Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Dlaczego z nami jesteś?


21 odpowiedzi w tym temacie

#1 stylance

stylance

    Community Manager

  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 16 grudnia 2011 - 09:56

W ramach promocji naszego forum postanowiłam przepytać Was o to, dlaczego tutaj jesteście. Zebrane materiały posłużą mi do przygotowania fajnej - mam nadzieję :) - prezentacji o naszej społeczności. Ta prezentacja na pewno będzie dodatkowym atutem w rozmowach z potencjalnymi partnerami forum.

Chciałabym uzyskać odpowiedzi na pytania, co daje Wam udział w życiu tego forum? Czego po nim oczekujecie? Jakie czerpiecie korzyści z udziału na forum? Co Wam przeszkadza, co byście zmienili?
Myślę, że wiele odpowiedzi może być podobnych, wiele różnych. I to mi właśnie chodzi.
Bo myślę sobie, że jednak obecność tutaj i to, że angażujecie się w życie forum, kształtujecie je i wspieracie, oznacza, że jest ono dla Was ważne w jakimś stopniu.

Dlatego tym bardziej gorąco zachęcam do udziału.

Top Secret :)


#2 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 16 grudnia 2011 - 09:09

To moze ja piewrwszy.
Generalnie to bym moj pomysl, pojawil sie w mojej glowie nagle i stad wzielo sie to forum.
Przyczyny sa wtajemniczonym znane i po "upadku" forum (kazdy jakiego wie) pomyslaem,ze fajnie byloby zgromadzic tutaj gwardie ludzi , z ktorymi mialem przyjemnosc rozmawiac i dyskutowac gdzie indziej.
Jako iz znalazlo sie kilka osob chcacych pomoc (Animek i Kidler) od strony technicznej postanowilismy ruszyc z grubej rury :P
Pozniej pojawila sie Stlance i ona teraz jest glownym motorem tego ,zeby forum to zaistnialo w internecie.

Ale do rzeczy.
Jestem tutaj ,jak juz wspomnialem wyzej , zeby utrzymywac kontakt z ludzmi, ktroych cenie i nie raz mam z nimni o czym pogadac, jestem tutaj rowniez po to zeby pomoc innym, szukajacym rozwiazania swoich problemow z PCetami.
Oczekuje aby panowala tutaj mila i przyjazna atmosfera, zeby stworzyc swego rodzaju spolecznosc ludzi, majacych wspolne zainteresowania i pasje ( nie tylko te zwiazane z komputerami).
Korzysci jakie czerpie -zawsze ucze sie czegos nowego, dzieki temu,ze udzielam sie tutaj staram sie byc na biezaco z tematyka IT - inaczej spoczalbym na laurach ;)

Co bym zmienil?To forum dopiero sie rozwija i zmieniac sie bedzie masa rzaczy, czas pokaze, ale mam nadzieje,ze zmieni sie tylko na lepsze.

#3 stylance

stylance

    Community Manager

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 20 grudnia 2011 - 07:34

Widzę, że oprócz Blackwhita nie ma odważnych ;) a i mnie wcięło na cały weekend. Mam nadzieję, że jednak dołączycie do nas i dorzucicie swoje opinie. Naprawdę, mają dla nas ogromne znaczenie! Choćby po jednym krótkim zdaniu :)

Wielu z Was, podobnie jak BW, poznałam na zupełnie innym forum. Wtedy relacje były zupełnie inne. Dziś są jeszcze inne, zdrowsze, ponieważ bez zaangażowania osób trzecich i konieczności realizowania ich wizji. Myślę, że jesteśmy tutaj dla wspólnego celu, chociaż każdy z nas czerpie inną korzyć.
Cenię sobie Waszą wiedzę a jeszcze bardziej podoba mi się Wasza wspólna lojalność wobec siebie.
I zaangażowanie. Niemal każdy z Was angażuje się w życie i funkcjonowanie forum w inny sposób, w miarę możliwości, umiejętności i doświadczenia. Służycie radą, pomagacie w rozwijaniu silnika forum, ale też potraficie wyluzować i rozmawiać o przysłowiowych bzdurkach. Bardzo mi się to podoba :)

Co mi daje obecność na forum? Uczę się od Was życia społeczności. A dzięki Blackwhitowi, który pozwala mi zaglądać w różne tajne miejsca i schowki silnika forum, spełniam swoje "zboczone" zainteresowania związane z funkcjonowaniem aplikacji społecznościowych. Jestem tego pewna! kiedyś zaprojektuję swoje własne forum! O! :)

Top Secret :)


#4 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 20 grudnia 2011 - 02:15

pewnego pięknego dnia zacząłem odpowiadać w tym temacie, jednak ze względu na pracę musiałem przerwać. w wolnej chwili opiszę

#5 unitrax

unitrax

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 20 grudnia 2011 - 08:34

Ponieważ tylko tutaj mam kontakt z ludźmi z miejsca w którym się poznaliśmy, a które to miejsce, uległo prawie całkowitemu zniszczeniu.

Życie..


#6 matidop

matidop

    ROG | Overclocker

  • Użytkownik
  • 10 084 postów

Napisano 20 grudnia 2011 - 10:10

Dawid mnie zachęcił i tak jakoś czasami dopiszę to i owo :)

#7 monster

monster

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 grudnia 2011 - 11:04

A ja zarejestrowałem się tu tylko z ciekawości.
Miałem nadzieję, że taka dobra ekipa, po odejściu z ... forum, przyciągnie tu bardzo wielu użytkowników.
Tak się jednak nie stało, przynajmniej na razie.
Jak widać, sam pomysł forum to za mało, by przyciągnąć zwykłych forumowiczów.

.

#8 stylance

stylance

    Community Manager

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 20 grudnia 2011 - 11:06

Przyszli Ci, co chcieli być w naszym towarzystwie. Nikogo na siłę nie będziemy zmuszać :)

Top Secret :)


#9 monster

monster

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 grudnia 2011 - 12:49

Nikogo na siłę nie będziemy zmuszać

A kto tu mówi o użyciu siły? :lol:
Problem tkwi w tym, że nikt tu nie potrafił rozpropagować forum.

#10 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 21 grudnia 2011 - 01:06

Jesli nie masz nic ciekawego powiedzenia na temat to prosze nie rob OT.

#11 DawidN20

DawidN20

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 21 grudnia 2011 - 07:43

A ja mam chwilę zanim zajmę się papierami w pracy to też się pochwalę. Mnie tu siciągnął Kamassss z innego forum. Teraz z for zaglądam tylko tutaj :) A dlatego, że są kumaci ludzie którzy wiedzą co robią, i przede wszystkim nie są konkretnie ukierunkowani nie ma takiego parcia na jedyny słuszny punkt widzenia. A chodzi mi o to, że Tu jako chyba na jedynym forum polecą Ci i zestaw na AMD jak i na Intelu i nikt nie będzie się obrzucał mięsem i Cię wyzywał, że poleciłeś coś innego niż to co jest ogólnie na forum uznawane za lepsze (i nie ważne czy ktoś ma rację czy nie).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#12 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 21 grudnia 2011 - 09:58

Nikogo na siłę nie będziemy zmuszać

A kto tu mówi o użyciu siły? :lol:
Problem tkwi w tym, że nikt tu nie potrafił rozpropagować forum.


a może to jest bardzo mała społeczność, która nie będzie się zarzynała tylko po to by bić statystyki w otwarciu stron czy liczby userów, nikt z nas nie lata po innych forach spamując z linkiem do forum. za tym forum nie stoi żadne wydawnictwo, żaden większy portal żadne pieniądze. wiec określenie że nikt nie potrafi rozpropagować forum jest troszeczkę nie na miejscu.

#13 Guz

Guz

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 668 postów

Napisano 23 grudnia 2011 - 01:16

Byłem wcześniej na świetnym forum, której jednak poddało się procesom gnicia, wizja oddzielnego forum z kwintesencją tego starego forum mi się spodobała. Jestem tutaj dla rozrywki odprężenia. Czasem se podyskutuje, pomogę czy poprzeszkadzam... :)
i5 3570K @ 4.4Ghz ----- MSI R9 270 2GB
ASRock Z75 Pro3 ------ 2x4GB 1600Mhz CL9
Corsair VX450

#14 stylance

stylance

    Community Manager

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 23 grudnia 2011 - 11:50

Fajnie, dzięki za odpowiedzi, naprawdę fajnie się Was czyta :) Ktoś jeszcze chciałby dorzucić słówko od siebie? :)

Top Secret :)


#15 abi

abi

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 1 648 postów

Napisano 23 grudnia 2011 - 09:00

no to chyba coś wyskrobię od siebie.
skąd tu przylazłem to większość wie, większość też wie dlaczego, wiec ten szczegół pomijam.
chyba byłem tu jedyny a przynajmniej w mniejszości, bo nie zależało mi ani na rozwoju forum, ani na jego merytoryce (w pewnym sensie ;)).
wynosząc się z poprzedniego forum szukałem miejsca w którym spokojnie będę mógł posiedzieć i pogadać o głupotach. z klimatami około komputerowymi można powiedzieć że już dawno się pożegnałem, dawno wypadłem z obiegu i najchętniej bym się nie przyznawał że cokolwiek miałem z tym wspólnego.
od jakiegoś czasu zacząłem bawić się fotografią i to najbardziej mnie w tej chwili pociąga. wolny czas właśnie na to chciałbym przeznaczyć, tu na forum chciałbym porozmawiać na temat zdjęć obróbki, nauczyć się czegoś.

chyba bardziej zależało mi na grupie niż na rozwoju forum, ogólny kierunek jest inny, by rozwijać, tworzyć, pomagać. mimo że zaglądam tu kilka-kilkanaście razy dziennie to chyba już za mało czasu mam i za stary jestem na zaangażowaną działalność.
na poprzednim forum poświeciłem chyba około 5 lat, tu też kilka miesięcy, więc i sentyment i odruch wybijanych liter na klawiaturze robi swoje

#16 cplerek

cplerek

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 27 kwietnia 2012 - 08:36

Ja jestem na tym forum z jednego powodu: miałem problemy z kompem i znalazłem wiele odpowiedzi/dowiedziałem się dużo nowych rzeczy na tym forum a także obejrzałem dużo filmików Dawida oraz BlackWhite'a(srry jak przekręciłem nick).

Jestem na tym forum dalej , ponieważ interesuję się kompami takie małe hobby oraz projektowaniem stron internetowych ale to inna bajka.
Jeszcze jest jeden plus tego forum - na innych forach pomimo dużej ilości użytkowników czeka się dłużej na odpowiedź albo ta odpowiedź jest debilna a tutaj jest całkiem inaczej :)

#17 stylance

stylance

    Community Manager

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 27 kwietnia 2012 - 09:34

dziękujemy :) postaramy się utrzymać wysoki poziom jak najdłużej.

Top Secret :)


#18 Blackwhite

Blackwhite

    Stały bywalec

  • Administrator
  • 3 550 postów

Napisano 27 kwietnia 2012 - 12:36

Bardzxo milo nam to slyszec, cieszymy sie,ze nie jestesmy inni jak wszyscy - o to w tym wszystkim chodzi ;)

#19 jkbgajda

jkbgajda

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 20 maja 2012 - 07:04

Ja jestem na tym forum dlatego że tylko tutaj mogę spotkać mądre pytania i odpowiedzi.
Jestem sympatykiem tego forum i według mnie jest ono bardzo dużą skarbnicą przydatnej wiedzy.
Jutro to dziś, tyle że jutro.

#20 Cebula

Cebula

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 20 maja 2012 - 07:12

Cześć ja się tu zarejestrowałem bo na początku miałem problem znam się trochę na informatyce,komputerach bo w szkole jak byłem w 2 klasie gimnazjum pamiętam miałem sprawdzian z informatyki na temat komputera no to ja tam piszę wszystko co wiem i dostałem ocenę 6 z plusem i dla tego potem w szkole po miesiącu się komputery zepsuły no to zadzwonił do mnie kolega od informatyki no i postawiłem sam całą salę informatyczną wraz z aktualizacjami i z Windows Serwer :) I dla tego lubię informatykę komputery i rolnictwo. Pozdrawiam całe forum.

#21 $iergiej

$iergiej

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 10 sierpnia 2012 - 10:01

Trafiłem tu przez filmy Dawida :) ( świetne jak dla mnie )
A czemu tu hmmm ??:
Dla mnie dość istotne,porusza interesującą mnie tematyke ale to oczywiste,ale nie jest to moloch z XXX tysiącami userów i miliardem wątków,mam nadzieje że kiedyś też tu będzie tyle użytkowników ale do tego czasu zadomowie się tu na dobre.
Inna sprawa wszyscy mają tu swoje zdanie,swoje opinie,nikt nie trzyma się kurczowo tabelek z wynikami czy danymi z papieru.
No i gigantyczny + za miłą atmosferę.

#22 maties80

maties80

    Forumowicz

  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 10 sierpnia 2012 - 11:56

Cześc, ;)
Ja również trafiłem tu dzięki Dawidowi (chwała mu za to). Po pewnej liczbie napisanych pierdół z mojej strony to forum zaczynało mi się podobać. Cenię go przede wszystkim za userów którzy znają się na rzeczy i w każdej chwili będą skłonni ci pomóc. Panuje tu bardzo miła atmosfera. Czasami zdarzają się dyskusje, ale brawa dla forum za to, że nie są one typu - a według mnie tak jest, i koniec - nie prawda @$^%8 - prawda!!!!! - nie K!#@A, a wyglądają bardzo mile, jest bardzo grzeczna wymiana argumentów a potem jeden drugiemu zwykle przyznaje racje. Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Na forum nie jest tak jak na XXX innych, że sekundę po pojawieniu się tematu odpowiedzi jest cała masa co i moderatorom nie jest na rękę. Co pozwala na zapoznanie się z użytkownikami i nawiązanie z nimi pewnych kontaktów. Tutaj ja pamiętam prawie każdych często wypowiadających się użytkowników, na innych gdzie ich jest parę tysięcy
nie było by to możliwe. Dziękuję wam również za to, że to przez was nauczyłem się w krótkim czasie
taką masę przydatnych rzeczy, dzięki czemu i ja mogę pomagać innym. Na koniec mam dla was bardzo złą wiadomość.....bardzo mi się tu spodobało i nie zamierzam stąd nigdzie odchodzić! Będziecie musieli z trudem dalej znosić moją obecność tutaj! ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL