Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Pomoc w dobrze pamięci Ram do ryzen 2600/rtx2060

Najlepsza odpowiedź _VeV_ , 07 marzec 2019 - 07:27

aio ... buda z plastikiem z przodu - czy ty człowieku wogóle myślisz co robisz czy świadomie musisz spierdzielić ? Jak chcesz zeby było z sensem to tylko buda z otwartym przodem żeby miało gdzie ciągnąć powietrze , niskoobrotowe wentylatory no i chłodzenie powietrzem . Pakowanie się w aio to czysta głupota i nic więcej .

producenci i sklepy wypisują bzdury bo nie biorą pod uwagę że platforma am4 ma wciąż aktualizowane biosy i różnica między premierowymi a aktualnymi jest dość spora , zarówno w możliwości przetaktowania ramu , stabilności ... zresztą nmie tylko . jak będziesz mieć farta odrobine to 3600 zrobisz jeszcze , a nie to 3466 też złe nie będzie . 

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 flowystic

flowystic

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 05:56

Witam, Czy warto zainwestować w ram 3600mhz (np. HyperX predator Rgb 3600mhz 2x 8gb), czy 3200mhz do gier w zupełności wystarczy? 
np. do płyty x470 aurusa ultra gaming czy tym samym dopłacić do płyty by obsługiwała 3600mhz do jakiejś aurus gaming 7 ? 
Póki co działać to będzie z gtx 1060, za krótki czas RTX 2060- gra w full HD 144hz. ( 2060 to chyba nawet overkill do tej rozdzielczości..[?] )

#2 _VeV_

_VeV_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 7776 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 05:58

do ryzena warto , szczególnie jak się ma bardzo mocne gpu i 144hz . 

płyt aorusa i gigabyte nie polecam ze względu na wredne biosy . asrock i msi wypadają dużo lepiej . 

Aczkolwiek 100% gwarancji że te 3600mhz pójdzie nikt ci nie da . 

#3 flowystic

flowystic

Świeżo zarejestrowany

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 06:44

jakieś konkretne sprawdzone modele płyt głównych? 
Nie ukrywam, że jednym z kryteriów był także wygląd, wszystko zamknięte w Cooler Masterze h500p grey, więc jakoś tak ten aurus wpasowałby się najlepiej moim zdaniem,
ale jestem otwarty na wszelkie propozycje  

#4 _VeV_

_VeV_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 7776 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 07:02

tą h500p mam nadzieje że w wersji mesh ? bo z plastikiem z przodu to padaka :[

Kup sobie msi x470 pro carbon , nie raz miałem z nią dobre kontakty . 

#5 flowystic

flowystic

Świeżo zarejestrowany

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 07:22

p- padaka :P
będą problemy z temperaturami to zrobi wylot, po przesiadce z gladius m35, różnica tak czy siak kosmiczna, kultury i designu.
wydaje mi się, że krakena x72 w niej upchnę na górze, więc procek będzie miał bardzo ok, 
Co do pro carbona , o ile dobrze widzę to ona wspiera w OC 3466, jest wartość powiedzmy umowna i da się pójść wyżej w płytach głównych, ogółem w praktyce? 

#6 _VeV_

_VeV_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 7776 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 07:27   Najlepsza odpowiedź

aio ... buda z plastikiem z przodu - czy ty człowieku wogóle myślisz co robisz czy świadomie musisz spierdzielić ? Jak chcesz zeby było z sensem to tylko buda z otwartym przodem żeby miało gdzie ciągnąć powietrze , niskoobrotowe wentylatory no i chłodzenie powietrzem . Pakowanie się w aio to czysta głupota i nic więcej .

producenci i sklepy wypisują bzdury bo nie biorą pod uwagę że platforma am4 ma wciąż aktualizowane biosy i różnica między premierowymi a aktualnymi jest dość spora , zarówno w możliwości przetaktowania ramu , stabilności ... zresztą nmie tylko . jak będziesz mieć farta odrobine to 3600 zrobisz jeszcze , a nie to 3466 też złe nie będzie . 

#7 flowystic

flowystic

Świeżo zarejestrowany

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 07:40

dobra krytyka nie jest zła, no i wiem co masz na myśli ;)
a co do reszty to rozumiem jak to wygląda w praktyce, myślę, że coś odpowiedniego będę w stanie wybrać , dzięki za pomoc !! 
Pozdrawiam! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL