Jump to content

  •         

Photo

Trzeszczenie w głosnikach.


No replies to this topic

#1 zaopatrzeniowiec

zaopatrzeniowiec

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 posts

Posted 09 September 2021 - 12:38 PM

Dzień dobry. Mam tutaj niezłą zagwozdkę w kwestii tego, co się uszkodziło jako, że kilka zmiennych nieźle sobą żongluje, więc nie będę się nad tym rozwodził tylko opiszę w skrócie - raz działa a raz nie.

Podłączam sprzęt grający do tylnego wejścia audio - trzeszczy. Podłączam do przedniego wejścia na słuchawki - nie trzeszczy. Włączam Borderlands 3 - nie trzeszczy. Włączam Raft - trzeszczy. Włączam Borderlands 3 zaraz potem - trzeszczy. Przełączam sprzęt grający na słuchawki i wkładam do przedniego wejścia - nie trzeszczy. Włączam youtube - nie trzeszczy. Włączam HoTS - trzeszczy. Wracam do youtuba - trzeszczy.

Więc nie rozumiem i nie wiem w czym siedzi problem. Na pewno zależy od tego co włączę i ten program aktywuje jakiś wymóg dźwiękowy, który prowokuje trzeszczenie i ten problem przenosi się na wszystko inne. Ogólnie sam problem zaczął się od włączenia filmu w allplayerze, którego nie używałem od lat, ale zachciało mi się filmu z napisami.

Czy istnieje mądrzejszy ode mnie sposób na zidentyfikowanie problemu? I jeżeli okaże się nim zintegrowana karta dźwiękowa to jaką powinienem zakupić? Moja płyta główna to B450-A PRO MS-7B86. Nie potrzebna mi dalece większa jakość dźwięku niż oferuje zintegrowana, ale nie pogardzę jeżeli będzie on przyjemniejszy dla ucha i bogatszy.





Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

  Copyright power by: ITPC.NET.PL