Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Jaką karte graficzną kupić

karta graficzna pomoc co wybrać procesor

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kacper128

kacper128

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 07:41

Witam prosiłbym o pomoc w wyborze karty graficznej. Obecnie posiadam kartę którą ciężko już nazwać kartą GT 740 2GB . Do tego mam dość słaby procesor FX 6300 3.5 ghz . Moje pytanie brzmi jaką kartę w budżecie około 800 zł kupić aby móc pograć w gierki typu Wiedźmin 3 , WD 2 , Fortnite , CSGO itp. na rozdzielczości 1440x900. A oto cały mój zestaw :

- FX 6300 3.5 ghz

- GT 740 2 GB

- zasilacz XFX 500W

- płyta Gigabyte GA-78LMT-S2 R2 

Zastanawiałem się nad RX 570 8GB od MSI , czy to dobry wybór? brać coś innego ? Dodam że wiem że procesor będzie ją ograniczał ale widziałem kilka filmów tego połączenie i wydaje się byc OK. Interesują mnie wyłącznie FPS'y. Chciałbym się również dowiedzieć coś o podobno słabych sterownikach od AMD które psują wydajnosc bo coś takiego obiło mi się o uszy. Z góry dziękuje za pomoc.



#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 08:26

rx570 8gb od gigabajta masz za 779zł i to do 800zł najleszy wybór . msi to pewnie masz na myśli armora który jest okropnym wyjcem i nie ma sensu . 

w takiej rozdzielczości ta karta będzie miała dobrą zabawę , proc na styk do takiej karty . Co to dokładniej za zasilacz ?

Acha i co to za monitor ? bo jak ma tylko VGA to nici ze współpracy z nowymi kartami i jest do wymiany ... jak ma DVI-D lub display Port / HDMI to będzie git .


jlzqhakr0o4c.jpg


#3 kacper128

kacper128

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 08:32

rx570 8gb od gigabajta masz za 779zł i to do 800zł najleszy wybór . msi to pewnie masz na myśli armora który jest okropnym wyjcem i nie ma sensu . 

w takiej rozdzielczości ta karta będzie miała dobrą zabawę , proc na styk do takiej karty . Co to dokładniej za zasilacz ?

Acha i co to za monitor ? bo jak ma tylko VGA to nici ze współpracy z nowymi kartami i jest do wymiany ... jak ma DVI-D lub display Port / HDMI to będzie git .

Mógłbyś opisać czemu twierdzisz że wersja od armora jest taka zła ? 

A monitor to Philips Briliance 190 SW i posiada wejscie DVI-D



#4 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 09:35

przecież napisałem - jest wyjcem .armor jest głośny i gorący i dlatego nie wart swojej ceny . musiał by być najtańszym modelem żeby wogóle się zastanawiać czy przeżyć badziewność tego chłodzenia dla wydajności rxa . a że akurat teraz giguś z lepszym chłodzeniem jest tańszy to całkiem jego sens zabija .


jlzqhakr0o4c.jpg


#5 kacper128

kacper128

    Świeżo zarejestrowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 09:47

przecież napisałem - jest wyjcem .armor jest głośny i gorący i dlatego nie wart swojej ceny . musiał by być najtańszym modelem żeby wogóle się zastanawiać czy przeżyć badziewność tego chłodzenia dla wydajności rxa . a że akurat teraz giguś z lepszym chłodzeniem jest tańszy to całkiem jego sens zabija .

Tylko że ten tańszy i jak mówisz lepszy jest w takiej cenie jedyne na Morele a ostatnio głośno o wycieku haseł (pewnie o tym słyszałeś ) ja osobiście nie mam obecnie założonego tam konta i mam pewne obawy aby je zakładać . Co o tym myślisz ?



#6 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 03 stycznia 2019 - 10:22

Zakładaj konto. Wybrali morele ale rownie dobrze mogli każdy inny sklep. Tylko czasem nie ustaw sobie takiego samego hasła jak do maila, Facebooka itd.

jlzqhakr0o4c.jpg




Dodaj odpowiedź



  



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta graficzna, pomoc, co wybrać, procesor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL