Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Zanikające kafelki Czarny ekran po dłuższej chwili błąd systemu PS4 PRO Soft 6.71 POMOC !!

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 krystian8926

krystian8926

Początkujący

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 02:35

Witam serdecznie opowiem w skrócie o moim problemie Mam konsole PS4 PRO z dyskiem 2 tb dokładnie ten model Seagate FireCuda, 2.5 2TB SATA3 ST2000LX001 ostatnio konsola zaczęła mi głośno chodzić więc oddałem ją do serwisu w celu wyczyszczenia i diagnostyki bo nie mam jej już na gwarancji po 5 dniach zadzwonił telefon że została dokładnie wyczyszczona i wymieniono pastę termo przewodzącą a także powiedziano mi że stopiła się elektronika napędu na płycie głównej i że od tego konsola wariuje i czy mają wymienić elektronike na płycie powiedziałem że tak wymienili mi potrzebne części i przysłali konsole po uruchomieniu rzeczywiście chodziła bardzo cichutko sprawdziłem na nowym god of war ciesząc się że problem ustąpił zacząłem instalować gry gdzieś jak dysk był w połowie zapełniony zaczęła konsola mi się wieszać kafelki się doczytywały i zanikały blu ray nie chciał oddać płyty po dłuższym zawieszeniu odwiesiła się uruchomiłem ją ponownie i dopiero odzyskałem płytę zadzwoniłem do serwisu z problemem powiedzieli mi że może to być dysk więc oddałem dysk bo mam go na gwarancji do sklepu mineło z 3 dni zadzwonił sklep komputerowy że rzeczywiście w połowie dysk laguje sprawdzany programem testującym dysk został wysłany do producenta za jakieś 3 tygodnie przyszedł wymieniony dysk na nowy ucieszyłem się wczoraj włożyłem nowy dysk do ps4 pro i wgrałem nowy soft z pendrive soft 6.71 wszystko wgrało się prawidłowo po skończeniu konfiguracji czyli język sieć itp sprawdziłem czy widzi dysk było ok więc od początku rozpoczełem instalacje wszystkich gier w połowie jak to się ma z ps4 internet wolno pobierałwięc wstrzymałem pobieranie i wznowiłem i wtedy instalacja gier była z płyt zawiesiła się dość mocno ekran był niebieski za jakiś czas zrobił się czarny czekałem dłuższą chwilę nie resetowałem ekran zaczął robić się niebieski i napisane było błąd systemu po wyciągnięciu płyty włożyłem inną i pasek stał w miejscu dopiero jak ją wyłączyłem i włączyłem ponownie dopiero zaczął czytać płyty moje pytanie brzmi co to może być czy ktoś też ma podobne problemy z softem 6.71 czy przyczyna może być inna np blu ray albo płyt główna proszę o pomoc pozdrawiam :(

Użytkownik krystian8926 edytował ten post 10 lipiec 2019 - 02:49

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL