Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Pytanie odnośnie zasilacza Chieftec BPS750 C2


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartek_em

bartek_em

    Świeżo zarejestrowany

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 30 grudnia 2018 - 08:43

Witam,

 

Jakiś czas temu wymieniałem praktycznie wszystko w swoim komputerze. mam I7 8700 (wersja bez K, nie bawię się w kręcenie) , GTX 1080 . I tak dzisiaj zadałem sobie pytanie czy zasilacz który mam, jest ok na obecne czasy.Jest to Chieftec BPS 750C2 85+ bronze. Mam go już 5 lat. Kiedyś Cheifteci były bardzo popularne i dlatego wtedy go kupiłem z sentymentu do marki. Jeśli chodzi o moc to wiem ze jest to aż nad to . Jednak jestem ciekawy opinii o tym zasilaczuod osoby który siedzi w zasilaczach oraz czy warto go wymienić, A jak tak,to dlaczego.Coś mi się obiło ,że obecnie są popularne japońskie kondensatory w dobrych zasilaczach. Dodam ze komputer działa jak należy. Miałem jedynie problemy z UPSem, podczas grania komputer potrafił się wyłączyć. Ale to była pewnie wina UPSa. Przestałem używać i problemu nie ma.  

 



#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 30 grudnia 2018 - 09:03

chieftec to zazwyczaj budżetowe zasilacze , ale nie groźne dla sprzętu . Jeżeli działa sprawnie to możesz śmiało go zostawić . 750w to wątpię że obciążałeś go więcej niż połowe w jego żywocie .


jlzqhakr0o4c.jpg


#3 fireworklaura

fireworklaura

    Dużo pisze

  • Użytkownik
  • 399 postów

Napisano 31 grudnia 2018 - 01:56

Też uważam że jak jest wszystko z nim olej to luzik, wiadomo że warto zmienić na coś o lepszej jakości wyżej polce i długiej gwarancji, no ale jak nie chlastasz gotówka to nie musisz bo działa




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL