Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Głośniki do szerokości 130 mm


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 SewerynV

SewerynV

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 05 kwietnia 2019 - 07:02

Obecnie mam głośniki komputerowe które mają na pewno 10 lat a może nawet pietnaście.
Chciałbym zakupić coś nowego ale wszystkie nowe głośniki są starsznie szerokie a ja mam miejsce między monitorem a szafami tylko 130 mm z jednej i z drugiej strony.
Moje głośniki mają wejście audio jack, surround, regulacje treble oraz regulacje bassów.
Natomiast wszystkie mniejszcze głośniki jak patrzyłem nie mają opcji regulacji bassów czy treble.
Byłbym wdździeczny za pomoc i pozdrawiam.



#2 bluesnake

bluesnake

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 11 kwietnia 2019 - 05:41

Ale jaki budżet? Wydaje mi się, że Twoim wymaganiom sprosta wiele zestawów 2.1 - soob'a możesz sobie ulokować np pod biurkiem. Jeżeli nie zależy Ci na wielkiej mocy, a raczej na czystym, przyjemnie glębokim brzmieniu zobacz sobie - Creative T3250 - zmieszczą Ci się bez problemu, dodatkowo współpracują z bluuetoth, także będziesz z nich mógł korzystać równeiż z jako stacjonrnego głośnika BT.



#3 Skairipa

Skairipa

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 12 kwietnia 2019 - 04:17

Jeśli masz opcję upchnąć gdzieś Subwoofer to 2.1 jak najbardziej, bo efekt basu będzie lepszy. Jeśli same satelitki to również polecam Creative - ale model Creative T20 II. 
Wymiary (W x S x G) : 230,0 x 88,0 x 143,0 mm, kabel ~1,5 m. Z przodu umieszczono pokrętła do sterowania zasilaniem, basami i wysokimi tonami. Dwa wejścia umożliwiają podłączenie dwóch różnych urządzeń bez konieczności przełączania kabli. Opinii jest sporo, i na prawdę są dobre.




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL