Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Zakupiony zestaw ;-)


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bunsen

Bunsen

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 10:33

Witam serdecznie ;-)
Dzisiaj zakupiłem sobie drugi komputer (pierwszy AMD), który będzie wykorzystywany przede wszystkim do przegladania internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki, obróbki zdjęć, filmów i innych zastosowan stricte domowych ;P
Kupiłem taki zestaw, który nie naruszy zbytnio mojego budżetu i sprawdzi się w 100% ;P
A więc tak:

Intel Core i5-3470
ASRock B75 Pro3
Kingston HyperX 2x4GB 1600Mhz (1,5V)
WD Blue 1TB WD10EZEX
SilentiumPC Brutus 430
SilentiumPC Deus G1 500W

Co powiecie na taki zestaw ?
Na razie jest on bez karty graficznej bo kartę kupię za jakiś czas dopiero więc pomyślałem o złożeniu komputera, który będzie mógł działać bez karty i myślę, że taka jednostka jest najlepsza w swoim przedziale cenowym ;-) Za całość zapłaciłem 1800zł.
Kartę jaką planuję kupić to Gigabyte GeForce GTX 660 ;D
Nie wiem dokładnie kiedy to będzie ale mam nadzieję, że jak najszybciej.
Mam też pytanko:Bardzo lubię grać w fife 13 i chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać gra na zintegrowanej grafice procesora ? Może ktoś z Was już to przerabiał ? Oczywiście nie zależy mi na ULTRA FHD lecz tak żeby dało się płynnie grać ;-) Da radę ?
Nie będzie to jakoś zbytnio obciążało procesora ?
Za wszystkie odpowiedzi już teraz serdecznie dziękuje

#2 rotek824

rotek824

    Porwóciłem

  • Użytkownik
  • 898 postów

Napisano 28 stycznia 2013 - 10:43

Witam serdecznie ;-)
Dzisiaj zakupiłem sobie drugi komputer (pierwszy AMD), który będzie wykorzystywany przede wszystkim do przegladania internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki, obróbki zdjęć, filmów i innych zastosowan stricte domowych ;P
Kupiłem taki zestaw, który nie naruszy zbytnio mojego budżetu i sprawdzi się w 100% ;P
A więc tak:

Intel Core i5-3470
ASRock B75 Pro3
Kingston HyperX 2x4GB 1600Mhz (1,5V)
WD Blue 1TB WD10EZEX
SilentiumPC Brutus 430
SilentiumPC Deus G1 500W

Co powiecie na taki zestaw ?
Na razie jest on bez karty graficznej bo kartę kupię za jakiś czas dopiero więc pomyślałem o złożeniu komputera, który będzie mógł działać bez karty i myślę, że taka jednostka jest najlepsza w swoim przedziale cenowym ;-) Za całość zapłaciłem 1800zł.
Kartę jaką planuję kupić to Gigabyte GeForce GTX 660 ;D
Nie wiem dokładnie kiedy to będzie ale mam nadzieję, że jak najszybciej.
Mam też pytanko:Bardzo lubię grać w fife 13 i chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać gra na zintegrowanej grafice procesora ? Może ktoś z Was już to przerabiał ? Oczywiście nie zależy mi na ULTRA FHD lecz tak żeby dało się płynnie grać ;-) Da radę ?
Nie będzie to jakoś zbytnio obciążało procesora ?
Za wszystkie odpowiedzi już teraz serdecznie dziękuje


Zestaw jak najbardziej ok, powiedziałbym znakomity.
Nie wiem jak będzie z Fifą ale na pewno sobie pograsz na lowach ;]

i5 3570k, HD7950, 16GB RAM, 1TB Ezex i inne bajery
Mój kanał na YouTube :D


#3 Bunsen

Bunsen

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 11:19

Bardzo mnie to cieszy, że kupiłem coś porządnego ;-)
Mam nadzieję, że komputer będzie sprawował się wyśmienicie ;P
Dzięki za odpowiedź xD
Pozdrawiam

#4 Johny

Johny

    the race...

  • Użytkownik
  • 599 postów

Napisano 29 stycznia 2013 - 11:38

Z tą kartą faktycznie nie zwlekaj ;d Na integrze długo nie pociągniesz :P Wiem z doświadczenia. :D Będzie mega do dupy. Jak ustawisz na low to może poleci na 25~~30 klatkach. Poszukaj na youtube. Jak odpalają gry typu pes/cod/farcry id na integrach wszędzie max 24~~25 fps.

MOBO:AsRock Pro3 CPU:i5 3570k RAM:LowProfile Corsair Venegance 1600 2x4GB GPU:gtx660ti phantom gainward ZASIŁKA:XFX 550w OS:Windows8
[align=center]

*Mój kanał na YouTube*[/align]



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL