Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Sterowniki AMD- same problemy

AMD radeon sterowniki

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dekakura

Dekakura

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 czerwca 2019 - 12:59

Witam. 

Mam problem ze sterownikami do mojego RX580, mianowicie sterowniki mi nie działają tak jak powinny a jakikolwiek brak czytelności okna konfiguracji w tym nie pomaga. Szukam kogoś kto by mi wytłumaczył jak się po nich poruszać lub stwierdził czy to normalne.
Najważniejsza wada jaka się pokazuje to tryb Eyefinity(rozciągnięcie ekranu na 3 monitory) który zawsze się odpala ze startem sytemu i trzeba go za każdym razem wyłączyć. W obrazku poniżej, pierwsza opcja odpala ten tryb bez żadnego komunikatu a druga wraca do menu startowego aplikacji, to bug czy tak ma być.
Q87URjj.png

 

Drugim mniej ważnym problemem jest to że w momencie uśpienia ekranów i starcie systemu potrafi zapomnieć ustawienia położenia i/lub podmienićokna aplikacji.

Kartę dostałem w prezencie i to moje pierwsze spotkanie z kartami AMD( #teamZieloni Forever) i z tego co widzę prawdopodobnie ostatnie bo ktoś kto pisał te sterowniki był chyba praktykantem albo grafik był na urlopie i programista sam musiał sobie poradzić z UI



#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 07 czerwca 2019 - 02:45

a próbowałeś sobie przeinstalować sterowniki albo zainstalować starsze? może się źle zainstalowały ? bo ja przechodząc z gtx760 na rx470 mam totalnie odwrotne wrażenia , to sterowniki nvidii robiły sobie ze mnie jaja i były niestabilne .


niestety eyefinity ci nie sprawdzę bo nie mam kilku monitorów ...


jlzqhakr0o4c.jpg




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL