Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Płyta pod 3700x OC


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Johnny

Johnny

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 02 grudnia 2019 - 07:42

Witam, poszukuje płyty głównej w rozsądnej cenie pod zestaw pod 3700x 2060. Chciałbym móc zrobić na niej jakies male OC, zastanawiałem się nad MSI b450 TOMAHOWK MAX jednak wyczytałem swego czasu, że ma dużo problemów z serią 3000 pomimo aktualizacji biosu. Czy owy problem dalej występuje?

Poszukuje czegoś z czym nie będzie problemu, a płyty x570 mają już dużo wyższe ceny.

 

Moje propozycje:

MSI B450 TOMAHAWK MAX

MSI B450-A PRO MAX


Użytkownik Johnny edytował ten post 02 grudnia 2019 - 07:43


#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 02 grudnia 2019 - 10:02

To budżetowe płyty także ja sugeruje do x470 dołożyć , msi x470 gamijg plus max masz w dobrej kasie i do takiego proca warto .
Problem był w tym że msi używało agesy w wersji beta ... I nie do końca jasne jest kiedy przestali więc różne płyty można trafić .

jlzqhakr0o4c.jpg


#3 Johnny

Johnny

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 02 grudnia 2019 - 10:15

A jak z tą msi która podałeś? Wygląda dobrze, czy bez problemu będzie współpracować z 3700x? Jak rozumiem bez aktualizacji biosu się nie obejdzie, ale poza tym nie ma problemów jak przy tomahawk? Na redicie bylo o niej sporo...
Przy płycie pisze ZOPTYMALIZOWANY DO CHŁODZENIA Wodą planuje włożenie krakena x62 czy ta "opcja" faktycznie coś daje czy to tylko marketingowa gadka?

#4 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 02 grudnia 2019 - 01:21

Odpali na pewno ... A potem i tak radzę zaktualizować bios :7
Nie tykaj aio .. to dla głupich .
https://pastebin.com/R0mxMrD3
Tu masz mały wykład

jlzqhakr0o4c.jpg


#5 Johnny

Johnny

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 02 grudnia 2019 - 01:35

Aio krakena głównie dla wyglądu, nie zalezy mi na niewiadomą jakich temp, miałem swego czasu je w starym pc którego sprzedałem i wyglądał świetnie, na temp też nie narzekałem chodź był na 2600x

#6 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 02 grudnia 2019 - 04:21

poczytaj i wybij sobie te wodniaki z głowy 


Dla mnie to szpanowanie głupotą . Fajnie wygląda , ale powietrzne też będzie wyglądać jak wiesz co dobrać ... ironicznie nawet chiński fortis 3 po zmianie topu {jest zestaw w różnych kolorach za 19zł bodajrze} wygląda całkiem fajnie , albo produkty cryoriga .

Nie pakuj się w wodniaka bo to same wady i nikt rozsądny nie powinien tego brać . Podstawowe powody masz opisane wyżej w zalinkowanym tekście .


jlzqhakr0o4c.jpg




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL