Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Fortis 3 nie wraca do wolnych obrotów po schłodzeniu

fortis 3 asrock fatal1ty b450 głośny wentylator nie wraca do wolnych obrotów chłodzenie crucial ssd

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ppist

ppist

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 03:50

Witam,
Kupiłem niedawno częsci do komputera i złożyłem go, niestety pojawił się problem z wentylatorem, który po schłodzeniu nie wraca do wolnych obrotów. Jedynym sposobem aby z powrotem wrócił do pracy na niskich obrotach jest zresetowanie komputera. W dodatku zawsze gdy pierwszy raz uruchamiam komputer po powrocie do domu zawiesza sie jeszcze przed startem windowsa (chodzi mi o moment kiedy pokazane są skróty klawiszowe aby dostać sie do biosu itd), nie działa wówczas klawiatura gdy próbuje wciskać: F2, F10, F11, DEL. Jedynie co pozostaje to zresetowanie komputera. Poza tymi dwoma denerwującymi mankamentami działa bez zarzutu. Mój zestaw: AMD Ryzen 5 2600, SilentiumPC Fortis 3, ASRock Fatal1ty B450 Gaming K4, Crucial 500GB 2,5" SATA SSD w obudowie SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black, Windows 10.
Macie jakieś pomysły?

#2 _VeV_

_VeV_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 7774 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 04:18

próbowałeś aktualizować bios ?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fortis 3, asrock fatal1ty b450, głośny wentylator, nie wraca do wolnych obrotów, chłodzenie, crucial ssd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL