Skocz do zawartości

  •         

Zdjęcie

Zasilacz semi modularny do 310 zł


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SewerynV

SewerynV

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 14 listopada 2018 - 08:27

Hej, poszukuje zasilacza semi modularnego. Tak do 310 zł.

Czy Fractal design 650W Integra m będzie okej czy raczej polecacie inne ?

Dzięki za info,



#2 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 14 listopada 2018 - 08:46

integra jest takaśrednia mocno ... nowocześniejszy masz masterwatt 550W od cooler mastera koło 250zł .

Choć według mnie na focusa plus 550w koło 350zł bym zapolował bo to już średnia półka z prawdziwego zdarzenia , pełna modularność , półpasywny i 10 lat gwarancji ...

ale zacznij od sprzętu żeby choć wstępnie ocenić czy te 550w ma sens czy raczej w wyższe celować ...


jlzqhakr0o4c.jpg


#3 SewerynV

SewerynV

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 15 listopada 2018 - 09:10

integra jest takaśrednia mocno ... nowocześniejszy masz masterwatt 550W od cooler mastera koło 250zł .

Choć według mnie na focusa plus 550w koło 350zł bym zapolował bo to już średnia półka z prawdziwego zdarzenia , pełna modularność , półpasywny i 10 lat gwarancji ...

ale zacznij od sprzętu żeby choć wstępnie ocenić czy te 550w ma sens czy raczej w wyższe celować ...

Nie wybrałem w pełni modularnego bo chcę ograniczyć wydatek. Teraz mam vero l1 od silentium pc ale chciałbym się zaopatrzeć się w coś lepszego, na początku myślałem o 280 zł ale teraz postanowiłem ,że wydam te 310 zł.

Nie potrzebuje w pełni modularnego bo i tak trzeba 24 piny do płyty głównej podłączyć czy te piny do procesora. Mi chodzi głównie o inne kable bo tylko zawalają miejsce w obudowie.

Certyfikat sprawności może być nawet bronze.

Zastanawiałem się nad tymi Cooler Master G650 650W , Corsair CX 550W , EVGA BQ 600W .

Ale podobnno ten evga to nie najlepszy jest, tak przynajmniej na tom hardware piszą.

Co o nich sądzisz ?



#4 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 15 listopada 2018 - 09:13

Cm seria g dobre zasilacze tylko wentylatory ciulowe i narpierw hałasja a potem padają.
EVGA odpada...
Albo cx550 albo masterwatt 550... Ale do fo USA dużo nie doplacisz a nie chodzi tu o modularnoax, zasilacz poprosru inny poziom. Dużo lepsza konstrukcja i posłuży wiele lat.

jlzqhakr0o4c.jpg


#5 SewerynV

SewerynV

    Advanced Member

  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 15 listopada 2018 - 09:12

Cm seria g dobre zasilacze tylko wentylatory ciulowe i narpierw hałasja a potem padają.
EVGA odpada...
Albo cx550 albo masterwatt 550... Ale do fo USA dużo nie doplacisz a nie chodzi tu o modularnoax, zasilacz poprosru inny poziom. Dużo lepsza konstrukcja i posłuży wiele lat.

Mógłbyś powtórzyć ostatnie zmiane bo nie zrozumiałem.

Ja celuje w taki 600W albo 650W zasilacz najlepiej czyli aby miał trochę miejsca jakbym chciał w przyszłości pobawić się w oc procesora oraz abym nie słyszał wiatraka przy 100% obciążeniu mojego rx'a.


Użytkownik SewerynV edytował ten post 15 listopada 2018 - 09:16


#6 _VeV_

_VeV_

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • 8 398 postów

Napisano 15 listopada 2018 - 09:31

sorki ale napoprawiał mi telefon xD

W skrócie , chodziło o to że dopłata do focusa to nie tylko modularnośc ale i duży skok w jakości elektroniki samego zasilacza .,.. zresztą sama gwarancja 10 lat już coś powinna mówić na ten temat , a seasonic jest pewny swego bo sami to produkują a nie biorą od nikogo .


jlzqhakr0o4c.jpg




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

  Copyright power by: ITPC.NET.PL