Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Używany MacBook do 2.000zł

Laptop Apple MacBook

1 odpowiedź w tym temacie

#1 riczipl

riczipl

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 15 stycznia 2019 - 09:12

Witam, na wstępie mówię że wiem, iż mogę za te pieniądze kupić lepszego lepszego laptopa z Windowsem, ale jednak chodzi mi dziś o mobilne urządzenie od Apple. Budżet to 2.000zł (nie jest jakoś stały więc można podawać propozycje nie co tańsze i w drugą stronę).
Moje "wymagania / oczekiwania":
- co najmniej 8GB pamięci RAM (wolałbym wiele bardziej 16GB, ale z tym budżetem nie będę wybrzydzał)
- około 13" (15" może ewentualnie też być, ale to już takie maksimum)
- dysk SSD (chociaż mogą być i modele, które sprzedają z HDD i po prostu sam bym wymienił dysk na SSD, przy czym w tym przypadku najlepiej modele gdzie cena jest lekko poniżej 2.000zł jednak)
- procesor - nie mam jakiś konkretnych wymagań, byleby jednak dał radę i nie miał zbyt niskiego taktowania1

- wsparcie do najnowszego lub jednego z nowszych wersji Mac OS

 

1Nie wiem jak to wygląda w praktyce z MacBook'iem Air, ale te taktowania nie wyglądają zbyt przekonująco i dlatego proszę o opinie

 

 

MacBook będzie głównie używany do przeglądania internetu, oglądania filmów, czasem na telewizorze 4K (chociaż nie wymagam, żeby wyświetlał od razu w tej rozdzielczości) i korzystania z aplikacji od Apple jak (Face Time, iTunes itp). Oczywiście urządzenie to będzie nowym członkiem mojego "ekosystemu Apple". :P

 

 

Dziękuję za uwagę i zapraszam do dyskusji i podawania propozycji


Użytkownik riczipl edytował ten post 15 stycznia 2019 - 09:14


#2 TheStachu12

TheStachu12

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 21 stycznia 2019 - 10:13

https://allegro.pl/m...7758337970.html


Mobilnie: Asus K52JT-SX131V (i5 480M, 6GB RAM, HD6370M 1GB, MX500 250GB, Windows 7 HP 64bit PL), Samsung Galaxy J5 2016 SM-J510FN




Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Laptop, Apple, MacBook

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL