Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Problem z działaniem kombinacji klawiszowych.


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Pemol98

Pemol98

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 19 maja 2019 - 05:09

Witam.
Mam dziwny problem. Zauważyłem to grając w cs:go. Mianowicie, nie działają mi niektóre kombinacje klawiszowe- klawisze działaja. np. nie działa mi ctrl+c, ctrl+v, ale np ctrl+r działa. W csie problem jest taki je biegnąc "w" i próbując nacisnąc "1" nie da rady. Musze się zatrzymac i nacisnąć 1 i dopiero zaczac biec. Wszystkie przyciski dzialaja tylko tak jakby część kombinacji przestała dzialac. prawy ctrl+c/v dziala bez problemu. tak samo jak lewy ctrl+alt+del. Nie rozumiem dlaczego przestało to wszystko dzialac 1f615.png:/
Nie wiem czy dobrze to wszystko wytłumaczyłem bo to dla mnie dziwna sytuacja. Zaczęło to się dziac po zainstalowaniu ww3- Moze gdzies przypadkiem jakąś kombinacje klawiszy nacisnalem ?

Dodam ze z myszką w cs:go jest tak samo. Jezeli trzymam lpm i nacisne 1(wyciagniecie broni głównej) to nie dizala, aczkolwiek trzymajac lpm moge wyciagnac pistolet/noz (2,3)

 

 

 

Klawiatura: genesis rx55


Znalazłem wlasnie w szopie stara klawiature i podlaczylem. Na tej starej wszystko działa.

Czyli wychodzi ze wina klawiatury. Ale tak nagle przestało dzialac podczas grania ?


Użytkownik Pemol98 edytował ten post 19 maja 2019 - 03:52




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL