czytam ja ten swój wątek i czytam, i się zastanawiam, gdzie ja byłam, pisząc go? Mi chodziło o ftp'a. Pytanie jak wyżej, tyle, że nie serwer a ftp...

Top Secret :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL