Skocz do zawartości

•         

Zdjęcie

Problem z Windows 7

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Feeder

Feeder

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 04 luty 2019 - 03:15

Witam. Kilka dni temu wywaliło mi Blue screena, z błędem 0x000000D1. Komputer zaczął się bardzo zacinac. Zrobiłam reinstalacje systemu. Miałam małe problemy z instalacją systemu i gdy pojawiało mi się okno z wyborem języka, komputer nie widział USB przez co nie mogłam nic zrobić(mam klawiaturę i mysz na USB). Jednak trochę poszukalam w Internecie i okazało się że muszę w BIOSie włączyć opcje "Installation Windows7 " czy coś takiego aby komputer widział USB. Gdy już skończyłam instalację systemu komputer włączal się Ale znów nie widział USB. Przywróciłam ustawienia BIOS do domyślnych aby naprawić ten błąd i faktycznie się udało. Jednak później miałam mały problem ze sterownikami, system nie chciał zainstalowac Wszystkich sterowników lecz jakos się udało. Następnie nie mogłam nic zainstalowac na dysku D, tylko wszystko na C. Jednak zmieniłam domyślną ścieżkę i takie tam i no jakoś się udało to naprawić. Niestety dzień później zaczęło mi znowu wywalac Blue screena. Znowu ten sam błąd 0x000000D1. Ale do tego również doszedł błąd 0x00000050 oraz 0x000000E1. Zrestartowalam komputer aby nacisnąć F8 i wybrać naprawę systemu. Jednak komputer sam się zrestartowal i pokazał mi 2 opcje: "uruchom system Windows normalnie" i "napraw system" czy jakoś tak.
Wybrałam drugą opcje lecz komputer się wyłączył i ponownie włączył pokazując ten sam ekran z dwoma opcjami. Tym razem wybrałam opcje pierwsza. I to samo.
Odlaczylam komputer od zasilania i ponownie włączyłam. Ale teraz nawet nie widzi monitora Tzn. Komputer się włącza Ale no nie widzi monitora i jest po prostu czarny ekran A komputer wciąż chodzi. Dodam że przy reinstalacji systemu również miałam ten sam problem. Komputer się włączal Ale nie widział monitora zupełnie tak jakby był od niego odlaczony.
Więc w tej chwili jestem bezsilna.
Czytałam w Internecie na temat tych błędów które mi pokazywalo i probowalam je naprawić i skanowalam komputer to " nie ma problemu z pamięcią", sprawdzałam sterowniki i wszystkie aktualne, nawet w konsoli probowalam z tym walczyć Ale bezskutecznie. Już nie wiem co mam robic.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright power by: ITPC.NET.PL